Pokrywy i maty basenowe

Znaleziono 44 szt. produktów
na stronie

Pokrywa na basen stelażowy marki Bestway model 58425

52,15 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa na okrągły basen stelażowy 305 cm średnicy 

27,20 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści . Stanowi jednocześnie izolację termiczną przed uciekaniem ciepła w chłodne noce.W komplecie sznurek do podwiązania pokrywy pod kołnierzemzrobiona z winylu grubości 0,18 mmod góry pokrywy znajdują się otwory przez które wycieka woda np. podczas deszczu.

39,20 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Zapewnia lepszą ochronę oraz miękkie podłoże wokół basenu służą zarazem jako plac do zabawy.

9,50 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Przedmiotem aukcji jest pokrywa zaprojektowana na basen panelowy Hydrium okrągły firmy Bestway o wymiarach 3.00m x 1.20m oraz Hydrium Splasher o wymiarach 3.30m x 84 cm. Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń.Marka: BESTWAY Model: 58291

48,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do basenu 300x201cm Bestway model 58106

27,45 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa zapobiegająca wpadaniu zanieczyszczeń do basenu marki Intex.

22,85 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie, wykonana z wytrzymałego materiału. Idealna na basen stelażowy Bestway o wymiarach  300X200X84 cm.

42,20 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści.stanowi jednocześnie izolację termiczną przed utratą ciepła w chłodne noce, posiada sznurki zabezpieczające przed przesuwaniem lub zerwaniem przez wiatr.

39,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

W tej ofercie sprzedaży posiadamy maty piankowe typu puzzle.

75,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa 400x200 cm Intex 28037 chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu.

58,30 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa solarna na basen o średnicy 305 cm to jedno z najprostszych rozwiązań dzięki, którym woda będzie cieplejsza. W ciągu dnia pozostawiona na tafli wody pokrywa skupia promienie słoneczne, dzięki czemu woda szybciej się nagrzewa, natomiast w nocy nie odpuszcza ciepła.

34,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa solarna wykonana z folii bąbelkowej na basen okrągły o średnicy 488 cm

73,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 44 pozycji

Baseny ogrodowe to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tego typu zbiorniki montuje się nie tylko w ogródkach domów jednorodzinnych, ale także w pobliżu ośrodków rekreacyjnych czy na imprezach plenerowych. W momencie zakończenia użytkowania, konieczne będzie założenie pokrywy lub maty basenowej. Do otwartego zbiornika bardzo szybko przedostają się liście spadające z drzew, drobinki przenoszone z wiatrem czy owady. W przypadku, gdy mata do basenu nie jest założona, możemy rano spotkać się z przykrym obowiązkiem mozolnego czyszczenia wody.

Pokrywa basenowa spełnia swoją funkcję idealnie, a co najważniejsze jest niezwykle łatwa w zakładaniu. Przy odpowiednim ustawieniu może być naciągnięta przez jedną osobę. Użytkując maty basenowe, na co dzień, możesz być pewien, że po ich usunięciu woda będzie przejrzysta i pozbawiona niepożądanych elementów. Pokrywy oprócz funkcji ochronnych posiadają także zalety termiczne. Chronią wodę przed uciekaniem ciepła w chłodne noce.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo pokrywy na basen różnych rozmiarów przystosowane do większości popularnych typów zbiorników. Trzeba wspomnieć, że każda pokrywa na basen została zrobiona z niezwykle elastycznego materiału, zatem nawet w przypadku minimalnego niedopasowania, mogą zostać naciągnięte na wierzch basenu. Zajmujemy się sprzedażą mat przeznaczonych na baseny okrągłe, jak i prostokątne. Wszystkie pokrywy zostały wykonane z wysokiej jakości, rozciągliwych materiałów.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy maty i pokrywy basenowe takich firm jak Bestway i Intex. Są to czołowi producenci sprzętu ogrodowego i rekreacyjnego. Lata doświadczenie przełożyły się na gwarancję jakości i niezawodności. Wszystkie maty basenowe zostały wykonane tylko z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzony produkt od renomowanego dostawcy. Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy postawili na produkty z naszego sklepu. W zestawie znajduje się specjalny sznurek do wiązania pokrywy pod kołnierzem basenu.