Baseny ogrodowe to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tego typu zbiorniki montuje się nie tylko w ogródkach domów jednorodzinnych, ale także w pobliżu ośrodków rekreacyjnych czy na imprezach plenerowych. W momencie zakończenia użytkowania, konieczne będzie założenie pokrywy lub maty basenowej. Do otwartego zbiornika bardzo szybko przedostają ...

Baseny ogrodowe to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tego typu zbiorniki montuje się nie tylko w ogródkach domów jednorodzinnych, ale także w pobliżu ośrodków rekreacyjnych czy na imprezach plenerowych. W momencie zakończenia użytkowania, konieczne będzie założenie pokrywy lub maty basenowej. Do otwartego zbiornika bardzo szybko przedostają się liście spadające z drzew, drobinki przenoszone z wiatrem czy owady. W przypadku, gdy mata do basenu nie jest założona, możemy rano spotkać się z przykrym obowiązkiem mozolnego czyszczenia wody.

Pokrywa basenowa spełnia swoją funkcję idealnie, a co najważniejsze jest niezwykle łatwa w zakładaniu. Przy odpowiednim ustawieniu może być naciągnięta przez jedną osobę. Użytkując maty basenowe, na co dzień, możesz być pewien, że po ich usunięciu woda będzie przejrzysta i pozbawiona niepożądanych elementów. Pokrywy oprócz funkcji ochronnych posiadają także zalety termiczne. Chronią wodę przed uciekaniem ciepła w chłodne noce.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo pokrywy na basen różnych rozmiarów przystosowane do większości popularnych typów zbiorników. Trzeba wspomnieć, że każda pokrywa na basen została zrobiona z niezwykle elastycznego materiału, zatem nawet w przypadku minimalnego niedopasowania, mogą zostać naciągnięte na wierzch basenu. Zajmujemy się sprzedażą mat przeznaczonych na baseny okrągłe, jak i prostokątne. Wszystkie pokrywy zostały wykonane z wysokiej jakości, rozciągliwych materiałów.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy maty i pokrywy basenowe takich firm jak Bestway i Intex. Są to czołowi producenci sprzętu ogrodowego i rekreacyjnego. Lata doświadczenie przełożyły się na gwarancję jakości i niezawodności. Wszystkie maty basenowe zostały wykonane tylko z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzony produkt od renomowanego dostawcy. Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy postawili na produkty z naszego sklepu. W zestawie znajduje się specjalny sznurek do wiązania pokrywy pod kołnierzem basenu.

Więcej

Pokrywy i maty basenowe

Znaleziono 45 szt. produktów
na stronie

Pokrywa ogranicza wpadanie liści, much.Zrobiona z winylu grubości 0,18 mmOd góry pokrywy znajdują się otwory przez które wycieka woda np. podczas deszczu.

48,98 zł
0 Recenzja (e)

POKRYWA CHRONI PRZED WPADANIEM ZANIECZYSZCZEŃ. STANOWI JEDNOCZEŚNIE IZOLACJĘ TERMICZNĄ PRZED UTRATĄ CIEPŁA W CHŁODNE NOCE, POSIADA SZNURKI ZABEZPIECZAJĄCE PRZED PRZESUWANIEM LUB ZERWANIEM PRZEZ WIATR. Otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie. IDEALNA NA BASEN STELAŻOWY BESTWAY O WYMIARACH 424x250x100 CM Marka: Bestway Model:...

53,80 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do basenu 300x201cm Bestway model 58106

29,50 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa, osłona na basen stelażowy 305 Intex. plandeka posiada otwory, dzięki którym woda zgromadzona powierzchni może swobodnie odpływać, dzięki czemu plandeka się nie porwie pod jej ciężarem.

28,30 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści . Stanowi jednocześnie izolację termiczną przed uciekaniem ciepła w chłodne noce.W komplecie sznurek do podwiązania pokrywy pod kołnierzemzrobiona z winylu grubości 0,18 mmod góry pokrywy znajdują się otwory przez które wycieka woda np. podczas deszczu.

39,20 zł
0 Recenzja (e)

Zapewnia lepszą ochronę oraz miękkie podłoże wokół basenu służą zarazem jako plac do zabawy.

9,50 zł
0 Recenzja (e)

Przedmiotem aukcji jest pokrywa zaprojektowana na basen panelowy Hydrium okrągły firmy Bestway o wymiarach 3.00m x 1.20m oraz Hydrium Splasher o wymiarach 3.30m x 84 cm. Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń. Marka: BESTWAY Model: 58291

48,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa jest przeznaczona do basenów prostokątnych marki Intex o rozmiarze 305 x 76 cm. Pokrywa na dłużej zachowuje świeżość wody, chroni przed zanieczyszczeniami, pokrywa zapewnia też wolniejsze oddawanie ciepła przez wodę w nocy. W pokrywie są otwory deszczowe zapobiegające zbieraniu się wody na macie. Pokrywa wykonana jest z wytrzymałego winylu.

23,52 zł
0 Recenzja (e)

Świetne rozwiązanie zarówno jako izolacja pod basen oraz ochrona przed drobnymi kamykami. Oprócz tego dzięki zastosowaniu maty zabawa w basenie staje się bardziej komfortowa- dno jest bardziej miękkie.

75,00 zł
0 Recenzja (e)

Otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie, wykonana z wytrzymałego materiału. Idealna na basen stelażowy Bestway o wymiarach  300X200X84 cm.

38,20 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści.stanowi jednocześnie izolację termiczną przed utratą ciepła w chłodne noce, posiada sznurki zabezpieczające przed przesuwaniem lub zerwaniem przez wiatr.

59,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa 400x200 cm Intex 28037 chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu.

58,30 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści.stanowi jednocześnie izolację termiczną przed utratą ciepła w chłodne noce

70,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa solarna na basen o średnicy 305 cm to jedno z najprostszych rozwiązań dzięki, którym woda będzie cieplejsza. W ciągu dnia pozostawiona na tafli wody pokrywa skupia promienie słoneczne, dzięki czemu woda szybciej się nagrzewa, natomiast w nocy nie odpuszcza ciepła.

35,50 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 18 z 45 pozycji