Drabinki basenowe

Aktywne filtry

Zakup basenu ogrodowego to jeden z najlepszych pomysłów pod słońcem i to zdanie nie jest tutaj przypadkowe, ponieważ w upalne dni nic nie może się równać z możliwością zanurzenia w chłodnej wodzie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo dodatkowe akcesoria do basenów ogrodowych, które sprawią, że czas spędzony na odpoczynku i zabawie będzie jeszcze przyjemniejszy.

Sprzedajemy drabinki basenowe dwustronne firmy INTEX i BESTWAY, które idealnie dostosują się do różnego typu basenów ogrodowych. Baseny ze stelażem mają to do siebie, że ich krawędzie są wysokie i wchodzenie do środka bez specjalnej drabinki może być bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Wybierając specjalnie dopasowane drabiny z oferty naszego sklepu internetowego, możesz być pewien, że wchodzenie i opuszczanie basenu będzie nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne.

Stelaż drabinki został wykonany z mocnego stopu żelaza, a poszczególne stopnie to trwały plastik wyposażony w antypoślizgową strukturę. Jej podpory wyposażyliśmy w specjalne elastyczne elementy, które zapobiegają zniszczeniu powierzchni basenu. Montaż drabinki to kwestia kilku minut. Stopnie w zależności od wysokości basenu są rozstawione w specjalnych odległościach, aby najmniejsze dzieci nie mogły pokonać ich bez obecności dorosłej osoby.

Każda drabinka do basenu została wykonana z bardzo trwałych, a zarazem lekkich materiałów. Dzięki temu możesz być pewien, że wytrzyma duże ciężary, przy czym sama nie będzie uciążliwa w transporcie. Zainwestuj w sprawdzoną jakość i doświadczonego producenta, wybierając drabinki basenowe dwustronne firmy INTEX i BESTWAY.