Intex 26648 pompa piaskowa 10500l/h timer nowy mod

26648

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Pompa piaskowa firmy INTEX - model 26648 10500l/h

1 015,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pompa piaskowa jest najlepszym urządzeniem do oczyszczania wody w basenie. Gwarantuje krystaliczną wodę w porównaniu do pompy z filtrem kartuszowym. Piasek jest ekonomiczny, łatwo dostępny i ekologiczny.

Marka: Intex

Model: 26648

Wydajność: 10500 l/h

Wydajność w systemie: 8000 l/h

Możliwość programowania czasu pracy: tak

Moc: 450 W

Zasilanie: 230 Volt

Pojemność zb. na piasek: 35 kg

INTEX 26648 POMPA PIASKOWA DO BASENU 10500l/h

OD 2017 ROKU FIRMA INTEX NIE DODAJE PRZEJŚCIÓWEK.

UWAGA, W PRZYPADKU CHĘCI PODŁĄCZENIA POMPY PIASKOWEJ DO WEJŚCIA ZAKOŃCZONEGO KRUĆCEM 32mm, KTÓRY NIE POSIADA GWINTU, NALEŻY DOKUPIĆ PRZEJŚCIÓWKI-"REDUKCJE", KTÓRE SĄ ZAKOŃCZONE GWINTEM, DO KTÓREGO PRZYKRĘCAMY NAKRĘTKĘ, KTÓRĄ ZAKOŃCZONA JEST RURA.

ZDJĘCIE PONIŻEJ POKAZUJE PRAWIDŁOWE PODŁĄCZENIE Z WYKORZYSTANIEM PRZEJŚCIÓWEK.

94728b274b9e96c883de864e2ec3

Pompa wyposażona jest w Hydro Aeration Technology- czyli Technologię Wodnego Napowietrzania

97c0ed3049788eb1abba8acb7330

Główne korzyści, które daje Ci Hydro Aeration Technology™.

Sprawniejsza cyrkulacja i filtracja

Pierwszą z zalet najnowszej technologii od Intex jest uzyskanie niezwykle przyjemnej, czystej wody w basenie. Przebiega to w ten sposób, że najmniejsze cząstki zanieczyszczeń gromadzą się w większe grupki, po czym spadają na dno zbiornika dzięki napowietrzaniu wody. Dzięki temu filtrowanie i usuwanie osadu przez filtr przebiega znacznie sprawniej.

Krystalicznie czysta woda w Twoim basenie ogrodowym

Nowa technologia łączy wodę i powietrze, utleniając tym samym magnez i żelazo: dzięki temu pozbędziesz się przebarwień wody w Twoim basenie. W efekcie otrzymasz krystalicznie czystą, przejrzystą wodę.

Więcej jonów ujemnych na powierzchni wody

Udowodniono, że większa liczba jonów ujemnych oznacza bardziej orzeźwiające i świeże powietrze w miejscu, gdzie stoi basen ogrodowy, ponieważ dzięki temu usuwane są zanieczyszczenia oraz neutralizowane wolne rodniki, mające negatywny wpływ na jego jakość.

Ocena

Super pompka, polecam!

Pompka jest przede wszystkim wydajna i mocna. Świetnie sprawdza się przy moim ogrodowym basenie. Nie jest duża, więc można ją umieścić praktycznie wszędzie. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to oszczędność prądu, ale to tylko moje widzi mi się. Mimo tego jednego problemiku pompkę gorąco polecam wszystkim klientom sklepu! Wysyłka bardzo szybka, kontakt ze sprzedawcą świetny!

  Ocena

  Pompka godna uwagi!

  Szukałam pompki piaskowej, która spełni swoje podstawowe zadanie w stu procentach nie, tak jak niektóre modele. Trafiłam na pompkę od producenta Intex i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jest bardzo wydajna, mocna, a przy tym niesamowicie oszczędna, jeśli chodzi o zużycie prądu. Co do wysyłki oraz kosztów za pompkę nie mam nic złego do powiedzenia. Wszystko szybko i w atrakcyjnej cenie!

   Ocena

   Co za wygoda

   Żałuję, że kupiłem tak późno. Żona mówiła, że ta którą mamy starcza, ale co chwilę się psuła, trzeba było coś wymieniać, trochę przy niej roboty było. Basen cały czas jest używany, mnóstwo ludzi do nas przychodzi, wszyscy się kapią latem, to nie chciało mi się już wiecznie mieć jakiś problemów. Zamówiłem pompę i jest elegancko:) zapomniałem o jej istnieniu, a woda czyściutka. Na razie pierwszy rok używaliśmy, ale wszystko działa bez zarzutów. Zobaczymy kiedy będziemy musieli wymienić piasek, bo ponoć na kilka lat ma starczyć. No ale wszystko wyjdzie w praniu. Na razie jest SUPER

    Napisz swoją opinię!

    Napisz recenzję

    Intex 26648 pompa piaskowa 10500l/h timer nowy mod

    Intex 26648 pompa piaskowa 10500l/h timer nowy mod

    Pompa piaskowa firmy INTEX - model 26648 10500l/h

    Produkty Powiązane