Pokrywy solarne 

Znaleziono 32 szt. produktów
na stronie

Pokrywa ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do basenu 300x201cm Bestway model 58106

40,74 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Wykonany z aluminium. Prosty w montażu, Antykorozyjna ręczna korba posiada blokadę. Do pokryw solarnych o wymiarach od 274 cm do 488 cm.

474,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa solarna firmy Bestway model 58228 rozmiar 732x366cm

242,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa solarna wykonana z folii bąbelkowej na basen okrągły o średnicy 488 cm

154,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa solarna uniwersalna firmy Intex model 29027

239,00 zł
0 Recenzja (e)
Brak w magazynie

Pokrywa solarna uniwersalna 457 cm  Pokrywa wykonana z podwójnej foli bąbelkowej. Zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną. W dzień słońce nagrzewa wodę szybciej, a nocą folia zapobiega utracie ciepła. Łatwy montaż - pokrywę kładziemy na lustro wody. Średnica całkowita 4,48cm 160 micron (150g/m2

145,00 zł
1 Recenzja (e)
Brak w magazynie

Pokrywa solarna firmy Intex model 29025 na basen o wymiarze 549 średnicy

259,00 zł
0 Recenzja (e)
Brak w magazynie

Pokrywa solarna marki Bestway - model 58240

89,00 zł
1 Recenzja (e)
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 32 pozycji

Jednym z największych problemów przy posiadaniu basenu o dużej pojemności jest temperatura wody oraz dostające się do basenu na przykład zwiane przez wiatr liście. Można temu zaradzić, wykorzystując pokrywy solarne na basen dostępne w naszym sklepie internetowym. Zabezpieczą one basen przed dostawaniem się zabrudzeń, a jednocześnie będą nagrzewać hektolitry zimnej wody w szybszym czasie. Kąpiel w basenie powinna być jedną z przyjemności, więc ważne jest dbanie o jej stałe nagrzewanie. O ile po pewnym czasie woda nabierze samoistnie odpowiedniej temperatury, tak czekanie na nastąpienie tego procesu po uzupełnieniu basenu wodą może być dłuższy, niż tego oczekujemy. Solarna pokrywa na basen to tanie i funkcjonalne rozwiązanie. Folia bąbelkowa zbudowana jest z dwóch warstw. Zawsze należy pamiętać o ułożeniu jej bąbelkami do dołu. Tworzy lustrzaną izolację, która umożliwia szybsze nagrzanie wody podczas gorących słonecznych dni, a jednocześnie podczas chłodnej nocy ogranicza jej wystyganie. Podczas przestoju w użytkowaniu basenu pozwoli także na ograniczenie dostawania się do wody nieczystości, co w efekcie pozwoli na rzadszą wymianę wody. Prosta konstrukcja foli nie sprawi nikomu trudności. Wystarczy zaledwie minuta na dokładne przykrycie powierzchni wody i jedynie kilka sekund na jej ściągnięcie. W naszym sklepie internetowym znajduje się obszerna oferta, w której pokrywy solarne na basen można nabyć w niskich cenach i o standardowych różnorodnych wielkościach. Wśród nich oczywiście produkty renomowanych firm, takich jak Intex i Bestway. Wybór zależy jedynie od basenu, jak posiadamy, ponieważ oprócz wielkości ważny jest również kształt. W sklepie znajdują się pokrywy solarne w formie okręgu, jak i prostokąta pasujące do dużych gabarytowo basenów ogrodowych stelażowych i rozporowych. Niebieski kolor pokrywy sprawia, że jest ona mało widoczna i zapewnia estetyczny wygląd całego basenu. Folię można myć letnią wodą, aby ograniczyć powstawanie na niej pleśni i grzybów, a dodatkowo nabyć wersję z poręczną torbą na jej przechowywanie.