Huśtawki ogrodowe i na taras

Aktywne filtry

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek plac zabaw bez huśtawek. To obok zjeżdżalni i karuzeli najbardziej uwielbiane przez najmłodszych obiekty, gwarantujące doskonałą zabawę i relaks na świeżym powietrzu. Kolorowe, metalowe huśtawki to niezastąpione akcesoria nie tylko do ogrodu, ale również na taras. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości huśtawki dziecięce od marki Intex.

Metalowe huśtawki w licznych odsłonach

Funkcjonalna huśtawka ogrodowa wykonana z metalu stanowi doskonałe uzupełnienie terenu zielonego. To nie tylko zwykły sprzęt do zabawy, ale też swego rodzaju brama do krainy emocjonujących przygód i beztroskiej radości. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór huśtawek w barwnych kolorach, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do bujania. Do ich produkcji została wykorzystana stal ocynkowana, która gwarantuje niebywałą wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Co ważne, nie wymaga ona konserwacji, a sam montaż huśtawki nie sprawia najmniejszych problemów. Metalowe place zabaw od producenta Intex posiadają specjalne atesty, które stanowią poświadczenie ich bezpieczeństwa. W tej kategorii znajdziesz zarówno pojedyncze huśtawki, jak i place zabaw składające się z kilku modułów. Proponujemy m.in:

 • pojedynczą huśtawkę z elastycznym siedziskiem oraz wymiennym siedziskiem kubełkowym dla najmłodszych,
 • pojedynczą huśtawkę typu bocianie gniazdo,
 • zestaw bocianie gniazdo i huśtawka tradycyjna,
 • zestaw składający się z huśtawki z elastycznym siedziskiem oraz huśtawki szybowcowej z wygodnymi uchwytami,
 • plac zabaw zawierający dwie huśtawki z regulowaną wysokością, huśtawkę szybowcową oraz drążek trapezowy z kółkami gimnastycznymi,
 • zestaw 3 w1 składający się z bocianiego gwiazda i dwóch huśtawek z elastycznym siedziskiem,
 • duży plac zabaw zawierający bocianie gniazdo, dwie huśtawki z klasycznym siedziskiem, huśtawkę szybowcową oraz zjeżdżalnię,

Huśtawka dla dzieci- jak wybrać tę idealną?

W przypadku niemowlaków kluczowe jest zapewnienie im maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie zabawy. W naszym asortymencie znajdziesz huśtawki dla niemowląt z wymiennym siedziskiem kubełkowym, opracowanym właśnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Dobrze zabudowane siedzisko z oparciem dla malucha w wieku 1,5-5 lat o regulowanej wysokości, zapewni mu doskonałą zabawę, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo. Produkty te pozwalają na wygodne huśtanie, bez ryzyka wysunięcia się dziecka podczas bujania.

W naszym asortymencie nie brakuje też innych huśtawek doskonałej jakości, w tym modeli typu bocianie gniazdo. Dzięki dużej huśtawce o kształcie koła, dziecko ma możliwość bujania się także w pozycji poziomej. Co ważne, taka huśtawka to też fantastyczna zabawa w większym gronie. Mogą się na niej równocześnie bujać nawet 3 osoby w wieku od 3 do 10 lat.

Dla starszych dzieci znakomitym wyborem będą też nasze place zabaw, składające się z kilku elementów. Możliwość regulacji wysokości siedziska pozwoli dostosować huśtawkę do Twojej rosnącej pociechy. Starsze dzieci z pewnością docenią większą swobodę oraz różnorodność modeli huśtawek oferujących ciekawe funkcje. Klasyczne siedzisko huśtawki, model szybowcowy, a może bocianie gniazdo? U nas z pewnością znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego malucha.

Huśtawki ogrodowe metalowe - nowoczesny design

Wytrzymałe konstrukcje, wygodne siedziska i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb to nie wszystko. W naszym sklepie czekają na Ciebie wyjątkowe huśtawki, które staną się idealnym miejscem dziecięcych zabaw. Produkty te charakteryzują się ładnym, nowoczesnym designem. Kolorowe i estetycznie wykonane metalowe huśtawki dla dzieci wpiszą się w każdą przydomową przestrzeń. Są świetnym uzupełnieniem aranżacji i nadają jej niebywałego charakteru. Modele w intensywnych kolorach przyciągają wzrok najmłodszych. Warto dodać, że zachowują swój pierwotny wygląd na długo, pomimo upływu czasu.

Dlaczego warto wybrać metalową huśtawkę do ogrodu?

Wyjątkowo aktywne dzieci potrzebują dużo ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Jak zapewnić im dobrą rozrywkę i zadbać o ich zdrowie? Huśtawka ogrodowa dla dzieci będzie idealnym rozwiązaniem. Wykonana ze stali malowanej proszkowo z wykorzystaniem wszelkiej maści siedzisk, sprosta oczekiwaniom dzieci w różnym wieku. Zagwarantuje im wyśmienitą rozrywkę, jak i przyczyni się do ich prawidłowego rozwoju. Każda znajdująca się w tej kategorii huśtawka dla dziecka wyróżnia się jakością użytych materiałów, znakomitymi parametrami, oraz precyzyjnym wykończeniem. Dzięki przydomowym huśtawkom dzieci mogą:

 • przyjemnie spędzać czas z rodzicami, rodzeństwem,
 • integrować się z rówieśnikami,
 • rozwijać się fizycznie oraz psychicznie,
 • pokonywać swoje lęki,
 • ćwiczyć koordynację ruchową,
 • uczyć się utrzymywania równowagi,
 • spędzać czas kreatywnie i aktywnie z daleka od urządzeń elektronicznych.

Stwórz idealny przydomowy plac zabaw z metalowymi huśtawkami!

Nie ulega wątpliwości, że bujanie to jedna z najchętniej podejmowanych przez dzieci aktywności. Zajęcie to wymaga odpowiedniego sprzętu ogrodowego. Klasyczna huśtawka dla najmłodszych musi łączyć w sobie wysoką trwałość, stabilność i bezpieczeństwo. Ponadto musi być komfortowa.

Zapewnij swojemu dziecku doskonałą rozrywkę oraz możliwość rozwoju podczas zabawy na świeżym powietrzu. Wybierz odpowiednią huśtawkę z naszej oferty i spełnij marzenie swojej pociechy!