System Hydro Aeration Technology w pompach Intex

Pompa filtrująca firmy Intex wyposażona w Hydro Aeration Technology™ to sprawdzona metoda utrzymania krystalicznie czystej wody w przydomowym basenie.

Każdy właściciel przydomowego basenu wie, jak trudno utrzymać znajdującą się w nim wodę w czystości. Niekorzystne warunki atmosferyczne, różnego rodzaju zanieczyszczenia i mikroorganizmy powodują, że szybko zielenieje, co raczej nie zachęca do pływania. Można oczywiście zastosować chemię basenową, ale to rozwiązanie daje tylko chwilową poprawę stanu wody. Jest jednak sposób na to, aby basen zawsze prezentował się atrakcyjnie i był właściwie przygotowany na wizytę osób spragnionych w nim kąpieli. Pompa filtrująca firmy Intex wyposażona w Hydro Aeration Technology™ to sprawdzona metoda utrzymania krystalicznie czystej wody w przydomowym basenie.

Sprawna filtracja i cyrkulacja basenowej wody to podstawa

Czysta woda w basenie zachęca do pływania. Aby zawsze była przejrzysta i pozbawiona wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, wymaga wdrożenia odpowiednich rozwiązań. Najskuteczniejszą metodą filtrowania wody są odpowiednie do tego celu urządzenia. Jednym z najskuteczniejszych jest pompa piaskowa firmy Intex. Została ona wyposażona w najnowocześniejszym system napowietrzania wody, dzięki któremu jest ona zawsze krystalicznie czysta. Zastosowanie Hydro Aeration Technology™ w pompach piaskowych daje same korzyści. Zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie w wyniku jej napowietrzania grupują się i opadają na dno basenu, dlatego znacznie skuteczniej udaje się je przefiltrować. Co więcej, dzięki połączeniu cząsteczek wody i powietrza utlenia się magnez i żelazo, pierwiastki, które odpowiadają w dużej mierze za przebarwienia basenowej wody.

Skuteczna metoda uzdatniania wody basenowej

Pompy piaskowe firmy Intex wyposażone w najnowocześniejszy system wodnego napowietrzania to nie tylko skuteczny sposób usuwania widocznych gołym okiem nieczystości znajdujących w basenie, ale także mikroorganizmów oraz zanieczyszczeń rozpuszczonych w wodzie. Dzięki nim udaje się uzdatnić basenową wodę, jak również zwiększyć ilość jonów ujemnych znajdujących się na jej powierzchni, co również ma niezwykle korzystny wpływ na jej jakość.

Wyświetleń: 2006