Baseny ogrodowe to niewątpliwie wspaniała rozrywka, aczkolwiek należy pamiętać, że do każdego otwartego zbiornika stosunkowo szybko dostają się zanieczyszczenia typu liście, trwa, owady czy piasek. Na całe szczęście dbając o wygodę naszych klientów zajmujemy się sprzedażą specjalnych urządzeń, dzięki którym pielęgnacja basenów ogrodowych stanie ...

Baseny ogrodowe to niewątpliwie wspaniała rozrywka, aczkolwiek należy pamiętać, że do każdego otwartego zbiornika stosunkowo szybko dostają się zanieczyszczenia typu liście, trwa, owady czy piasek. Na całe szczęście dbając o wygodę naszych klientów zajmujemy się sprzedażą specjalnych urządzeń, dzięki którym pielęgnacja basenów ogrodowych stanie się szybka, łatwa i przyjemna. Pompy piaskowe to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie czyszczenia i utrzymywania zadowalającego stanu wody w różnego rodzaju zbiornikach przeznaczonych do użytkowania na zewnątrz.

Każda pompa piaskowa została wyposażona w specjalny filtr pisakowy, który idealnie nadaje się do czyszczenia wspomnianych powyżej zabrudzeń. Filtr piaskowy działa na podobnej zasadzie, co filtracja wody na nadmorskich wydmach. Pompa transportuje wodę, a zanieczyszczenia osadzają się na pisaku i pozostają w środku. Tego typu rozwiązanie jest dużo lepsze niż popularny filtr papierowy, ponieważ jest w stanie zatrzymać drobniejsze zanieczyszczenia, których nie wychwyci filt papierowy. Dzięki zastosowaniu takiej nowatorskiej technologii możesz mieć pewność, że woda w Twoim basenie zostanie skutecznie pozbawiona wszelkich liści, alg czy robaków.

Podczas produkcji tego typu urządzenia zastosowano nowatorskie technologie przepływowe, dzięki czemu pompy piaskowe do basenów ogrodowych są w stanie przetransportować nawet 10000 litrów wody na godzinę. Filtrowanie wody odbywa się w specjalnym zbiorniku wypełnionym piaskiem. Użytkowanie pompy pisakowej jest niezwykle łatwe, ponieważ wystarczy ja podłączyć i czekać na efekty. Co najważniejsze piasek w filtrze wystracza na cały sezon, lub nawet na 2-3 sezony, a co za tym idzie, korzystanie z pompy nie niesie ze sobą częstych kosztów dodatkowych.

Ponadto wszystkie pompy piaskowe do basenów ogrodowych zostały wyposażone w automatyczny zegar, za pomocą którego można ustawić stałe godziny filtrowania, manometr informujący o stanie urządzenia. 

Więcej

Pompy piaskowe do basenów ogrodowych

Znaleziono 11 szt. produktów

Intex -pompa piaskowa o wydajności 12000 l/h to doskonałe rozwiązanie do wszelkich basenów naziemnych firmy Intex. piaskowy system filtracji to jedno z najlepszych rozwiązań. Drobniutki piasek, przez który przepływa woda jest w stanie zatrzymać więcej zanieczyszczeń niż pompa na filtry wymienne. Piasku można używać nawet do dwóch sezonów, pompa posiada...

790,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa firma Intex model 28648 wydajność 10500 l/h

679,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa Intex to jedna z najlepszych możliwości filtracji wody. Dzięki urządzeniu bez problemu woda pozostanie czysta cały sezon.Kolejnym dużym plusem jest opcja samoczyszczenia, dzięki temu nie musisz wymieniać piasku w trakcie sezonu.Drobniutki piasek o granulacji 0,4-0,8 wyłapie bardzo małe zanieczyszczenia dzięki czemu woda będzie krystalicznie...

549,00 zł
0 Recenzja (e)

Piasek przeznaczony do pomp intex i Bestway. Pakowany w worki po 25 kg.

28,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa to urządzenie dzięki któremu woda w basenie pozostanie czysta cały sezon. dużym atutem urządzenia jest fakt, że jeden piasek starcza na cały sezon, pompa posiada tryb płukania więc, gdy piach jest już brudny należy ustawić program i gotowe.

279,00 zł
0 Recenzja (e)

Jedna z najlepszych metod oczyszczania wody- pompa piaskowa. zdobyła serce użytkowników swoją funkcjonalnością, jednym piaskiem na cały sezon bez potrzeby wymiany,  funkcjonalnością. jednak najważniejszą sprawą jest bardzo dokładna filtracja, która zapewnia krystaliczną wodę przez cały sezon.

369,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex pompa piaskowa z chlorynatorem model 28680 w zestawie z piaskiem.

1 279,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 11 z 11 pozycji