INTEX 28604 POMPA FILTRUJĄCA 2006 l/h + 3 FILTRY

218,00 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny
Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

POMPA FILTRUJĄCA

Przedmiotem oferowanym na tej aukcji jest pompa filtrująca firmy Intex o wydajności 2006 l/h. Korzystanie z pompy jest jednym z podstawowych zabiegów dla zachowania czystości wody w basenie. Pompa może pracować tylko i wyłącznie podczas, gdy nikt nie korzysta z basenu. Zaleca się włączanie jej codziennie na taki okres czasu, by została przefiltrowana cała woda w basenie.

Pompa wyposażana jest w wymienny filtr kartuszowy (w zestawie załączone są trzy sztuki). Filtry należy wymieniać średnio co tydzień/dwa w zależności od stopnia zużycia filtra. Możemy też wydłużyć trochę żywotność takiego filtra, przemywając go pod bieżącą wodą bez używania chemii. Dodatkowe filtry można dokupić na innych naszych aukcjach.

Marka: INTEX

Model: 28604

Wydajność pompy: 2006 l/h

Rodzaj filtra: Papierowy, wymienny typ A (29000)

Przeznaczenie: Baseny okrągłe rozporowe, stelażowe o średnicy do 457 cm oraz baseny owalne o wymiarach do 549 x 305 cm

Skład zestawu: Pompa, 3 filtry, 2 węże, hydroaeration, 5 obejm, 2 sitka, instrukcja obsługi.

INTEX 28604 POMPA FILTRUJĄCA 2006 l/h + 3 FILTRY
INTEX 28604 POMPA FILTRUJĄCA 2006 l/h + 3 FILTRY Kod producenta 28604

Główne korzyści, które daje Ci Hydro Aeration Technology™.

Sprawniejsza cyrkulacja i filtracja

Pierwszą z zalet najnowszej technologii od Intex jest uzyskanie niezwykle przyjemnej, czystej wody w basenie. Przebiega to w ten sposób, że najmniejsze cząstki zanieczyszczeń gromadzą się w większe grupki, po czym spadają na dno zbiornika dzięki napowietrzaniu wody. Dzięki temu filtrowanie i usuwanie osadu przez filtr przebiega znacznie sprawniej.

Krystalicznie czysta woda w Twoim basenie ogrodowym

Nowa technologia łączy wodę i powietrze, utleniając tym samym magnez i żelazo: dzięki temu pozbędziesz się przebarwień wody w Twoim basenie. W efekcie otrzymasz krystalicznie czystą, przejrzystą wodę.

Więcej jonów ujemnych na powierzchni wody

Udowodniono, że większa liczba jonów ujemnych oznacza bardziej orzeźwiające i świeże powietrze w miejscu, gdzie stoi basen ogrodowy, ponieważ dzięki temu usuwane są zanieczyszczenia oraz neutralizowane wolne rodniki, mające negatywny wpływ na jego jakość.

INTEX 28604 POMPA FILTRUJĄCA 2006 l/h + 3 FILTRY Stan opakowania oryginalne

0000002811
24 Przedmioty
Komentarze (0)
Na adres poczty elektronicznej biuro@basenyogrodowe.pl dowolna osoba lub dowolny podmiot może zgłosić Usługodawcy obecność określonych informacji, które dana osoba lub dany podmiot uważają za Nielegalne Treści.
Podobne produkty ( 12 other products in the same category )