Baseny dla dzieci 

Znaleziono 9 szt. produktów

Basen nadmuchiwany Intex 57422 oraz 200 sztuk plastikowych piłeczek o śrenicy 5,5 cm

84,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Basen nadmuchiwany Intex 58415 oraz 200 nadmuchiwanych piłeczek o średnicy 5,5cm

98,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Basenik z nadmuchiwanymi pierścieniami w kolorze fioletowym model 59409. 

32,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Basenik z nadmuchiwanymi pierścieniami w kolorze żółtym model 59409. 

32,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Ofertą jest basen nadmuchiwany marki Intex model 57100NP oraz 200 piłeczek plastikowych o średnicy 5,5 cm. Basen ma wymiary 85x85x23 cm oraz posiada kolory biało-zielone. Basen z kulkami zapewni dzieciom mnóstwo frajdy w jesienno-zimowe dni i wieczory.

72,99 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Basen nadmuchiwany Intex 57111 oraz 200 plastikowych piłeczek o średnicy 5,5 cm

64,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Dmuchany basenik  z odczepianym daszkiem przeznaczony  dla dzieci od 2 lat . Dzieci muszą przebywać w baseniku zawsze pod opieką dorosłych.

99,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Dmuchany basen dla dzieci, prostokątny wykonany z winylu o pojemności 102 l wody. Zabawa dziecka w baseniku tylko pod opieką dorosłych. Model basenu 57403.

49,85 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 pozycji

Gdy lato zbliża się coraz większymi krokami, a za oknem zaczynamy widzieć już pierwsze słoneczne promienie, pora na przemyślany zakup basenu. Na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem i czy w ogóle warto go kupić? Baseny dmuchane dla dzieci są przeznaczone dla pociech w różnym wieku. Baseny rozporowe w ciekawej kolorystyce i o niewielkiej pojemności sprawdzą się szczególnie dla młodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze słonecznymi kąpielami w wodzie. Basen taki jest niezwykle tani, prosty w montażu, a dodatkowo w chłodniejszym okresie można go wykorzystać, jako basen suchy do piłeczek. Posiada płytkie dno, które ogranicza ryzyko podtopienia. Pamiętajmy jednak, że im młodsze dziecko, tym większego nadzoru potrzebuje. Każdy z nich posiada inną kolorystykę, którą można dopasować indywidualnie do malucha. Każdy także ma inny rozmiar, więc przed wyborem tego wymarzonego warto się zastanowić, ile dzieci będzie z niego korzystać. Nasze baseny zapewniają im najwyższe bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wśród nich znajdziemy tanie propozycje basenów tematycznych, które będą stanowić wyjątkowy plac zabaw. Rozbudowana wersja tego basenu daje nie tylko chwilę ochłody, ale niezmierną radość każdemu dziecku. Pobudzi niejedną wyobraźnię, a jednocześnie pozwoli na skorzystanie z kąpieli kilku dzieciom jednocześnie. Firmy takie jak Intex oraz Bestway to czołowi producenci, którzy zadbają o wolny wakacyjny czas na najwyższym poziomie. Baseny dmuchane dla dzieci są kolorowe, ale przy ich barwieniu wykorzystano nieszkodliwe substancje. Miękkie elementy połączone ze sobą w odpowiedni sposób chronią dzieci przed jakimkolwiek zranieniem. Co ważniejsze, rozbudowane wersje basenów posiadają uwielbianą przez wszystkich zjeżdżalnie. Z naszymi basenami stworzą Państwo swoim pociechom osobisty raj wypoczynkowy. Poza bajowymi egzemplarzami prezentujemy również baseny dla dzieci o większej pojemności oraz bardziej młodzieżowym wyglądzie. To idealna propozycja dla starszych dzieci, a nawet nastolatków, którzy sami lub wraz z przyjaciółmi będą mogli spędzić czas w przydomowym ogrodzie. Baseny te nie posiadają stelaża więc rozłożenie ich, jak i złożenie zajmuje kilka minut. Dla nich samych będzie to oznaka prestiżu wśród znajomych, a dla rodziców jedna z najlepszych wakacyjnych inwestycji, z której sami będą mogli także korzystać. Najlepszy moment na zakup nowego basenu jest zawsze. Basen ogrodowy zapewni niezapomniane chwile, zastępując z powodzeniem miejskie plaże i baseny.