Baseny stelażowe do ogrodu to doskonała atrakcja dla całej rodziny. Tego typu konstrukcje sprawdzą się równie dobrze na działkach, w ośrodkach rekreacyjno-wczasowych czy na imprezach plenerowych. Taka rozrywka to świetny pomysł na każdą okazję. Wszyscy uwielbiają kąpiele, a możliwość skorzystania z basenu w upalne dni, to najlepsza z dostępnych ...

Baseny stelażowe do ogrodu to doskonała atrakcja dla całej rodziny. Tego typu konstrukcje sprawdzą się równie dobrze na działkach, w ośrodkach rekreacyjno-wczasowych czy na imprezach plenerowych. Taka rozrywka to świetny pomysł na każdą okazję. Wszyscy uwielbiają kąpiele, a możliwość skorzystania z basenu w upalne dni, to najlepsza z dostępnych opcji.

Baseny stelażowe zostały wyposażone w specjalną stalową ramę, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością, która przekłada się na bezpieczeństwo podczas korzystania. Pewna i stabilna konstrukcja sprawia, że ściany nie zmienią swojego kształtu pod wpływem nacisku, a co za tym idzie, woda nie opuszcza miejsca swojego przeznaczenia.

W naszej ofercie posiadamy baseny ogrodowe na stelażu okrągłe i prostokątne. W obydwu przypadkach przestrzeń do pływania została zwiększona do maksimum. Powierzchnia basenu nie zajmuje zbędnego miejsca, a niezwykle cienkie ściany sprawiają, że wszystkie metry kwadratowe są eksploatowane przez użytkowników. W zależności od miejsca przeznaczenia i indywidualnych preferencji możesz wybrać odpowiedni kształt i rozmiar basenu ze stelażem, który z pewnością idealnie dopasuje się do warunków, jakimi dysponujesz.

Wybierając baseny stelażowe, małym kosztem zapewniasz doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. To niezwykle trafiona inwestycja, ponieważ raz rozstawiony basen, może służyć przez cale lato, a czynności tj. czyszczenie i wymiana wody są niezwykle proste.

Zajmujemy się dystrybucją basenów ze stelażem dwóch czołowych marek – Intex i Bestway. Wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętu rekreacyjnego przekłada się na najlepsze przystosowanie do wymagań klientów. Baseny stelażowe do ogrodu dostępne w naszej ofercie to najchętniej wybierane produkty. Jesteśmy przekonani, że baseny ze stelażem sprawdzą się idealnie, a dzieci nie będą chciały ich opuszczać. Dodatkowo tego typu rozrywka to doskonały pomysł na oczarowanie znajomych. Imprezy w ogrodzie z basenem stelażowym to świetny pomysł, który nie wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych.

Więcej

Baseny stelażowe do ogrodu

Znaleziono 49 szt. produktów
na stronie

Idealny basen dla całej rodziny - wspierany przez silne, trwałe ramy stalowe, które są malowane proszkowo dla uzyskania odporności na rdzę i pięknego wyglądu. Potrójnie laminowane boczne ściany są wzmocnione dookoła taśmą, aby solidnie utrzymać nogi stelaża na miejscu . Łatwy w montażu i zaprojektowany do długoletniej rodzinnej zabawy!

1 369,00 zł
0 Recenzja (e)

Okrągły basen stelażowy firmy Bestway rozmiar 366x100 cm

889,00 zł
0 Recenzja (e)

Stelażowy basen Bestway z kompletnym wyposażeniem to świetna propozycja na upalne dni. załączone akcesoria w postaci pompy, przykrywki oraz podkładki pomogą w utrzymaniu czystości w basenie.

1 999,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowoczesny i bardzo solidnie wykonany basen stelażowy Bestway należący do średniej kategorii wielkości. Basen ma wymiary 549x274cm i idealnie nadaje się do nieco większych ogrodów. Z powodzeniem pomieści całą rodzinę, a jego głębokość 122cm pozwoli na swobodne, ale jednocześnie bezpieczne, pływanie. Na solidnym stelażu znajduje się wytrzymałe poszycie...

2 100,00 zł
0 Recenzja (e)

Oferta dotyczy basenu ogrodowego firmy Intex na konstrukcji stelażowej o wymiarach średnicy 305 cm i wysokości 76 cm

249,00 zł
0 Recenzja (e)

Oferta dotyczy basenu firmy Intex okrągłego na konstrukcja stelażowej o wymiarach średnicy 366 cm i wysokość 76 cm

318,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen ogrodowy stelażowy model 28272 firma Intex rozmiar 300x200x75 cm.

349,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen prostokątny na konstrukcji stelażowej firma Bestway model basenu 56456

1 599,00 zł
0 Recenzja (e)

Okrągły basen stelażowy o rozmiarze 366x122 cm model 56420 firma Bestway

1 079,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen ogrodowy stelażowy model  28273  rozmiar 450x220x84cm.

599,00 zł
0 Recenzja (e)

 Basen stelażowy Bestway, wymiary 549x274cm, solidny stelaż, pompa filtrująca w zestawie.

2 149,00 zł
0 Recenzja (e)

Oferta dotyczy basenu stelażowego okrągłego firmy Intex o wymiarach średnicy 366 cm i wysokość 76 cm

550,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 49 pozycji