Baseny rozporowe do ogrodu

Znaleziono 9 szt. produktów

Basen z siedzeniami firmy Intex o wymiarach 229x229x66 cm model 56475

192,00 zł
4 Recenzja (e)
Na magazynie

Pokrywa firmy Intex na basen rozporowy o wymiarach średnicy 396 cm

66,99 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Nowy basen firmy Intex 58484 o wymiarach 305cmx183x56cm

129,00 zł
0 Recenzja (e)
Brak w magazynie

Basenik może posłużyć jako suchy basen a także basen do którego można nalać wody.

32,00 zł
1 Recenzja (e)
Brak w magazynie

Basen rozporowy firmy INTEX - model 28122

290,00 zł
1 Recenzja (e)
Brak w magazynie

Intex 26168 11w1 basen rozporowy 457x122 cm

1 133,93 zł
0 Recenzja (e)
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 pozycji

Baseny rozporowe są naprawdę ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zastosowanie rekreacyjne w przydomowych ogródkach. Wykonane z wysokiej klasy tworzywa PCV baseny ogrodowe rozporowe stanowią doskonałą alternatywę dla znacznie droższych basenów wyposażonych w wykonane z metalu stelaże.

W sklepie internetowym basenyogrodowe.pl znajdą Państwo bogatą ofertę basenów rozporowych takich wiodących producentów jak Intex czy też Bestway. Baseny rozporowe do ogrodu wyróżniają się niezwykle szybkim i intuicyjnym sposobem ich napełnienia – wpływająca woda w krótkim czasie rozpiera boczne ścianki basenu, usztywniając je. Jedyną częścią składową, która wymaga napompowania, jest górny kołnierz ścianek bocznych, którego wysokość możemy z łatwością dostosować do poziomu wody w basenie.

Wytrzymałe tworzywa PCV zapewnia pełne bezpieczeństwo korzystania z basenu przez długie lata. W naszym asortymencie znajdują się również modele wyposażone w takie niezbędne akcesoria jak pompy filtrujące wodę wraz z dedykowanymi filtrami czy też szczelne pokrywy, zapewniające pełne spektrum ochrony przed zanieczyszczeniem wody poprzez wpadające do basenu owady czy też różnego rodzaju odpady. Wśród przydatnych akcesoriów basenowych oferowanych w komplecie z basenami rozporowymi w naszym sklepie internetowym należy wymienić również niezawodne termometry basenowe.

Wszystkie baseny rozporowe w sklepie basenyogrodowe.pl wyposażone zostały w czytelną instrukcję obsługi, która znacznie ułatwia ich użytkowanie, w szczególności osobom początkującym.

Dla pełnego komfortu, w szczególności w przypadku basenów o większej pojemności, możliwe jest również zastosowanie dostawnych stabilnych drabinek zewnętrznych. Zróżnicowana oferta sklepu basenyogrodowe.pl obejmuje baseny o różnych wymiarach oraz przystępnych dla każdej kieszeni. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Państwo wybrać basen odpowiedni wyłącznie dla dzieci lub też model, który świetnie sprawdzi się dla całej rodziny, w tym także dla osób dorosłych.