Wiosła i akcesoria 

Znaleziono 7 szt. produktów

Pompka tłokowa Intex 68612 z 3 końcówkami do akcesoriów pompowanych tj. pontonów, itp.

10,50 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Bardzo lekkie, wytrzymałe, wiosła plastikowe firmy Intex model 59623.

20,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

DŁUGOŚĆ 145cm / 218cm MOCNE TWORZYWO I ALUMINIUM MOŻLIWOŚĆ POŁĄCZENIA W WIOSŁO KAJAKOWE 218cm ŁATWY MONTAŻ IDEALNE DO PONTONU, ŁODZI, KAJAKA Marka: BESTWAY Model: 62064

52,15 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Pompka nożna Intex 69611 z 3 końcówkami.

19,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 pozycji

Uprawianie sportu, nieważne czy wyczynowe czy amatorskie, wymaga stosowania bezkompromisowo najlepszych rozwiązań. Dzięki temu mamy pewność odpowiednich standardów bezpieczeństwa, komfortu oraz przyjemności z aktywności fizycznej. Pływając łodziami, kajakami lub pontonami musimy zwracać szczególną uwagę jakie wiosła do nich dobieramy.

Wiosła do kajaków i do pontonów obowiązkowo muszą być sprzętem bardzo wysokiej jakości. Do takich na pewno należą sprzedawane przez nasz sklep wiosła marki Intex i Bestway. To dzięki nim odbędziemy niezapomnianą podróż pontonem, a także wykonamy bardziej wymagający trening. Są one stworzone idealnie do tego, aby pomagać kajakarzom rozwijać odpowiednią szybkość. Tworzą doskonały opór dla wody, który pozwala na osiąganie niemałych prędkości. Ich wielką zaletą jest wyjątkowo niska waga. Bez problemu zabierzemy je ze sobą na trening i będziemy wykonywali ćwiczenia. Dodatkowo można je bardzo łatwo przechowywać i transportować. Dzieje się tak, gdyż składają się do dosyć małych rozmiarów i zajmują niewiele miejsca w bagażniku samochodu. Dostępne w naszej ofercie wiosła do pontonu można łatwo zmodyfikować i połączyć je w wiosło kajakowe.

Nasz asortyment to sprzęt najwyższej klasy. Znakomite wiosła treningowe gwarantują satysfakcję oraz zwinne poruszanie się na wodzie. W zależności od preferencji możemy wybrać warianty aluminiowe bądź plastikowe. Decydując się na sprzęt od znanych producentów, mamy pewność, że bezpiecznie dotrzemy do brzegu, a samo pływanie będzie największą przyjemnością. Wiosła te są niesamowicie lekkie, dlatego mogą służyć również dzieciom i młodzieży, którzy pod okiem rodziców będą pobierali pierwsze lekcje pływania. Nawet najmłodszym nie sprawi problemów ich montaż. Pewnie trzymają się w dłoni oraz są odporne na złamania,co daje pewność, że unikniemy niezbyt miłych i nieoczekiwanych niespodzianek na wodzie. Razem z kajakiem, pontonem stanowią znakomity zestaw do rodzinnej rozrywki. Na pewno urozmaicą wypoczynek nad jeziorem, rzeką, a także nad morzem.