Posiadanie basenu ogrodowego to duża frajda i wspaniała rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Należy jednak pamiętać, że konieczna jest jego regularna pielęgnacja i czyszczenie. Utrzymanie odpowiedniego stanu wody w basenach przeznaczonych do użytku na zewnątrz to ciężkie zadanie, aczkolwiek z pomocą przychodzi nam różnego rodzaju chemia basenowa. ...

Posiadanie basenu ogrodowego to duża frajda i wspaniała rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Należy jednak pamiętać, że konieczna jest jego regularna pielęgnacja i czyszczenie. Utrzymanie odpowiedniego stanu wody w basenach przeznaczonych do użytku na zewnątrz to ciężkie zadanie, aczkolwiek z pomocą przychodzi nam różnego rodzaju chemia basenowa. Są to środki przeznaczone do szeroko pojętnego polepszania stanu wody. W ich skład wchodzą różnego rodzaju płyny zawierające chlor, zmiękczacze i inne środki chemiczne.

Chemia do basenu ogrodowego to idealny sojusznik wszystkich posiadaczy tego typu zbiorników. Aplikacja specyfiku jest niezwykle łatwa, a jedyną rzeczą, na którą w rzeczywistości trzeba zwrócić uwagę to odpowiednie dozowanie. Do tego posłużą nam takie przyrządy jak dozownik chloru oraz szczegółowa instrukcja dawkowania na opakowaniu. Dozowniki chloru najczęściej zanurza się w wodzie, a one same uwalniają odpowiednią ilość substancji.

Chlor do basenu ogrodowego jest szczególnie ważny ze względów zdrowotnych. Środowisko wodne sprzyja rozwijaniu się kultur bakterii, które mogą być szkodliwe dla człowieka. Stosując chemię do basenu ogrodowego naszej firmy, możesz być pewien, że wszystkie niepożądane zanieczyszczenia zostaną usunięte, a Ty i Twoja rodzina będziecie mogli bezpiecznie korzystać z tej wspaniałej atrakcji, jaką jest kąpiel w basenie ogrodowym.

Chemia basenowa dostępna w naszym sklepie internetowym to m.in. chlor w granulacie, który przeznaczony jest do stosowania zarówno w świeżej wodzie, jak i takiej, która nie była czyszczona przez parę dni. Chlor do basenu należy zaaplikować w odpowiedniej dawce i dokładnie wymieszać, żeby dobrze rozprowadził się w całej objętości wody.

Użytkowanie chloru to zdecydowanie tanie i bardzo szybkie rozwiązanie problemu zanieczyszczeń w Twoim basenie ogrodowym. Wybierając tę opcję stawiasz na sprawdzony sposób, którego skuteczność potwierdziły miliony użytkowników. Dołącz do grona zadowolonych klientów i kupuj chemię basenową dostępną w ofercie naszego sklepu internetowego.

Więcej

Chemia basenowa 

Znaleziono 11 szt. produktów

Dyspenser jest pływającym elementem, unoszącym się na wodzie, w dyspenserze znajduje się chlor, który powoli się rozpuszcza.

9,30 zł
0 Recenzja (e)

Dozownik do chemii basenowej, na tabletki wszelkiego typu. Należy pamiętać, że żadna tabletka nie może zostać wrzucona bezpośrednio do basenu, może to bardzo osłabić materiał.

13,70 zł
0 Recenzja (e)

Tabletki solne, sól do chlorynatora (generatora chloru) 25kg

28,42 zł
0 Recenzja (e)

Dozownik wyposażony w regulację intensywności dozowania Intex 29040

9,60 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 11 z 11 pozycji