Baseny całoroczne do ogrodu

Znaleziono 3 szt. produktów

Bestway 56586 16w1 o wymiarach  500x360x120cm  basen  całoroczny

3 800,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Bestway 56604 17w1 o wymiarach 740x360x120cm basen całoroczny

5 260,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Bestway 56369 16w1 o wymiarach 610x360x120cm basen całoroczny

4 390,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 pozycji

Jeszcze parę lat temu baseny ogrodowe całoroczne były marzeniem niewielu, głównie oglądanym z zazdrością w filmach ze Stanów Zjednoczonych, gdzie posiadania basenu przy domu jest wręcz standardem budowlanym. Czasy jednak się zmieniając i coraz częściej w Polsce baseny całoroczne ogrodowe pojawiają się nie tylko w luksusowych rezydencjach. Powodem są zmieniająca się pogoda - lata dużo cieplejsze niż kiedyś, zachęcające do ustawienia konstrukcji, z których można korzystać we własnym ogródku oraz fakt, że basen całoroczne są tanie w porównaniu z cenami jeszcze parę lat wcześniej. Rosnąca popularność tego typu konstrukcji spowodowała bowiem znaczną obniżkę dostępnych produktów, dzięki czemu nasz sklep internetowy może zaoferować klientom baseny całoroczne w wyjątkowo korzystnych cenach.

Baseny całoroczne dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego to konstrukcje firmy Bestway, znanej na rynku marki specjalizującej się w tego typu produktach, w pełni bezpiecznych, atestowanych i sprawnych w użytkowaniu przez wiele lat. Dzięki wyjątkowo wysokiej jakości wykonania i trwałości materiału PVC połączonego i wzmocnionego stalowymi ścianami basen całoroczny jest konstrukcją, która może bezpiecznie przetrwać zimę, bez konieczności rozkładania i czasochłonnego składania całości po upływie sezonu. Dodatkowym atutem wykorzystywanego materiału jest wyjątkowa miękkość dna wewnątrz umilająca przebywanie w basenie. Wielkości basenów całorocznych w naszej ofercie pozwalają na komfortowe przebywanie w nim kilku dorosłych osób, a nawet wykonywanie ćwiczeń w wodzie pozwalających zachować sprawność i dobre zdrowie organizmu. Doskonała stabilność wzmocniona stalowymi podporami pozwala na zorganizowanie w tego typu basenie nawet najbardziej szalonej imprezy z udziałem dzieci i dorosłych, która w gorące dni może przynieść pożądany relaks i odpoczynek.

Korzystna cena i solidność wykonania to główne atuty oferowanych konstrukcji. Wystarczy kawałek ogrodu, a możemy cieszyć się relaksem w wodzie przez cały rok.