Pompy i filtry do basenów ogrodowych

Aktywne filtry

Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czystość wody, aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzą filtry basenowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Filtry do basenów ogrodowych to podstawowe narzędzie walki z uciążliwymi zabrudzeniami typu algi, robaki, liście, owady itp. Filtry to podstawowy element pomp filtrujących, które zasilane prądem zasysają zanieczyszczoną wodę, oczyszczają ją i oddają z powrotem. Niepożądane element pozostają na powierzchni filtru, a po zakończonym procesie należy je spłukać, a element pozostawić do wyschnięcia. Filtry basenowe trzeba wymieniać co ok. 2 tygodnie, aczkolwiek ich cena pozostaje stosunkowo niska. Szeroki wybór produktów, które sprzedajemy, z pewnością pozwoli dopasować odpowiedni wariant dla Twojego basenu.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy filtr basenowe firmy Bestway i Intex. Wybierając te produkty, możesz być pewien, że stawiasz na wysoką jakość i niezawodność w walce z zanieczyszczeniami w Twoim basenie. Utrzymywanie odpowiedniego stanu wody jest ważne nie tylko z powodów estetycznych, ale również przez wzgląd na bezpieczeństwo i zdrowie osób użytkujących. Filtrowanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i postaw na produkty z naszej oferty.

Pompy piaskowe

Baseny ogrodowe to niewątpliwie wspaniała rozrywka, aczkolwiek należy pamiętać, że do każdego otwartego zbiornika...

Pompy na filtr papierowy

Pompy kartuszowe ze względu na prostą obsługę i niską cenę są chętnie stosowane przy wielu ogrodowych basenach o...

Filtry piaskowe

Jestem tym szczęśliwcem, który posiada basen stelażowy, który z powodzeniem zastępuje miejskie plaże i publiczne...

Filtry kartuszowe

Przy małych i średnich basenach rozporowych, jak i stelażowych niezbędnym elementem są pompy kartuszowe, które...

Węże i łączniki

Tylko właściwej jakości sprzęt do basenu gwarantuje jego bezproblemowe działanie i zapewnia pełen komfort z jego...