Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czys...

Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czystość wody, aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzą filtry basenowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Filtry do basenów ogrodowych to podstawowe narzędzie walki z uciążliwymi zabrudzeniami typu algi, robaki, liście, owady itp. Filtry to podstawowy element pomp filtrujących, które zasilane prądem zasysają zanieczyszczoną wodę, oczyszczają ją i oddają z powrotem. Niepożądane element pozostają na powierzchni filtru, a po zakończonym procesie należy je spłukać, a element pozostawić do wyschnięcia. Filtry basenowe trzeba wymieniać co ok. 2 tygodnie, aczkolwiek ich cena pozostaje stosunkowo niska. Szeroki wybór produktów, które sprzedajemy, z pewnością pozwoli dopasować odpowiedni wariant dla Twojego basenu.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy filtr basenowe firmy Bestway i Intex. Wybierając te produkty, możesz być pewien, że stawiasz na wysoką jakość i niezawodność w walce z zanieczyszczeniami w Twoim basenie. Utrzymywanie odpowiedniego stanu wody jest ważne nie tylko z powodów estetycznych, ale również przez wzgląd na bezpieczeństwo i zdrowie osób użytkujących. Filtrowanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i postaw na produkty z naszej oferty.

Więcej

Pompy i filtry do basenów ogrodowych

Znaleziono 14 szt. produktów
na stronie

Pompa filtrująca do basenów ogrodowych model 28634 o wydajności 9462 l/h

369,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa filtrująca do basenu ogrodowego firma Intex model 28636 wydajność 5678 l/h

295,00 zł
0 Recenzja (e)

Gotowa do uruchomienia, pompa wody do basenów ogrodowych.Pompa ma wydajność 3028l/h i zasilana jest energią elektryczną z sieci. Do zestawu dołączone są niezbędne węże oraz wkład filtrujący typu ii. Pompa nie tylko wtłacza wodę do basenu, ale także ją filtruje.

138,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowa pompa filtrująca Bestway  gotowa do podłączenia

119,00 zł
0 Recenzja (e)

Urządzenie do wypuszczania wody z basenu firmy Intex

119,00 zł
0 Recenzja (e)

Elektryczny podgrzewacz wody do basenu firmy Intex

348,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 14 pozycji