Baseny stelażowe do ogrodu to doskonała atrakcja dla całej rodziny. Tego typu konstrukcje sprawdzą się równie dobrze na działkach, w ośrodkach rekreacyjno-wczasowych czy na imprezach plenerowych. Taka rozrywka to świetny pomysł na każdą okazję. Wszyscy uwielbiają kąpiele, a możliwość skorzystania z basenu w upalne dni, to najlepsza z dostępnych ...

Baseny stelażowe do ogrodu to doskonała atrakcja dla całej rodziny. Tego typu konstrukcje sprawdzą się równie dobrze na działkach, w ośrodkach rekreacyjno-wczasowych czy na imprezach plenerowych. Taka rozrywka to świetny pomysł na każdą okazję. Wszyscy uwielbiają kąpiele, a możliwość skorzystania z basenu w upalne dni, to najlepsza z dostępnych opcji.

Baseny stelażowe zostały wyposażone w specjalną stalową ramę, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością, która przekłada się na bezpieczeństwo podczas korzystania. Pewna i stabilna konstrukcja sprawia, że ściany nie zmienią swojego kształtu pod wpływem nacisku, a co za tym idzie, woda nie opuszcza miejsca swojego przeznaczenia.

W naszej ofercie posiadamy baseny ogrodowe na stelażu okrągłe i prostokątne. W obydwu przypadkach przestrzeń do pływania została zwiększona do maksimum. Powierzchnia basenu nie zajmuje zbędnego miejsca, a niezwykle cienkie ściany sprawiają, że wszystkie metry kwadratowe są eksploatowane przez użytkowników. W zależności od miejsca przeznaczenia i indywidualnych preferencji możesz wybrać odpowiedni kształt i rozmiar basenu ze stelażem, który z pewnością idealnie dopasuje się do warunków, jakimi dysponujesz.

Wybierając baseny stelażowe, małym kosztem zapewniasz doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. To niezwykle trafiona inwestycja, ponieważ raz rozstawiony basen, może służyć przez cale lato, a czynności tj. czyszczenie i wymiana wody są niezwykle proste.

Zajmujemy się dystrybucją basenów ze stelażem dwóch czołowych marek – Intex i Bestway. Wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętu rekreacyjnego przekłada się na najlepsze przystosowanie do wymagań klientów. Baseny stelażowe do ogrodu dostępne w naszej ofercie to najchętniej wybierane produkty. Jesteśmy przekonani, że baseny ze stelażem sprawdzą się idealnie, a dzieci nie będą chciały ich opuszczać. Dodatkowo tego typu rozrywka to doskonały pomysł na oczarowanie znajomych. Imprezy w ogrodzie z basenem stelażowym to świetny pomysł, który nie wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych.

Więcej

Baseny stelażowe do ogrodu

Znaleziono 80 szt. produktów
na stronie

Okrągły basen stelażowy firmy Intex model 28324 488cmx122cm.

1 652,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowy stelażowy prostokątny basen ogrodowy Prism firma Intex model 28316

1 049,00 zł
0 Recenzja (e)

UWAGA!!! - basen będzie dostępny od wtorku lub środy: 19 lub 20.06.2018 Prostokątny basen ogrodowy ze stelażem metalowym oraz obudową z trwałego trójwarstwowego PVC to zakup, który będzie Ci służyć przez wiele wakacyjno-urlopowych sezonów. Poniżej więcej informacji odnośnie zestawu.

2 573,00 zł
0 Recenzja (e)

Okrągły basen stelażowy firmy Bestway rozmiar 366x100 cm

919,00 zł
0 Recenzja (e)

Idealny basen dla całej rodziny - wspierany przez silne,trwałe ramy stalowe, które są malowane proszkowo dla uzyskania odporności na rdzę i pięknego wyglądu.SUPER-TOUGH ™ - potrójnie laminowane boczne ściany sąwzmocnione dookoła taśmą, aby solidnie utrzymać nogistelażu na miejscu . Łatwy w montażu i zaprojektowany do długoletniej rodzinnej rozrywki!

235,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen ogrodowy, stelażowy model 26310 rozmiar 427x107cm.

1 246,41 zł
0 Recenzja (e)

Stelażowy basen Bestway z kompletnym wyposażeniem to świetna propozycja na upalne dni. materiał pvc gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele sezonów. załączone akcesoria w postaci pompy, przykrywki oraz podkładki pomogą w utrzymaniu czystości w basenie.

1 764,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowy basen na konstrukcji stelażowej 488x244x107cm firmy Intex model 28318

1 380,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen ogrodowy stelażowy model 28272 firma Intex rozmiar 300x200x75 cm.

585,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowoczesny i bardzo solidnie wykonany basen stelażowy Bestway należący do średniej kategorii wielkości. Basen ma wymiary 549x274cm i idealnie nadaje się do nieco większych ogrodów. Z powodzeniem pomieści całą rodzinę, a jego głębokość 122cm pozwoli na swobodne, ale jednocześnie bezpieczne, pływanie. Na solidnym stelażu znajduje się wytrzymałe poszycie...

1 860,00 zł
0 Recenzja (e)

Oferta dotyczy basenu ogrodowego firmy Intex na konstrukcji stelażowej o wymiarach średnicy 305 cm i wysokości 76 cm

225,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowy basen na stelażu metalowym firmy Intex 26376 975x488x132cmkomplet zawiera:    basen    pokrywa    chlorynator piaskowy wydajności 10000 l/h    drabinka dwustronna    podłoga pod basen    25 kg piasku kwarcowego do pompy    skimmer    oryginalny zestaw do siatkówki    zestaw czyszczący Delux

5 147,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 80 pozycji