Baseny rozporowe są naprawdę ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zastosowanie rekreacyjne w przydomowych ogródkach. Wykonane z wysokiej klasy tworzywa PCV baseny ogrodowe rozporowe stanowią doskonałą alternatywę dla znacznie droższych basenów wyposażonych w wykonane z metalu stelaże.

W sklepie internetowym basenyogrodowe.pl znajdą Państwo boga...

Baseny rozporowe są naprawdę ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zastosowanie rekreacyjne w przydomowych ogródkach. Wykonane z wysokiej klasy tworzywa PCV baseny ogrodowe rozporowe stanowią doskonałą alternatywę dla znacznie droższych basenów wyposażonych w wykonane z metalu stelaże.

W sklepie internetowym basenyogrodowe.pl znajdą Państwo bogatą ofertę basenów rozporowych takich wiodących producentów jak Intex czy też Bestway. Baseny rozporowe do ogrodu wyróżniają się niezwykle szybkim i intuicyjnym sposobem ich napełnienia – wpływająca woda w krótkim czasie rozpiera boczne ścianki basenu, usztywniając je. Jedyną częścią składową, która wymaga napompowania, jest górny kołnierz ścianek bocznych, którego wysokość możemy z łatwością dostosować do poziomu wody w basenie.

Wytrzymałe tworzywa PCV zapewnia pełne bezpieczeństwo korzystania z basenu przez długie lata. W naszym asortymencie znajdują się również modele wyposażone w takie niezbędne akcesoria jak pompy filtrujące wodę wraz z dedykowanymi filtrami czy też szczelne pokrywy, zapewniające pełne spektrum ochrony przed zanieczyszczeniem wody poprzez wpadające do basenu owady czy też różnego rodzaju odpady. Wśród przydatnych akcesoriów basenowych oferowanych w komplecie z basenami rozporowymi w naszym sklepie internetowym należy wymienić również niezawodne termometry basenowe.

Wszystkie baseny rozporowe w sklepie basenyogrodowe.pl wyposażone zostały w czytelną instrukcję obsługi, która znacznie ułatwia ich użytkowanie, w szczególności osobom początkującym.

Dla pełnego komfortu, w szczególności w przypadku basenów o większej pojemności, możliwe jest również zastosowanie dostawnych stabilnych drabinek zewnętrznych. Zróżnicowana oferta sklepu basenyogrodowe.pl obejmuje baseny o różnych wymiarach oraz przystępnych dla każdej kieszeni. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Państwo wybrać basen odpowiedni wyłącznie dla dzieci lub też model, który świetnie sprawdzi się dla całej rodziny, w tym także dla osób dorosłych.

Więcej

Baseny rozporowe do ogrodu

Znaleziono 25 szt. produktów
na stronie

Oferta dotyczy basenu rozporowego firmy Intex o wymiarach średnicy 396 cm i wysokości 84 cm

300,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex easy set to jeden z najłatwiejszych i najszybszych do montażu basenów na rynku. Jest gotowy do napełnienia wodą zaledwie w 10min - wystarczy rozłożyć na równym podłożu, napompować górny pierścień i napełnić!

105,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex basen rozporowy - z pompowanym pierścieniem kompletnie wyposażony. zaletą tych basenów jest bardzo szybki czas montażu, należy napompować oponkę a podczas nalewania wody basen sam się unosi rozpierany wodą.Wykonany z mocnego pvc, zapewni rozrywkę na wiele sezonów.

249,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen z siedzeniami firmy Intex o wymiarach 229x229x66 cm model 56475

112,99 zł
0 Recenzja (e)

Basen ogrodowy firmy Bestway

175,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen z pompowanym kołnierzem 244x66 cm wyposażony w pompę filtrującą oraz pokrywę. te dwa elementy pozwolą na bezproblemowe utrzymanie wody w dobrej kondycji przez cały sezon.

189,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex-  basen rozporowy - z pompowanym pierścieniem kompletnie wyposażony. Zaletą tych basenów jest bardzo szybki czas montażu, należy napompować oponkę a podczas nalewania wody basen sam się unosi rozpierany wodą.Wykonany z mocnego pvc, zapewni rozrywkę na wiele sezonów.

180,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex easy set to jeden z najłatwiejszych i najszybszych do montażu basenów na rynku. Jest gotowy do napełnienia wodą zaledwie w 10min - wystarczy rozłożyć na równymPodłożu, napompować górny pierścień i napełnić!

126,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex basen rozporowy , model 28112.

155,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex basen rozporowy - z pompowanym pierścieniem kompletnie wyposażony. Zaletą tych basenów jest bardzo szybki czas montażu, należy napompować oponkę a podczas nalewania wody basen sam się unosi rozpierany wodą.Wykonany z mocnego pvc, zapewni rozrywkę na wiele sezonów.

180,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 25 pozycji