Pokrywy i maty basenowe

Znaleziono 31 szt. produktów
na stronie

Pokrywa na okrągły basen stelażowy 305 cm średnicy 

57,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. Owadów i liści.Stanowi jednocześnie izolację termiczną przed utratą ciepła w chłodne noce, posiada sznurki zabezpieczające przed przesuwaniem lub zerwaniem przez wiatr.

51,40 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa 400x200 cm Intex 28037 chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu.

84,39 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa na basen okrągły o średnicy 457 cm model 28032

86,33 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa na okrągły basen o średnicy 244cm z pompowanym kołnierzem firmy BESTWAY

38,80 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa marki Bestway na basen okrągły o średnicy 457 cm

57,23 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Marka: BESTWAY Model: 58249 Przeznaczenie: Basen stelażowy firmy Bestway 488 cm.

96,99 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa zapobiegająca wpadaniu zanieczyszczeń do basenu marki Intex.

31,04 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa na basen stelażowy marki Bestway model 58425

115,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa 450x220 cm Intex model 28039 chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu

85,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 31 pozycji

Baseny ogrodowe to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tego typu zbiorniki montuje się nie tylko w ogródkach domów jednorodzinnych, ale także w pobliżu ośrodków rekreacyjnych czy na imprezach plenerowych. W momencie zakończenia użytkowania, konieczne będzie założenie pokrywy lub maty basenowej. Do otwartego zbiornika bardzo szybko przedostają się liście spadające z drzew, drobinki przenoszone z wiatrem czy owady. W przypadku, gdy mata do basenu nie jest założona, możemy rano spotkać się z przykrym obowiązkiem mozolnego czyszczenia wody.

Pokrywa basenowa spełnia swoją funkcję idealnie, a co najważniejsze jest niezwykle łatwa w zakładaniu. Przy odpowiednim ustawieniu może być naciągnięta przez jedną osobę. Użytkując maty basenowe, na co dzień, możesz być pewien, że po ich usunięciu woda będzie przejrzysta i pozbawiona niepożądanych elementów. Pokrywy oprócz funkcji ochronnych posiadają także zalety termiczne. Chronią wodę przed uciekaniem ciepła w chłodne noce.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo pokrywy na basen różnych rozmiarów przystosowane do większości popularnych typów zbiorników. Trzeba wspomnieć, że każda pokrywa na basen została zrobiona z niezwykle elastycznego materiału, zatem nawet w przypadku minimalnego niedopasowania, mogą zostać naciągnięte na wierzch basenu. Zajmujemy się sprzedażą mat przeznaczonych na baseny okrągłe, jak i prostokątne. Wszystkie pokrywy zostały wykonane z wysokiej jakości, rozciągliwych materiałów.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy maty i pokrywy basenowe takich firm jak Bestway i Intex. Są to czołowi producenci sprzętu ogrodowego i rekreacyjnego. Lata doświadczenie przełożyły się na gwarancję jakości i niezawodności. Wszystkie maty basenowe zostały wykonane tylko z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzony produkt od renomowanego dostawcy. Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy postawili na produkty z naszego sklepu. W zestawie znajduje się specjalny sznurek do wiązania pokrywy pod kołnierzem basenu.