Basen ogrodowy 457x122 - dlaczego jest lepszy od basenu zabudowanego na stałe?

Basen ogrodowy 457x122 czy basen zabudowany - co jest lepsze? Ten artykuł Wam pokażę, dlaczego warto wybrać basen stelażowy.

Wiele osób słysząc "basen ogrodowy" ma na myśli basen zabudowany na stałe w naszym ogródku. Takie myślenie jest bardzo popularne, i może zniechęcać bardzo dużo ludzi do kupna własnego basenu ogrodowego - chociażby ze względu na to, że ktoś może pomyśleć że basen ogrodowy 457x122 kosztuję tyle samo co zwykły basen zabudowany. Na szczęście tak nie jest - cena takiego basenu jest o wiele niższa niż basenu budowanego. Oczywiście cena nie jest jedyną zaletą takiego basenu - o innych przeczytacie poniżej.

Basen ogrodowy 457x122 czy basen zabudowany?

Basen ogrodowy jest o wiele lepszym wyborem dla klientów, którzy poszukują taniej rozrywki na lato. Zaczynając od samej ceny basenu ogrodowego, która w porównaniu z ceną wybudowania basenu jest kosmicznie mała - basen ogrodowy 457x122 od firmy Intex można kupić w naszym sklepie internetowym w cenie 1500 złotych. W cene od razu są wliczone akcesoria i dodatki, które pomogą nam w czyszczeniu basenu, a także zabezpieczaniu go przed negatywnym wpływem pogody. Inną zaletą basenu stelażowego jest też to, że w okresie jesiennym i zimowym możemy go schować do naszego garażu, by uniknąć jego uszkodzeń. Inaczej jest z basenem zabudowanym, który ciągle jest narażony na skutki złej pogody. Basen ogrodowy od dobrej firmy np. od Intex lub Bestway starczy nam na kilka dobrych lat, a nawet gdy coś w nim uszkodzimy możemy sami to naprawić za pomocą zestawów naprawczych dołączanych do niektórych modeli basenów. Przygotowanie basenu ogrodowego też wcale nie jest ciężkie, wbew powszechnemu myśleniu. By zmontować basen stelażowy wystarczy dobrze czytać instrukcję, i krok po kroku stosować się do niej. Przygotowanie takiego basenu na okres jesienny lub zimowy też jest bardzo proste i intuicyjne - wystarczy go złożyć i schować do jakiegoś bezpiecznego, suchego miejsca np. garażu.Dzięki temu unikniemy konsekwencji związanych z narażaniem naszego basenu na efekty pogodowe, i będziemy mogli go natychmiastowo rozstawić i przygotować do użytku gdy znowu nadejdzie lato.

Wyświetleń: 2120