Świetna zabawa w akwenach wodnych to doskonała propozycja na upalne dni. Wybierając się nad morze nie musimy ograniczać się tylko do plażowania i pływania wśród fal. Zabrać nad wodę możemy bajeczne, dmuchane zabawki, których szeroki wybór proponuje nasz sklep.

Dmuchane zabawki dla dzieci to niesamowita atrakcja dla najmłodszych. Wszyscy wiemy ja...

Świetna zabawa w akwenach wodnych to doskonała propozycja na upalne dni. Wybierając się nad morze nie musimy ograniczać się tylko do plażowania i pływania wśród fal. Zabrać nad wodę możemy bajeczne, dmuchane zabawki, których szeroki wybór proponuje nasz sklep.

Dmuchane zabawki dla dzieci to niesamowita atrakcja dla najmłodszych. Wszyscy wiemy jak lubią one wodne szaleństwa i wykonywanie najrozmaitszych akrobacji. Nie ma dziecka, które nie doceni spektakularnego rekina, który będzie unosił go na powierzchni basenu lub siał postrach pośród innych plażowiczów. Dmuchane zabawki znakomicie nadają się do domowego ogrodu. Nie ukrywajmy, że w każdym z nas tkwi odrobina dziecięcej natury i niekiedy tylko marzymy, aby wypocząć w towarzystwie różowego flaminga. Co więcej dmuchane zabawki do wody to okazja na rodzinną, radosną rozrywkę. Tą możliwość gwarantują nam artykuły takie jak zestawy do koszykówki czy piłki siatkowej, które umożliwią przeprowadzanie zaciętych rozgrywek w basenie, morzu albo jeziorze. Wyobraźmy sobie, jak dzięki tego typu akcesoriom do ogrodu będą wyglądały organizowane przyjęcia. Najmłodszych porwie na długie godziny dmuchana trampolina. Dorośli natomiast chętnie skorzystają z basenu z komfortową ławeczką zapewniającego relaks i pełne odprężenie.

Marka Intex oraz Bestway oferuje cały wachlarz różnorodnych artykułów. Są one wykonane z solidnych materiałów tak, aby były możliwe najbardziej odporne na wszelkie szkodliwe czynniki mechaniczne i zjawiska pogodowe. To, co charakteryzuje dmuchane zabawki, to ich niezwykły, pomysłowy projekt. Dbając o to, by wyglądały stylowo w naszym przydomowym ogrodzie lub wspaniale prezentowały się przy plażowym ręczniku, postarano się o ich nienaganną estetykę. Żywe, wakacyjne barwy oraz zwracanie uwagi na najmniejsze detale dało efekt w postaci niebanalnych akcesoriów do wodnych szaleństw.

Nasz sklep internetowy daje możliwość zakupu tego bajecznego sprzętu naprawdę tanio, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby umilał nam on gorące, skwarne chwile.

Więcej

Zabawki dmuchane 

Znaleziono 19 szt. produktów
na stronie

Basen nadmuchiwany  Intex oraz 200 plastikowych piłeczek o średnicy 5,5cm

85,90 zł
0 Recenzja (e)

Dmuchany basenik to idealna propozycja dla dzieci - zarówno tych starszych, jak i młodszych. Dmuchany basenik jest wygodny, bezpieczny, a przede wszystkim praktyczny - z łatwością można przygotować go do użytkowania, zabierać ze sobą w podróż (dzięki małym rozmiarom) i użytkować w wybranym miejscu. Kolorystyka przeźroczysta z motywem namalowanych gwiazdek...

58,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex 56599 fontanna "gąsieniczka" o wymiarach 18x17x27cm

25,47 zł
0 Recenzja (e)

Intex 58535 nadmuchiwany delfin z uchwytami o wymiarach 175x66cm

26,36 zł
0 Recenzja (e)

 Intex 58523 nadmuchiwana orka z uchwytami o wymiarach 152x114cm

26,41 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 19 pozycji