Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie pr...

Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was szereg akcesoriów basenowych, które ułatwią zachowywanie czystości, pomogą w odpowiedniej eksploatacji basenu lub po prostu zapewnią dodatkowe atrakcje.

Akcesoria do basenów ogrodowych to między innymi pompy, które pomagają w filtrowaniu wody. Sprzedajemy pompy na filtr piaskowy i papierowy, dzięki którym woda w basenie zostanie pozbawiona wszelkich liści, owadów, drobinek piasku itp. W naszej ofercie posiadamy także specjalną chemię do basenów, która pomoże w utrzymaniu odpowiedniego składu wody i pozbędzie się szkodliwych kultur bakterii. Akcesoria do basenów to także różnego rodzaju udogodnienia tj. drabinki, maty do przykrywania basenu, parasole, dozowniki chemii basenowej czy siatki do czyszczenia. Wszystkie elementy zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupione produkty będą trwałe i posłużą przez długi czas.

Wybierając zestawy i akcesoria do basenów ogrodowych dostępne w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania od producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów firmy Intex i Bestway. Przekonaj się jakie to proste i skorzystaj z naszej szerokiej oferty basenów i akcesoriów.

Więcej

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 165 szt. produktów
na stronie

Prysznic basenowy pozwoli na schłodzenie się przed wejściem do basenu oraz spłukanie ciała po wyjściu z niego. prosty montaż do drabinki, strumień regulowany, możliwość dostosowania do wzrostu użytkownika.

39,50 zł
0 Recenzja (e)

Nowa pompa piaskowa z generatorem chloru firmy intex

1 290,00 zł
0 Recenzja (e)

Drabinka z pewnością ułatwi korzystanie z dość wysokiego basenu. drabinka dwustronna, jednak schodki zewnętrzne można zdemontować, aby dziecko samo nie weszło do basenu. drabinka wyposażona w podest dzięki, któremu wchodzenie jest jeszcze łatwiejsze.

199,00 zł
0 Recenzja (e)

Piasek przeznaczony do pomp intex i Bestway. Pakowany w worki po 25 kg.

30,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do basenu.

27,00 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw pasuje do basenów zarówno stelażowych jak i z pompowanym pierścieniem. komfortowe używanie do maksymalnej średnicy 488. zawarty kij teleskopowy długości 239cm pozwoli na wygodne czyszczenie dna z dowolnego miejsca przy basenie. wyposażenie zawiera takę końcówkę odkurzającą ( działa po podłączeniu węża ogrodowego wypłukując brudy pod ciśnieniem...

48,00 zł
0 Recenzja (e)

Oczyszczacz stóp- praktyczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia utrzymanie czystości w basenie. dzięki temu prostemu rozwiązaniu użytkownicy nie wnoszą na stopach piasku,trawy.  z pewnością jest to o wiele bardziej estetyczne rozwiązanie niż zwykła miska- oczyszczacz pasuje do wszystkich drabinek Intex.

25,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa z generatorem chloru firmy Intex

1 250,00 zł
0 Recenzja (e)

Dwustronna drabinka wysokości 107 cm, wykonana z metaluDrabinka posiada dwa stopnie, dzięki czemuWchodzenie i wychodzenie jest bardzo proste.Prosty montaż sprawi, że stanie w basenie w kilka minut.

130,00 zł
0 Recenzja (e)

Wkład wymienny Bestway, pakowany po dwie sztuki-cena dotyczy dwóch sztuk. Wkład należy wymieniać maksymalnie co dwa tygodnie lub kiedy po wypłukaniu zauważalne są uszkodzenia lub zanieczyszczenia, których nie da się pozbyć.

13,90 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa chroni przed wpadaniem zanieczyszczeń do basenu np. owadów i liści . stanowi jednocześnie izolację termiczną przed uciekaniem ciepła w chłodne noce

38,40 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 25 - 36 z 165 pozycji