Baseny ogrodowe to niewątpliwie wspaniała rozrywka, aczkolwiek należy pamiętać, że do każdego otwartego zbiornika stosunkowo szybko dostają się zanieczyszczenia typu liście, trwa, owady czy piasek. Na całe szczęście dbając o wygodę naszych klientów zajmujemy się sprzedażą specjalnych urządzeń, dzięki którym pielęgnacja basenów ogrodowych stanie ...

Baseny ogrodowe to niewątpliwie wspaniała rozrywka, aczkolwiek należy pamiętać, że do każdego otwartego zbiornika stosunkowo szybko dostają się zanieczyszczenia typu liście, trwa, owady czy piasek. Na całe szczęście dbając o wygodę naszych klientów zajmujemy się sprzedażą specjalnych urządzeń, dzięki którym pielęgnacja basenów ogrodowych stanie się szybka, łatwa i przyjemna. Pompy piaskowe to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie czyszczenia i utrzymywania zadowalającego stanu wody w różnego rodzaju zbiornikach przeznaczonych do użytkowania na zewnątrz.

Każda pompa piaskowa została wyposażona w specjalny filtr pisakowy, który idealnie nadaje się do czyszczenia wspomnianych powyżej zabrudzeń. Filtr piaskowy działa na podobnej zasadzie, co filtracja wody na nadmorskich wydmach. Pompa transportuje wodę, a zanieczyszczenia osadzają się na pisaku i pozostają w środku. Tego typu rozwiązanie jest dużo lepsze niż popularny filtr papierowy, ponieważ jest w stanie zatrzymać drobniejsze zanieczyszczenia, których nie wychwyci filt papierowy. Dzięki zastosowaniu takiej nowatorskiej technologii możesz mieć pewność, że woda w Twoim basenie zostanie skutecznie pozbawiona wszelkich liści, alg czy robaków.

Podczas produkcji tego typu urządzenia zastosowano nowatorskie technologie przepływowe, dzięki czemu pompy piaskowe do basenów ogrodowych są w stanie przetransportować nawet 10000 litrów wody na godzinę. Filtrowanie wody odbywa się w specjalnym zbiorniku wypełnionym piaskiem. Użytkowanie pompy pisakowej jest niezwykle łatwe, ponieważ wystarczy ja podłączyć i czekać na efekty. Co najważniejsze piasek w filtrze wystracza na cały sezon, lub nawet na 2-3 sezony, a co za tym idzie, korzystanie z pompy nie niesie ze sobą częstych kosztów dodatkowych.

Ponadto wszystkie pompy piaskowe do basenów ogrodowych zostały wyposażone w automatyczny zegar, za pomocą którego można ustawić stałe godziny filtrowania, manometr informujący o stanie urządzenia. 

Więcej

Pompy piaskowe do basenów ogrodowych

Znaleziono 10 szt. produktów

Pompa piaskowa firmy Intex model 28652 wydajność 12000 L/h po podłączeniu pompy wydajność spada do 10000 l/h

761,31 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa firma Intex model 28648 wydajność 10500 l/h

717,75 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa model 28646 firma Intex 7900 l/h

675,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa model 28644 firma Intex do basenów ogrodowych.

503,90 zł
0 Recenzja (e)

Piasek przeznaczony do pomp intex i Bestway. Pakowany w worki po 25 kg.

30,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa firmy Bestway o wydajności 7571l/h

629,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa to urządzenie dzięki któremu woda w basenie pozostanie czysta cały sezon. dużym atutem urządzenia jest fakt, że jeden piasek starcza na cały sezon, pompa posiada tryb płukania więc, gdy piach jest już brudny należy ustawić program i gotowe.

279,00 zł
0 Recenzja (e)

Jedna z najlepszych metod oczyszczania wody- pompa piaskowa. zdobyła serce użytkowników swoją funkcjonalnością, jednym piaskiem na cały sezon bez potrzeby wymiany,  funkcjonalnością. jednak najważniejszą sprawą jest bardzo dokładna filtracja, która zapewnia krystaliczną wodę przez cały sezon.

495,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa firmy Bestway o wydajności 5678l/h

569,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa z generatorem chloru firmy Intex

1 250,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 10 z 10 pozycji