Pompki

Aktywne filtry

Wielkogabarytowe akcesoria do zabawy w basenie, sporej wielkości materace czy pontony jest szalenie ciężko napompować. Wymaga to zastosowanie specjalnego rodzaju metod. Nasz sklep posiada w swojej ofercie spory wybór pompek, dzięki którym sprawnie i szybko będziemy mogli cieszyć się z użytkowania swojego sprzętu.

Pompki elektryczne do materacy to prawdziwe zbawienie, jeżeli przyjdzie nam przygotowywać naprędce dodatkowe miejsc do spania dla gości. Są one również niezawodne do materacy dmuchanych, które zabieramy na wakacje. Dziecięce akcesoria czy małe baseniki błyskawicznie będą brały udział w radosnej zabawie. Bez wysiłku napompujemy też kilkuosobowy ponton. Zasilane są one źródłem o napięciu 220 – 240 V. Ich fantastyczną funkcją jest, że równie szybko jak wtłoczyliśmy powietrze do materaca czy kajaka możemy za ich pomocą je wypompować.

W przypadku, kiedy jedziemy na wyprawę, gdzie będziemy odcięci od prądu, idealnie sprawdzą się pompki tłokowe. Duża siła tłoczeni zapewnia, że nadają się one do pontonów i dmuchanych kajaków, aby napełnić je do pełna powietrzem. Wymienne tłoki zapewniają, ze dopasujemy je do materacy dmuchanych, a także będziemy mieli sposobność, aby używać je do dużych, dziecięcych zabawek.

Pompki nożne, znane od lat, są dobrym sposobem na napompowanie dużego materaca, który zabierzemy ze sobą pod namiot. Nie zajmą wiele miejsca w bagażniku samochodu, dlatego mogą podróżować z nami dosłownie wszędzie. Kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, nawet jedna osoba samodzielnie poradzi sobie z napompowaniem niemałego basenu czy kajaka.

Dlaczego postawić na pompki marek Intex i Bestway? To sprawdzone produkty, które nigdy nas nie zawiodą. Dzięki nim łatwo sprawimy przyjemność sobie i najbliższym, szybko w ciepłe dni przystosowując do użytkowania wymarzony basen. Wyczerpujące napełnianie powietrzem może skutecznie zniechęcać do korzystania z pontonów i dmuchanych kajaków. Dlatego tak ważne jest, aby dobrać idealny dla siebie sprzęt, który znacznie ułatwi nam przygotowywania do urlopu i radosnej zabawy.