Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie pr...

Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was szereg akcesoriów basenowych, które ułatwią zachowywanie czystości, pomogą w odpowiedniej eksploatacji basenu lub po prostu zapewnią dodatkowe atrakcje.

Akcesoria do basenów ogrodowych to między innymi pompy, które pomagają w filtrowaniu wody. Sprzedajemy pompy na filtr piaskowy i papierowy, dzięki którym woda w basenie zostanie pozbawiona wszelkich liści, owadów, drobinek piasku itp. W naszej ofercie posiadamy także specjalną chemię do basenów, która pomoże w utrzymaniu odpowiedniego składu wody i pozbędzie się szkodliwych kultur bakterii. Akcesoria do basenów to także różnego rodzaju udogodnienia tj. drabinki, maty do przykrywania basenu, parasole, dozowniki chemii basenowej czy siatki do czyszczenia. Wszystkie elementy zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupione produkty będą trwałe i posłużą przez długi czas.

Wybierając zestawy i akcesoria do basenów ogrodowych dostępne w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania od producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów firmy Intex i Bestway. Przekonaj się jakie to proste i skorzystaj z naszej szerokiej oferty basenów i akcesoriów.

Więcej

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 143 szt. produktów
na stronie

Marka: Intex Model: 26670 Wymaga pompy: 2650-11355l/h Max. pojemność basenu: 56800 l W zestawie redukcje Ø32 mm -> Ø38 mm

699,00 zł
0 Recenzja (e)

Marka: Intex Model: 26666 Wymaga pompy: 5678-15140l/h Max. pojemność basenu: 56800 l Wydajność produkcji chloru 11g/h Wydajność produkcji ozonu 150 mg/h Waga 11,4kg

849,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa 450x220cm Intex 28039cm chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu

39,00 zł
0 Recenzja (e)

 Zestaw czyszczący do basenów o maksymalnej średnicy 457 cm. Wykorzystując go, znaczenie skrócisz czas poświęcony na oczyszczanie wody w zbiorniku z pływających w niej zabrudzeń.

134,00 zł
0 Recenzja (e)

Gotowa do uruchomienia, pompa wody do basenów ogrodowych.Pompa ma wydajność 3028l/h i zasilana jest energią elektryczną z sieci. Do zestawu dołączone są niezbędne węże oraz wkład filtrujący typu ii. Pompa nie tylko wtłacza wodę do basenu, ale także ją filtruje.

138,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 25 - 36 z 143 pozycji