Akcesoria basenowe - rzeczy znacznie ułatwiające lub uprzyjemniające korzystanie z basenu. Można tu znaleźć m.in zestawy czyszczące, które pomogą w czyszczeniu basenu.

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 119 szt. produktów
na stronie

Lata stają się coraz bardziej upalne, słońce towarzyszy nam całymi dniami, korzystając z basenu możemy chcieć trochę cienia choć na chwilę. intex przychodzi z rozwiązaniem proponując właśnie taki baldachim.

279,00 zł
0 Recenzja (e)

Plandeka pokrywa firmy INTEX na basen ze stelażem o średnicy 549 cm

199,00 zł
0 Recenzja (e)

DRABINKA FIRMY INTEX ZE ZDEJMOWANYMI STOPNIAMI BARDZO UŁATWI KORZYSTANIE Z BASENU OD WYSOKOŚCI 91-107 CM. ZGODNIE Z NOWYMI PRZEPISAMI DRABINKA POSIADA DEMONTOWALNE STOPNIE CO ZABEZPIECZA PRZED WEJŚCIEM DZIECKA BEZ NADZORU OSOBY DOROSŁEJ. MONTAŻ DRABINKI JEST BARDZO PROSTY I SZYBKI.

177,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowa pompa filtrująca INTEX kompletna gotowa do podłączenia

134,90 zł
0 Recenzja (e)

Filtr wymienny typu a, dla pomp firmy intex. Wkład zaleca się wymieniać maksymalnie po 2 tyg. lub jeśli podczas płukania zauważalne są ślady dużego zabrudzenia, które nie spływają podczas płukania.

9,49 zł
0 Recenzja (e)

Filtr, wkład wymienny do pomp bestway. Filtr jest pakowany po 2szt. cena dotyczy dwóch sztuk. Wkład powinien być wymieniany max. co dwa tygodnie lub wcześniej jeśli zabrudzenia nie schodzą podczas płukania.

9,49 zł
0 Recenzja (e)

Siatka do wyławiania nieczystości typu liście, muchy. dzięki niej można na bieżąco wyławiać to co pływa po lustrze wody, co ogranicza wpływanie zanieczyszczeń do pompy i wydłuża żywotność filtra.

14,90 zł
0 Recenzja (e)

Wkład wymienny bestway, pakowany po dwie sztuki-cena dotyczy dwóch sztuk. Wkład należy wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie lub kiedy po wypłukaniu zauważalne są uszkodzenia lub zanieczyszczenia, których nie da się pozbyć.

16,90 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści . Stanowi jednocześnie izolację termiczną przed uciekaniem ciepła w chłodne nocew komplecie sznurek do podwiązania pokrywy pod kołnierzemzrobiona z winylu grubości 0,18 mmod góry pokrywy znajdują się otwory przez które wycieka woda np. podczas deszczu

19,90 zł
0 Recenzja (e)

REDUKCJE DZIĘKI, KTÓRYM MOŻNA PODŁĄCZYĆ POMPY WIĘKSZEJ POJEMNOŚCI DO BASENÓW, KTÓRE POSIADAJĄ WYJŚCIA NA POMPĘ NIE ZAKOŃCZONE GWINTEM. DZIĘKI TYM REDUKCJOM MOŻNA PODŁĄCZYĆ POMPY PIASKOWE ORAZ POMPY NA FILTRY OD WYDAJNOŚCI 5678 L/H KTÓRE POSIADAJĄ JUŻ RURY ZAKOŃCZONE NAKRĘTKĄ.

22,90 zł
0 Recenzja (e)

PIASEK PRZEZNACZONY DO POMP INTEX I BESTWAY. PAKOWANY W WORKI PO 25 KG.

28,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 119 pozycji