• Obecnie brak na stanie
INTEX 28602 POMPA FILTRUJĄCA FILTR RURY 1250L/H

1250 l/h Intex 28602 pompa filtrująca

106,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

POMPA FILTRUJĄCA FILTR RURY 1250L/H INTEX 28602 Stan opakowania oryginalne

POMPA FILTRUJĄCA INTEX

Przedmiotem oferowanym na tej aukcji jest pompa filtrująca firmy Intex o wydajności 1250 l/h. Korzystanie z pompy jest jednym z podstawowych zabiegów dla zachowania czystości wody w basenie. Pompa może pracować tylko i wyłącznie podczas, gdy nikt nie korzysta z basenu. Zaleca się włączanie jej codziennie na taki okres czasu, by została przefiltrowana cała woda w basenie.

Pompa wyposażana jest w wymienny filtr kartuszowy (w zestawie załączona jest jedna sztuka). Filtry należy wymieniać średnio co tydzień/dwa w zależności od stopnia zużycia filtra. Możemy też wydłużyć trochę żywotność takiego filtra, przemywając go pod bieżącą wodą bez używania chemii. Dodatkowe filtry można dokupić na innych naszych aukcjach.

Marka:   Intex

Model: 28602

Wydajność pompy:  1250 l/h

Przeznaczenie:  Baseny o średnicach 244 do 366 cm

Rodzaj filtra:  Filtr papierowy wymienny typu H (29007)

W zestawie:  Pompa, 2 węże, 4 klamry zaciskowe, 2 sitka, 1 filtr w pompie

POMPA FILTRUJĄCA FILTR RURY 1250L/H INTEX 28602
POMPA FILTRUJĄCA FILTR RURY 1250L/H INTEX 28602 Marka Intex

Główne korzyści, które daje Ci Hydro Aeration Technology™.

Sprawniejsza cyrkulacja i filtracja

Pierwszą z zalet najnowszej technologii od Intex jest uzyskanie niezwykle przyjemnej, czystej wody w basenie. Przebiega to w ten sposób, że najmniejsze cząstki zanieczyszczeń gromadzą się w większe grupki, po czym spadają na dno zbiornika dzięki napowietrzaniu wody. Dzięki temu filtrowanie i usuwanie osadu przez filtr przebiega znacznie sprawniej.

Krystalicznie czysta woda w Twoim basenie ogrodowym

Nowa technologia łączy wodę i powietrze, utleniając tym samym magnez i żelazo: dzięki temu pozbędziesz się przebarwień wody w Twoim basenie. W efekcie otrzymasz krystalicznie czystą, przejrzystą wodę.

Więcej jonów ujemnych na powierzchni wody

Udowodniono, że większa liczba jonów ujemnych oznacza bardziej orzeźwiające i świeże powietrze w miejscu, gdzie stoi basen ogrodowy, ponieważ dzięki temu usuwane są zanieczyszczenia oraz neutralizowane wolne rodniki, mające negatywny wpływ na jego jakość.

POMPA FILTRUJĄCA FILTR RURY 1250L/H INTEX 28602 Kod producenta INTEX 28602
INTEX
0000000131
Nowy
Komentarze (0)
Na adres poczty elektronicznej biuro@basenyogrodowe.pl dowolna osoba lub dowolny podmiot może zgłosić Usługodawcy obecność określonych informacji, które dana osoba lub dany podmiot uważają za Nielegalne Treści.
Podobne produkty ( 12 other products in the same category )