Namioty plażowe

Aktywne filtry

Kolorowy namiot plażowy nie musi być wcale nudnym skrawkiem materiału, który będzie nas chronił przed deszczem, wiatrem i wszechobecnym piaskiem. W naszej ofercie mamy funkcjonalne, a zarazem lekkie namioty plażowe, które z pewnością zaskoczą Cię swoimi możliwościami. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. W końcu dobry namiot na plażę to — zwłaszcza w bałtyckich warunkach — wygoda i gwarancja wypoczynku.

Namiot plażowy — dlaczego warto go mieć?

Już nawet zwykły namiot na plażę stanowi skuteczną zaporę przed wiatrem i piaskiem. To idealne rozwiązanie zwłaszcza nad polskim morzem, które słynie z wietrznych warunków i tumanów piasku. Jeśli zatem przeszkadzają Ci wszechobecne parawany, to odpowiedni namiot plażowy będzie dla Ciebie idealny.

Dlaczego warto wybrać nasze namioty? To nie tylko osłona przed wiatrem! Nasze namioty plażowe pozwalają na skuteczną ochronę przed wszechobecnym piaskiem. Niektóre z nich mogą też posłużyć jako osłona dla... jacuzzi.

Co mamy w swojej ofercie?

W naszej ofercie znajdują się dwie podkategorie namiotów plażowych. Do pierwszej grupy należą samorozkładające się namioty plażowe, które można rozłożyć w praktycznie dowolnym momencie. Dzięki temu — w ciągu zaledwie kilku chwil — znajdziemy schronienie na plaży przed Słońcem, ale też wiatrem, piaskiem i deszczem. To stabilne rozwiązania, które posiadają stelaż z włókna szklanego. Taki namiot plażowy zapewnia ochronę, ale też możliwość szybkiego przebrania, gdy zachodzi taka potrzeba.

Do drugiej grupy namiotów, które można znaleźć w naszej ofercie, należą modele przeznaczone do osłony jacuzzi i ogrodowych basenów. Ich zaletą jest duża wysokość, dzięki czemu można w nich bezpiecznie zażywać kąpieli. Atutem tych namiotów (a w zasadzie pawilonów lub altan) jest skuteczna ochrona przed:

  • zimnem,
  • wiatrem,
  • światłem słonecznym,
  • promieniowaniem słonecznym.

Pawilony i osłony na baseny ogrodowe są łatwe w rozkładaniu, ergonomiczne i wytrzymałe. Składają się z solidnej kopuły, która chroni przed deszczem lub światłem słonecznym. Oprócz jej w skład zestawu wchodzą również ścianki, które chronią użytkowników basenu przed wiatrem. Dostęp do takiego pawilonu sprawia, że w jego wnętrzu można zażywać ciepłych kąpieli, chronić się przed zimnem, a także zapobiegać zbyt szybkiej utracie ciepła przez wodę. To idealne rozwiązanie na wiosnę, jesień oraz lato.

Jakie dodatki do namiotów plażowych możemy Państwu zaproponować?

W ofercie — oprócz kilku rodzajów namiotów plażowych — mamy też jeden ciekawy, funkcjonalny dodatek, dzięki którym korzystanie z nich będzie jeszcze przyjemniejsze. Mowa tu o praktycznym... prysznicu, który składa się z wysięgnika i pojemnika na czystą wodę. Zaprojektowano go w taki sposób, aby worek, w którym mieści się ciecz, pochłaniał jak najwięcej promieni słonecznych. Zbiornik wyposażono też w kranik, który wytwarza efekt prysznica. Wybierając namiot plażowy przebieralnię, możesz zdecydować się również na taki prosty i funkcjonalny gadżet. Dzięki niemu zachowanie higieny, a przez to wypoczynek na plaży, w lesie, górach lub campingu, będzie znacznie łatwiejszy.

Jak używać namiotów plażowych?

Oferowane przez nas namioty to skuteczna ochrona przed Słońcem. Wyróżnia je też wodoodporność, dzięki której można je poddać nawet intensywnemu oddziaływaniu deszczu, a ich wnętrze i tak pozostanie suche. Warto dodać, że stabilność namiotu zależy przede wszystkim od jego obciążenia, a także przymocowania. Dlatego, do jego montażu wybierajmy miejsca, które umożliwiają łatwe wbicie elementów łączących (śledzi). Dotyczy to zwłaszcza wysokich namiotów-przebieralni, które są bardzo eksponowane na wiatr. Pamiętajmy też, aby rozłożony namiot nie utrudniał wypoczynku innym osobom. Doceńmy fakt, że może, wiatr i Słońce są dla wszystkich i każdy ma prawo z nich korzystać we własnym zakresie.

Reasumując, oferujemy wysokiej jakości namioty plażowe, które mogą mieć formę przebieralni, wygodnego zestawu plażowego, a także pawilonu, chroniącego przydomowy basen przed utratą ciepła. U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie.