Oświetlenie basenowe

Aktywne filtry

Sam już basen znacznie podnosi walory estetyczne ogrodu. Warto jednak, by zawsze mógł się dobrze prezentować – również po zachodzie słońca. Oświetlenie basenowe to dokonały pomysł, jeżeli chcemy wprowadzić nietuzinkowy klimat wokół swojego akwenu. Światło odbijając się w tafli wody zawsze daje spektakularny efekt.

Oświetlenie basenu LED to cudowny element, który niebanalnie uzupełni wystrój na zewnątrz domu. Nasz basen będzie perfekcyjnie podświetlony, a jasna, niebieska woda w nocy zacznie prezentować się naprawdę bajecznie. Nie trzeba też wspominać, jak wielką przyjemnością jest kąpiel w tak udekorowanym światłem basenie. Aby wprowadzić nieco romantycznego nastroju do ogrodu, posiadamy w ofercie oświetlenie basenowe, które unosi się na wodzie. Zasilane bateriami lampy stanowią oryginalną ozdobę. Mogą świecić różnobarwnym światłem. Łatwo też ustawimy czas, przez który mają działać. Wybierając projektor laserowy zyskujemy możliwość wyświetlania na tafli wody kolorowych, pojedynczych punktów. Nasz basen będzie wyglądał dzięki temu niebanalnie, co wykorzystać można podczas ogrodowych przyjęć.

Oświetlenie basenu marki Intex i Bestway zostało stworzone po to, aby być funkcjonalnym, a jednocześnie nadawać magiczny blask przestrzeni ogrodowej. Różnokształtne lamp pływające, oświetlenie LED czy projektory sprawią, że nasz basen stanie się miejscem, gdzie będziemy chcieli z rodziną i przyjaciółmi spędzać czas wieczorem, a nawet podczas ciemnej nocy. Nasz sklep internetowy oferuje tanie i zarazem zachwycające lampy basenowe.