Naukę pływania warto rozpocząć już od najmłodszych lat. Dzieci w ten sposób szybko oswajają się z wodą i nie boją się nabywania nowych umiejętności. Podstawą jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa i możliwe ułatwienie całego procesu edukacji. Niezwykle pomocne w tym zadaniu okazują się dmuchane koła do pływania dla niemowląt. Dziecko czuj...

Naukę pływania warto rozpocząć już od najmłodszych lat. Dzieci w ten sposób szybko oswajają się z wodą i nie boją się nabywania nowych umiejętności. Podstawą jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa i możliwe ułatwienie całego procesu edukacji. Niezwykle pomocne w tym zadaniu okazują się dmuchane koła do pływania dla niemowląt. Dziecko czuje się w nich stabilnie i komfortowo. Specjalna konstrukcja pomaga w utrzymaniu prawidłowych ruchów rąk i nóg. Koła do pływania dla małych dzieci nie tylko wspomogą właściwy rozwój fizyczny maluchów, ale także zapewnią doskonałą zabawę.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów, które przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Można przywołać trochę wakacyjnej energii wybierając soczyście żółtego ananasa. Doskonałym kompanem do niezwykłych przygód będzie Kubuś Puchatek albo rezolutny krokodyl. Wszystkie dostępne akcesoria pochodzą ze znanych i cenionych firm Intex oraz Bestway. Stawiamy na sprawdzone marki, które zjednały już sobie tysiące zadowolonych konsumentów. Połączenie bardzo dobrych jakościowo materiałów ze starannym wykonaniem i przystępną ceną tworzy produkt idealny. Duże koła do pływania posiadają niebanalny, nowoczesny design. Można zdecydować się m.in. na model, w którym dominuje czerwień albo niebieski. Niezależnie od opcji kolorystycznej otrzymuje się imponujący produkt, który został wzbogacony o wygodne oparcie, specjalne uchwyty oraz miejsce na napój. To wszystko zapewni komfort pływania, ale i odpoczynku.

Więcej

Koła do pływania 

Znaleziono 15 szt. produktów

58202 Intex koło tęczowe z uchwytami o wymiarach 122cm

41,45 zł
0 Recenzja (e)

Nadmuchiwane koło do pływania wyprodukowane we wzorze zwierzątka niebieskiego Tukana.

9,69 zł
0 Recenzja (e)

Nadmuchiwane koło do pływania wyprodukowane we wzorze zwierzątka lwa.

9,69 zł
0 Recenzja (e)

Nadmuchiwane koło do pływania wyprodukowane we wzorze zwierzątka aligator.

9,69 zł
0 Recenzja (e)

Koło do pływania o średnicy 51 cm ze wzorem z bajki auta Intex 58260

10,73 zł
0 Recenzja (e)

Koło do pływania firmy intex w formie wesołego zwierzaka.

9,67 zł
0 Recenzja (e)

Dmuchany materac koło o dużej średnicy 135cm. posiada dwa uchwyty oraz miejsce na napój.siedzisko wykończone siatką dzięki czemu chłodna woda, opływa ciało.

90,00 zł
1 Recenzja (e)

Prezentowany przedmiot w tej ofercie to koło marki Intex river run o średnicy 135 cm. Koło posiada przyciągające oko kolory tj. szary, biały i czerwony. Z wygodnym oparciem koło zapewni przyjemne i komfortowe pływanie oraz odpoczynek. 

86,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 15 z 15 pozycji