Baseny rozporowe do ogrodu

Aktywne filtry

Nie ma jak wypoczynek w ogrodowym basenie. Jego obecność doceniamy zwłaszcza wtedy, gdy z nieba leje się żar, a słupki rtęci już dawno przekroczyły magiczną granicę 30 stopni Celsjusza. W naszej ofercie znajdą Państwo proste w obsłudze baseny rozporowe do ogrodu. Jesteśmy przekonani, że te niezwykłe modele przypadną Wam do gustu.

Czym są baseny rozporowe?

Basen rozporowy to pomysłowo skonstruowany zbiornik wodny, w którym woda sama kształtuje jego położenie. Baseny rozporowe stanowią ciekawą alternatywę dla modeli stelażowych, gdyż ich rozkładanie trwa znacznie krócej. W naszej ofercie znajdują się duże i małe modele takich marek jak Bestway oraz Intex. Obydwie marki są bardzo wysoko cenione wśród użytkowników akcesoriów do kąpieli, pływania i relaksu nad wodą. W końcu stawiamy na sprawdzone i niezawodne rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi pływania i wypoczynku w ogrodzie.

Baseny rozporowe — budowa i zasada działania

Na czym polega wyjątkowość tych konstrukcji? Otóż cechą basenów rozporowych jest dmuchany kołnierz, dzięki któremu — po napełnieniu wodą — ścianki usztywniają się i podwyższają. W praktyce oznacza to, że użytkownik nie musi mocować stelażu. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce na basen, w razie potrzeby wyrównać je (tudzież skorzystać z oferowanych przez nas podłoży i mat), rozłożyć i zalać wodą. Artykuły wchodzące w skład tej kategorii sprawdzą się również jako baseny rozporowe dla dzieci. Wystarczy je zalać mniejszą ilością wody, dzięki czemu ich ścianki będą niższe, choć zachowają swą sztywność i integralność.

Jakie baseny rozporowe możemy Państwu zaproponować?

W ofercie mamy wiele basenów rozporowych, które są dostępne w różnych rozmiarach. Naszą ofertę przygotowaliśmy w sposób profesjonalny, dbając o to, aby udostępniać rozwiązania sprawdzone i kompleksowe. Naszym zdaniem idealny basen rozporowy to przede wszystkim zestaw części, akcesoriów i innych urządzeń, które są niezbędne do jego funkcjonowania, a także szybkiego naprawienia. Dlatego modele, które wchodzą w skład prezentowanego asortymentu, są sprzedawane wraz z określonymi akcesoriami. Należą do nich m.in.:

  • rozporowy basen, wraz z dołączoną instrukcją obsługi,
  • pompa filtrująca, która wraz z filtrem służy do oczyszczania wody z zalegających w niej zanieczyszczeń,
  • węże i akcesoria podłączeniowe, które są niezbędne, aby podłączyć pompę do basenu,
  • pokrywa na basen, dzięki której przestrzeń do zabawy będzie chroniona przed wpadającymi gałęziami, owadami i resztkami roślin,
  • maty pod basen, których rozmiar będzie dostosowany do średnicy basenu,
  • drabinka służąca do bezpiecznego wchodzenia do wnętrza basenu,
  • zestaw naprawczy, w tym łatka służąca do zabezpieczania nieszczelności.

Opcjonalnie w skład zestawu może również wejść dozownik do chloru, a także sam chlor, jako preparat rozpuszczalny w wodzie, który służy do dezynfekcji wody w basenie (opcjonalnie można go używać do chlorowania szokowego).

Dlaczego warto wybrać baseny dostępne w naszej ofercie?

Zalety basenów rozporowych są wszystkim dobrze znane. Modele, które są dostępne w naszym sklepie, są łatwe w rozkładaniu, dzięki czemu można je zainstalować w przydomowym ogrodzie. W ofercie mamy rozwiązania zaprojektowane np. z myślą o dzieciach. Konstrukcja basenów rozporowych dziecięcych została tak zaprojektowana, aby można było do nich łatwo wejść. To najczęściej dużo mniejsze modele, które mieszczą około 3500 litrów.

Atutem prezentowanych modeli jest również sposób ich wykonania. Do ich produkcji wykorzystano trójwarstwowe tworzywo PVC, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną i z łatwością zniesie wszystkie wodne zabawy.

Wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność co do profesjonalnej obsługi z naszej strony. Po pierwsze, udostępniamy pełną dokumentację, która przedstawia — krok po kroku — montaż basenu rozporowego. Dzięki temu zainstalowanie go w ogrodzie lub na innej dowolnej przestrzeni będzie znacznie prostsze.

Po drugie, w naszej ofercie można znaleźć zarówno różne rodzaje basenów rozporowych, jak i szereg akcesoriów do nich. Nawet jeśli w danym zestawie nie znajduje się komplet niezbędnych akcesoriów, to zawsze można je znaleźć w naszej ofercie. Dotyczy to w szczególności gadżetów, które są niezbędne do komfortowego pływania i zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny, a więc takich, jak okulary do pływania lub siatka do wyławiania nieczystości.

Po trzecie, w naszej ofercie często pojawiają się różnego rodzaju promocje i wyprzedaże. Dzięki temu mogą Państwo wybrać basen rozporowy czołowych producentów w bardzo niskiej cenie. Informujemy o nich na bieżąco, w związku z czym każdy, kto śledzi naszą ofertę, z pewnością znajdzie wyjątkowe okazje.

Reasumując, rozporowa konstrukcja basenów ma bardzo dużo zalet. Dzięki niej ich montaż sprowadza się w praktyce do zalania zbiornika odpowiednią ilością wody. Zachęcamy Państwa do wyboru modelu skrojonego pod konkretne potrzeby. Dysponujemy bardzo złożonym asortymentem przeznaczonym zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.