Pompy i filtry do basenów ogrodowych

Znaleziono 46 szt. produktów
na stronie

Wymienny wkład do pompy filtrującej typu h. Wkłady należy wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie, przy czym aby przedłużyć ich żywotność należy, spłukać zanieczyszczenia i pozostawić do wyschnięcia.

9,60 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Wkład wymienny Bestway, pakowany po dwie sztuki-cena dotyczy dwóch sztuk.

29,99 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

Filtr wymienny typu A, model 29000 firma Intex, kartuszowy

13,39 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Redukcje firmy Bestway model 58236 dzięki którym można podłączyć pompy większej pojemności.

27,60 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

 Wkład filtrujący do pomp Intex typu "B"

26,08 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Filtr wymienny typu A, model 29000 firma Intex, kartuszowy

76,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

WYSYŁKA OD 30.07.2021 Pompa filtrująca marki Bestway - model 58386

162,96 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pompa piaskowa Intex 26652 jest najlepszym możliwym urządzeniem do oczyszczania wody w basenie. Do pompy dodajemy piasek 60 kg.

1 210,56 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 46 pozycji

Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czystość wody, aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzą filtry basenowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Filtry do basenów ogrodowych to podstawowe narzędzie walki z uciążliwymi zabrudzeniami typu algi, robaki, liście, owady itp. Filtry to podstawowy element pomp filtrujących, które zasilane prądem zasysają zanieczyszczoną wodę, oczyszczają ją i oddają z powrotem. Niepożądane element pozostają na powierzchni filtru, a po zakończonym procesie należy je spłukać, a element pozostawić do wyschnięcia. Filtry basenowe trzeba wymieniać co ok. 2 tygodnie, aczkolwiek ich cena pozostaje stosunkowo niska. Szeroki wybór produktów, które sprzedajemy, z pewnością pozwoli dopasować odpowiedni wariant dla Twojego basenu.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy filtr basenowe firmy Bestway i Intex. Wybierając te produkty, możesz być pewien, że stawiasz na wysoką jakość i niezawodność w walce z zanieczyszczeniami w Twoim basenie. Utrzymywanie odpowiedniego stanu wody jest ważne nie tylko z powodów estetycznych, ale również przez wzgląd na bezpieczeństwo i zdrowie osób użytkujących. Filtrowanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i postaw na produkty z naszej oferty.