Akcesoria basenowe - rzeczy znacznie ułatwiające lub uprzyjemniające korzystanie z basenu. Można tu znaleźć m.in zestawy czyszczące, które pomogą w czyszczeniu basenu.

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 124 szt. produktów
na stronie

INTEX GENERATOR CHLORU - JEŻELI JESTEŚ POSIADACZEM POMPY, ALE CHCESZ UDOSKONALIĆ SWÓJ SYSTEM CHLOROWANIA I ZREZYGNOWAĆ Z TABLETEK LUB GRANULATU, TO WŁAŚNIE CHLORYNATOR JEST TAKIM URZĄDZENIEM. 

579,00 zł
0 Recenzja (e)

INTEX POMPA PIASKOWA O WYDAJNOŚCI 12000 L/H TO DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DO WSZELKICH BASENÓW NAZIEMNYCH FIRMY INTEX. PIASKOWY SYSTEM FILTRACJI TO JEDNO Z NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ. DROBNIUTKI PIASEK, PRZEZ KTÓRY PRZEPŁYWA WODA JEST W STANIE ZATRZYMAĆ WIĘCEJ ZANIECZYSZCZEŃ NIŻ POMPA NA FILTRY WYMIENNE. PIASKU MOŻNA UŻYWAĆ NAWET DO DWÓCH SEZONÓW, POMPA POSIADA...

888,00 zł
0 Recenzja (e)

POMPA FILTRUJĄCA INTEX TO JEDNO Z PODSTAWOWYCH URZĄDZEŃ GWARANTUJĄCE CZYSTĄ WODĘ PRZEZ CAŁY SEZON. DZIĘKI DUŻEJ WYDAJNOŚCI W KRÓTKIM CZASIE PRZEFILTROWANY ZOSTANIE BASEN NAWET DUŻEJ POJEMNOŚCI. DO POMPY WCHODZĄ FILTRY TYPU B, CZYLI NAJWIĘKSZE JAKIE PRODUKUJE INTEX. 

389,00 zł
0 Recenzja (e)

Lata stają się coraz bardziej upalne, słońce towarzyszy nam całymi dniami, korzystając z basenu możemy chcieć trochę cienia choć na chwilę. intex przychodzi z rozwiązaniem proponując właśnie taki baldachim.

279,00 zł
0 Recenzja (e)

Plandeka pokrywa firmy INTEX na basen ze stelażem o średnicy 549 cm

199,00 zł
0 Recenzja (e)

DRABINKA FIRMY INTEX ZE ZDEJMOWANYMI STOPNIAMI BARDZO UŁATWI KORZYSTANIE Z BASENU OD WYSOKOŚCI 91-107 CM. ZGODNIE Z NOWYMI PRZEPISAMI DRABINKA POSIADA DEMONTOWALNE STOPNIE CO ZABEZPIECZA PRZED WEJŚCIEM DZIECKA BEZ NADZORU OSOBY DOROSŁEJ. MONTAŻ DRABINKI JEST BARDZO PROSTY I SZYBKI.

177,00 zł
0 Recenzja (e)

INTEX POMPA PIASKOWA TO DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA BASENÓW NAZIEMNYCH. JEŚLI JESTEŚ NA ETAPIE WYMIANY POMPY LUB ZWYCZAJNIE SZUKASZ LEPSZEGO SPOSOBU FILTRACJI TO URZĄDZENIE JEST W STANIE ZASPOKOIĆ TWOJE POTRZEBY. DZIĘKI OPCJI SAMOCZYSZCZENIA MASZ GWARANCJĘ, ŻE PIACH JEST ZAWSZE CZYSTY DLATEGO NIE TRZEBA GO WYMIENIAĆ W SEZONIE.

739,99 zł
0 Recenzja (e)

Pompa jest niezbędnym urządzeniem do utrzymania wody w basenie w czystości. Jest wyposażona w filtr kartuszowy dzięki któremu wszelkie zanieczyszczenia są zatrzymywane.

294,00 zł
0 Recenzja (e)

Siatka do wyławiania nieczystości typu liście, muchy. dzięki niej można na bieżąco wyławiać to co pływa po lustrze wody, co ogranicza wpływanie zanieczyszczeń do pompy i wydłuża żywotność filtra.

14,90 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści . Stanowi jednocześnie izolację termiczną przed uciekaniem ciepła w chłodne nocew komplecie sznurek do podwiązania pokrywy pod kołnierzemzrobiona z winylu grubości 0,18 mmod góry pokrywy znajdują się otwory przez które wycieka woda np. podczas deszczu

18,49 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 124 pozycji