Węże i łączniki do basenów ogrodowych

Aktywne filtry

Tylko właściwej jakości sprzęt do basenu gwarantuje jego bezproblemowe działanie i zapewnia pełen komfort z jego użytkowania. Właściwe akcesoria wpływają na to, że łatwo, wygodnie oraz ściśle według naszych potrzeb będziemy mogli obsługiwać nasz domowy akwen.

Węże basenowe, które posiada w ofercie nasz sklep internetowy, to produkty wykonane z wysokogatunkowego tworzywa. Razem z pompą filtrującą tworzą jedną z najważniejszych części całej instalacji basenowej. Dlatego też jest szalenie ważnym, aby całość tego sytemu, na który składają się również reduktory oraz złączki do pomp basenowych, były trwałe i odporne na ciągły kontakt z wodą.

Reduktory dostępne w naszym asortymencie umożliwiają wygodne podłączanie do basenu pompy o dużo większej wydajności. Parametry pompy mają kluczowy wpływ na jakość wody w basenie.

Niekiedy jednak gwinty basenowe są nieprzystosowane do pożądanej wielkości, jaką posiada pompa, na którą się zdecydowaliśmy – wtedy pomoc reduktora okazuje się niezastąpiona. Tego rodzaju sprzęt, jak też łączniki i rury, umożliwiają dowolną konfigurację basenu według naszych preferencji i niezależnie od parametrów przewidzianych przez producenta basenu.

Komponenty do akwenów marki Intex i Bestway charakteryzuje wykonanie z materiałów zapewniających długie i bezawaryjne korzystanie z dobrodziejstw basenu. Dzięki nim woda w naszym akwenie będzie filtrowana przez pompę taką, jaką dokładnie chcemy. Narzucony przez producenta rozmiar gwintu będziemy mogli w prosty sposób zmodyfikować i cieszyć się jeszcze lepszą woda w basenie.