Dmuchany basen dla dzieci to obowiązkowe wyposażenie ogrodu podczas letnich upałów. Zapewnia nie tylko ochłodę, ale i doskonałą rozrywkę, ponieważ najmłodsi wręcz uwielbiają długie pluskanie się w wodzie. Państwa uwadze polecamy baseny dmuchane od producenta Intex, wśród których znajdują się nie tylko standardowe modele ogrodowe wypełniane wodą,...

Dmuchany basen dla dzieci to obowiązkowe wyposażenie ogrodu podczas letnich upałów. Zapewnia nie tylko ochłodę, ale i doskonałą rozrywkę, ponieważ najmłodsi wręcz uwielbiają długie pluskanie się w wodzie. Państwa uwadze polecamy baseny dmuchane od producenta Intex, wśród których znajdują się nie tylko standardowe modele ogrodowe wypełniane wodą, ale także suche z dołączonym zestawem kulek, które w przeciwieństwie do tych pierwszych stanowią świetne miejsce zabawy o każdej porze roku i można z nich korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Jeśli chcą Państwo urozmaicić swoim dzieciom wolny czas, warto sprawić im niespodziankę w postaci prywatnego kąpieliska.

Dostępne w naszym sklepie internetowym ogrodowe baseny dmuchane dla dzieci są wygodne w transporcie. Złożone nie zajmują wiele miejsca, dlatego można zabrać je ze sobą na wakacje do dziadków albo na działkę. Baseny dmuchane dostępne w naszym sklepie przeznaczone są jednak nie tylko dla dzieci. Na zainteresowanie zasługuje także oferta profesjonalnych basenów stelażowych Bestway, charakteryzujących się większymi rozmiarami oraz głębokością i rozplanowanych na rzucie prostokąta, wielokąta albo okręgu. Będąc w posiadaniu takiego typu basenu, mogą Państwo korzystać z niego całą rodziną, a także zapraszać znajomych na basenowe party. Z kolei wyciszający i uspokajający po męczącym dniu relaks we własnym basenie nie ma sobie równych, dlatego warto rozważyć pomysł na zorganizowanie osobistego akwenu za rozsądne pieniądze. Baseny dmuchane dla dzieci i dorosłych oferowane przez nasz sklep internetowy wykonane zostały z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, które wyróżniają się znakomitą odpornością na odkształcenia, rozdarcia, przebicia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mają Państwo gwarancję wieloletniego ich użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Państwu dokonać najlepszego wyboru.

Więcej

Baseny dmuchane 

Znaleziono 9 szt. produktów

Basen nadmuchiwany  Intex oraz 200 plastikowych piłeczek o średnicy 5,5cm

97,00 zł
2 Recenzja (e)

Dmuchany basen 57114 firmy INTEX 102x89cm + 200 szt. piłeczek

97,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen z siedzeniami firmy Intex o wymiarach 229x229x66 cm model 56475

195,00 zł
2 Recenzja (e)

Nowy basen firmy Intex 58484 o wymiarach 305cmx183x56cm

115,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen dmuchany firmy INTEX 57190 z oparciem

169,99 zł
0 Recenzja (e)

Piękna kolorystyka i kształtIdealny dla całej rodziny Zawór spustowy wodyŁatka naprawcza w zestawie.

127,00 zł
0 Recenzja (e)

Piękna kolorystyka i kształtIdealny dla całej rodziny Zawór spustowy wodyŁatka naprawcza w zestawie

135,00 zł
0 Recenzja (e)

Piękna kolorystyka i kształtIdealny dla całej rodziny Zawór spustowy wodyŁatka naprawcza w zestawie

145,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 9 z 9 pozycji