Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czys...

Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czystość wody, aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzą filtry basenowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Filtry do basenów ogrodowych to podstawowe narzędzie walki z uciążliwymi zabrudzeniami typu algi, robaki, liście, owady itp. Filtry to podstawowy element pomp filtrujących, które zasilane prądem zasysają zanieczyszczoną wodę, oczyszczają ją i oddają z powrotem. Niepożądane element pozostają na powierzchni filtru, a po zakończonym procesie należy je spłukać, a element pozostawić do wyschnięcia. Filtry basenowe trzeba wymieniać co ok. 2 tygodnie, aczkolwiek ich cena pozostaje stosunkowo niska. Szeroki wybór produktów, które sprzedajemy, z pewnością pozwoli dopasować odpowiedni wariant dla Twojego basenu.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy filtr basenowe firmy Bestway i Intex. Wybierając te produkty, możesz być pewien, że stawiasz na wysoką jakość i niezawodność w walce z zanieczyszczeniami w Twoim basenie. Utrzymywanie odpowiedniego stanu wody jest ważne nie tylko z powodów estetycznych, ale również przez wzgląd na bezpieczeństwo i zdrowie osób użytkujących. Filtrowanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i postaw na produkty z naszej oferty.

Więcej

Pompy i filtry do basenów ogrodowych

Znaleziono 23 szt. produktów
na stronie

Pompa filtrująca do basenów ogrodowych model 28634 o wydajności 9462 l/h

860,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa filtrująca do basenu ogrodowego firma Intex model 28636 wydajność 5678 l/h

268,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa filtrująca firma Intex model 28638

154,44 zł
0 Recenzja (e)

Filtr wymienny typu A, model 29000 firma Intex

14,35 zł
0 Recenzja (e)

Wkład wymienny Bestway, pakowany po dwie sztuki-cena dotyczy dwóch sztuk. Wkład należy wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie lub kiedy po wypłukaniu zauważalne są uszkodzenia lub zanieczyszczenia, których nie da się pozbyć.

13,90 zł
0 Recenzja (e)

3-pak filtrów typu a, do pomp firmy Intex. Każdy filtr powinno się wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie.

42,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex generator chlor, pompa filtrująca na wkład wymienny.

699,00 zł
0 Recenzja (e)

Wymienny wkład do pompy filtrującej typu h. Wkłady należy wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie, przy czym aby przedłużyć ich żywotność należy, spłukać zanieczyszczenia i pozostawić do wyschnięcia.

9,50 zł
0 Recenzja (e)

Pompa jest niezbędnym urządzeniem do utrzymania wody w basenie w czystości. Jest wyposażona w filtr kartuszowy dzięki któremu wszelkie zanieczyszczenia są zatrzymywane.

85,00 zł
0 Recenzja (e)

Gotowa do uruchomienia, pompa wody do basenów ogrodowych.Pompa ma wydajność 3028l/h i zasilana jest energią elektryczną z sieci. Do zestawu dołączone są niezbędne węże oraz wkład filtrujący typu ii. Pompa nie tylko wtłacza wodę do basenu, ale także ją filtruje.

109,00 zł
0 Recenzja (e)

Wkład wymienny do pompy.

12,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 23 pozycji