Wypoczynek nad basenem, jeziorem czy morzem to zdecydowanie jeden z najlepszych wariantów na słoneczne i ciepłe dni. Takie chwile mogą umilić nam pompowane materace basenowe, które posiadają różnorakie zastosowanie. Materace to świetny wybór zarówno na basen, jak i na plaże. Dodatkowo znajdą swoje miejsce przeznaczenia nie tylko w wodzie, jako e...

Wypoczynek nad basenem, jeziorem czy morzem to zdecydowanie jeden z najlepszych wariantów na słoneczne i ciepłe dni. Takie chwile mogą umilić nam pompowane materace basenowe, które posiadają różnorakie zastosowanie. Materace to świetny wybór zarówno na basen, jak i na plaże. Dodatkowo znajdą swoje miejsce przeznaczenia nie tylko w wodzie, jako element do pływania, ale także, jako sprzęt do leżakowania na lądzie. Oczywiście najlepszym połączeniem może być leżakowanie na wodzie, bo nic tak nie odprężą, jak pływanie w pozycji poziomej – podobno słońce wtedy opala najładniej.

Materace plażowe to świetna inwestycja nie tylko ze względu na uniwersalność zastosowania, ale także frajdę, jaką taka rozrywka może przynieść dzieciom. Stosunkowo małym kosztem, zapewniamy cały dzień zabaw naszym małym pociechom. Trzeba wspomnieć, że materace nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla najmłodszych. To świetny pomysł na rozrywkę dla ludzi w każdym wieku oraz doskonała alternatywa dla leżaka, koca itp. Takie rozwiązanie jest także niezwykle wygodne. Po spuszczeniu powietrza, materac staje się małym i lekkim pakunkiem, który bez problemu może zostać spakowany do plecaka czy torby plażowej. Kolejnym niestandardowym zastosowaniem materaca dmuchanego może być wykorzystanie go jako łóżko. W przypadku wizyty nadmiaru gości z powodzeniem posłuży za miejsce do spania.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo materace basenowe firm Intex i Bestway. Wszystkie produkty zostały wykonane tylko z najlepszych jakościowo materiałów. Materace dmuchane posiadają wzmacniane ścianki i wentyle montowane za pomocą najnowszych technologii, co niesie ze sobą gwarancję szczelności i łatwość pompowania. Stawiając na naszą ofertę, dołączasz do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali produkty z naszego sklepu, nie zawiedli się i najczęściej do nas wrócili. Na stronie istnieje możliwość zakupu różnych materacy i zabawek pompowanych, które zapewnią niezapomniane chwile i kiedyś w przyszłości przywołają wspaniałe wspomnienia z wakacji.

Więcej

Materace basenowe i zabawki dmuchane

Znaleziono 153 szt. produktów
na stronie

100 szt. piłeczek o średnicy 5,5cm do suchego basenu

19,95 zł
0 Recenzja (e)

200 szt. piłeczek o średnicy 5,5cm do suchego basenu

39,00 zł
0 Recenzja (e)

Marka: BESTWAY Model:39004 Rozmiar: średnica 99 cm Zawór blokujący szybkiego spustu. Trwały, przetestowany materiał Polar Shield TM. Jedno miejsce siedzące. Wytrzymałe uchwyty. Przyciągająca wzrok grafika. Max. obciążenie: 90 kg. W zestawie: Jedno nadmuchiwane siedzisko, łatka do naprawy.

40,99 zł
0 Recenzja (e)

500 szt. piłeczki o średnicy 5,5cm do suchego basenu

95,00 zł
0 Recenzja (e)

500 szt. piłeczek o średnicy 5,5cm do suchego basenu

105,00 zł
0 Recenzja (e)

Nadmuchiwany basenik Intex 57104 oraz 200 plastikowych piłeczek o średnicy 5,5 cm

56,00 zł
0 Recenzja (e)

Nadmuchiwany basenik Intex 57104 oraz 200 plastikowych piłeczek o średnicy 5,5 cm

56,00 zł
0 Recenzja (e)

Pływające podstawki w kształcie jednorożca do napojów.

17,99 zł
0 Recenzja (e)

58202 Intex koło tęczowe z uchwytami o wymiarach 122cm

41,45 zł
0 Recenzja (e)

200 szt. piłeczek o średnicy 5,5cm do suchego basenu

39,00 zł
0 Recenzja (e)

200 szt. piłeczek o średnicy 5,5cm do suchego basenu

43,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 18 z 153 pozycji