Pompy i filtry do basenów ogrodowych

Znaleziono 43 szt. produktów
na stronie

Wkład wymienny Bestway, pakowany po dwie sztuki-cena dotyczy dwóch sztuk.

19,99 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Filtr wymienny typu A, model 29000 firma Intex, kartuszowy

14,90 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Wymienny wkład do pompy filtrującej typu h. Wkłady należy wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie, przy czym aby przedłużyć ich żywotność należy, spłukać zanieczyszczenia i pozostawić do wyschnięcia.

8,90 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Redukcje firmy Intex model 10722 dzięki którym można podłączyć pompy większej pojemności.

27,55 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Redukcje firmy Bestway model 58236 dzięki którym można podłączyć pompy większej pojemności.

23,75 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Rura do pomp oraz chlorynatorów o średnicy 38 mm INTEX 29060

20,65 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Wąż o średnicy 32mm i długości 1,5m przystosowany do pomp Intex. 

14,69 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

 Wkład filtrujący do pomp Intex typu "B"

17,75 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Urządzenie do wypuszczania wody z basenu firmy Intex

165,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

Nowa pompa filtrująca Bestway  gotowa do podłączenia

121,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 43 pozycji

Baseny ogrodowe to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Tego typu atrakcja to trafiona w punkt rozrywka dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Baseny są stosunkowo tanie, a łatwość rozstawienia ich w ogrodzie sprawia, że stają się bardzo chętnie wybieraną wersją przez kupujących. Jedyne, o czym tak naprawdę trzeba pamiętać to dbanie o czystość wody, aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzą filtry basenowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Filtry do basenów ogrodowych to podstawowe narzędzie walki z uciążliwymi zabrudzeniami typu algi, robaki, liście, owady itp. Filtry to podstawowy element pomp filtrujących, które zasilane prądem zasysają zanieczyszczoną wodę, oczyszczają ją i oddają z powrotem. Niepożądane element pozostają na powierzchni filtru, a po zakończonym procesie należy je spłukać, a element pozostawić do wyschnięcia. Filtry basenowe trzeba wymieniać co ok. 2 tygodnie, aczkolwiek ich cena pozostaje stosunkowo niska. Szeroki wybór produktów, które sprzedajemy, z pewnością pozwoli dopasować odpowiedni wariant dla Twojego basenu.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy filtr basenowe firmy Bestway i Intex. Wybierając te produkty, możesz być pewien, że stawiasz na wysoką jakość i niezawodność w walce z zanieczyszczeniami w Twoim basenie. Utrzymywanie odpowiedniego stanu wody jest ważne nie tylko z powodów estetycznych, ale również przez wzgląd na bezpieczeństwo i zdrowie osób użytkujących. Filtrowanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i postaw na produkty z naszej oferty.