Materace basenowe i zabawki dmuchane

Znaleziono 66 szt. produktów
na stronie

Intex 59720 materac rybki do pływania o wymiarach 183x69 cm

16,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex 59720 materac flaming do pływania o wymiarach 183x69 cm

16,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Materac łóżko z podparciem głowy, posiada wbudowaną pompkę do pompowania materaca. Wymiar 152x203x42cm

178,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

58202 Intex koło tęczowe z uchwytami o wymiarach 122cm

37,50 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Materac Intex 236x152cm Ultra Plush Quenn z wbudowaną pomką 236x152x86 cm

354,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

Proste w użyciu łatki przeznaczone są do samodzielnej naprawy przedmiotów dmuchanych, materacy oraz basenów firmy Intex.

9,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 66 pozycji

Wypoczynek nad basenem, jeziorem czy morzem to zdecydowanie jeden z najlepszych wariantów na słoneczne i ciepłe dni. Takie chwile mogą umilić nam pompowane materace basenowe, które posiadają różnorakie zastosowanie. Materace to świetny wybór zarówno na basen, jak i na plaże. Dodatkowo znajdą swoje miejsce przeznaczenia nie tylko w wodzie, jako element do pływania, ale także, jako sprzęt do leżakowania na lądzie. Oczywiście najlepszym połączeniem może być leżakowanie na wodzie, bo nic tak nie odprężą, jak pływanie w pozycji poziomej – podobno słońce wtedy opala najładniej.

Materace plażowe to świetna inwestycja nie tylko ze względu na uniwersalność zastosowania, ale także frajdę, jaką taka rozrywka może przynieść dzieciom. Stosunkowo małym kosztem, zapewniamy cały dzień zabaw naszym małym pociechom. Trzeba wspomnieć, że materace nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla najmłodszych. To świetny pomysł na rozrywkę dla ludzi w każdym wieku oraz doskonała alternatywa dla leżaka, koca itp. Takie rozwiązanie jest także niezwykle wygodne. Po spuszczeniu powietrza, materac staje się małym i lekkim pakunkiem, który bez problemu może zostać spakowany do plecaka czy torby plażowej. Kolejnym niestandardowym zastosowaniem materaca dmuchanego może być wykorzystanie go jako łóżko. W przypadku wizyty nadmiaru gości z powodzeniem posłuży za miejsce do spania.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo materace basenowe firm Intex i Bestway. Wszystkie produkty zostały wykonane tylko z najlepszych jakościowo materiałów. Materace dmuchane posiadają wzmacniane ścianki i wentyle montowane za pomocą najnowszych technologii, co niesie ze sobą gwarancję szczelności i łatwość pompowania. Stawiając na naszą ofertę, dołączasz do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali produkty z naszego sklepu, nie zawiedli się i najczęściej do nas wrócili. Na stronie istnieje możliwość zakupu różnych materacy i zabawek pompowanych, które zapewnią niezapomniane chwile i kiedyś w przyszłości przywołają wspaniałe wspomnienia z wakacji.