Pokrywy i maty basenowe

Znaleziono 48 szt. produktów
na stronie

Puzzle , które po złożeniu tworzą matę pod basen . Firma Bestway model 58220, wymiar 50cmx50cm sztuk 9

48,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. Owadów i liści.Stanowi jednocześnie izolację termiczną przed utratą ciepła w chłodne noce, posiada sznurki zabezpieczające przed przesuwaniem lub zerwaniem przez wiatr.

67,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa na okrągły basen stelażowy 305 cm średnicy 

52,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa zabezpieczająca przed wpadaniem zanieczyszczeń. Model pokrywy 58232

99,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa 450x220 cm Intex model 28039 chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu

71,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa na okrągły basen o średnicy 244cm z pompowanym kołnierzem firmy BESTWAY

26,99 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa 400x200 cm Intex 28037 chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu.

78,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa wykonana z podwójnej foli bąbelkowej. Zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną. W dzień słońce nagrzewa wodę szybciej, a nocą folia zapobiega utracie ciepła. Łatwy montaż - pokrywę kładziemy na lustro wody stroną z bąbelkami do dołu.Materiał o gramaturze 120 micron (110 g / m2)

85,99 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa zapobiegająca wpadaniu zanieczyszczeń do basenu marki Intex.

34,50 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa solarna firmy Intex model 29028 na basen o wymiarze 400x200 cm

98,99 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Łatwy montaż - pokrywę kładziemy na lustro wody stroną z bąbelkami do dołu Intex 29021 pokrywa solarna 305cm

58,99 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 48 pozycji

Baseny ogrodowe to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tego typu zbiorniki montuje się nie tylko w ogródkach domów jednorodzinnych, ale także w pobliżu ośrodków rekreacyjnych czy na imprezach plenerowych. W momencie zakończenia użytkowania, konieczne będzie założenie pokrywy lub maty basenowej. Do otwartego zbiornika bardzo szybko przedostają się liście spadające z drzew, drobinki przenoszone z wiatrem czy owady. W przypadku, gdy mata do basenu nie jest założona, możemy rano spotkać się z przykrym obowiązkiem mozolnego czyszczenia wody.

Pokrywa basenowa spełnia swoją funkcję idealnie, a co najważniejsze jest niezwykle łatwa w zakładaniu. Przy odpowiednim ustawieniu może być naciągnięta przez jedną osobę. Użytkując maty basenowe, na co dzień, możesz być pewien, że po ich usunięciu woda będzie przejrzysta i pozbawiona niepożądanych elementów. Pokrywy oprócz funkcji ochronnych posiadają także zalety termiczne. Chronią wodę przed uciekaniem ciepła w chłodne noce.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo pokrywy na basen różnych rozmiarów przystosowane do większości popularnych typów zbiorników. Trzeba wspomnieć, że każda pokrywa na basen została zrobiona z niezwykle elastycznego materiału, zatem nawet w przypadku minimalnego niedopasowania, mogą zostać naciągnięte na wierzch basenu. Zajmujemy się sprzedażą mat przeznaczonych na baseny okrągłe, jak i prostokątne. Wszystkie pokrywy zostały wykonane z wysokiej jakości, rozciągliwych materiałów.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy maty i pokrywy basenowe takich firm jak Bestway i Intex. Są to czołowi producenci sprzętu ogrodowego i rekreacyjnego. Lata doświadczenie przełożyły się na gwarancję jakości i niezawodności. Wszystkie maty basenowe zostały wykonane tylko z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzony produkt od renomowanego dostawcy. Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy postawili na produkty z naszego sklepu. W zestawie znajduje się specjalny sznurek do wiązania pokrywy pod kołnierzem basenu.