Bestway 58612 pawilon ogrodowy altana na basen

Bestway 58612 pawilon ogrodowy altana na basen

812,00 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny
Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Przenośny namiot, altana Firmy Bestway to rewelacyjne rozwiązanie i jeszcze większy komfort do korzystania z przydomowych basenów ogrodowych.

Dzięki zastosowaniu super wytrzymałych materiałów poliestrowych z polimerową powłoką altana jest odporna na przesiąkanie. Przestronna konstrukcja namiotu zapewni komfortową możliwość korzystania z kąpieli w basenie nawet podczas niesprzyjającej aury.

W zależności od potrzeby można rozłożyć tylko główną kopułę, która osłoni uczestników kąpieli od mocnego słońca, czy deszczu. Natomiast przy wietrznej pogodzie lub sezonowym ataku komarów, czy innych owadów boczne drzwi oraz moskitiera zapewnią luksus kąpieli. Ważne również jest to, że altana zabezpieczy przed wychładzaniem wody w basenie.

BESTWAY 58612 PAWILON OGRODOWY ALTANA NA BASEN Liczba ścianek bocznych 8 ścianek

Konstrukcja altany jest bardzo stabilna i wytrzymała. Słupki stelaża wykonane są z włókna szklanego. Wysokość konstrukcji po rozłożeniu to prawie           3 metry, natomiast szerokość to około 6 metrów, co pozwoli na swobodne korzystanie nawet z basenu o średnicy 4,88 metra. Dodatkowo wstawiona drabinka umożliwiająca łatwe i bezpieczne wchodzenie do basenu również nie będzie przeszkodą.

Przestronna altana może posłużyć również jako pawilon ogrodowy, w którym można miło spędzać czas z rodziną, czy z przyjaciółmi. Będzie można korzystać z uroków pięknego otoczenia w przydomowym ogrodzie podczas pochmurnego, deszczowego dnia, jak również schronić się przed bardzo mocnymi promieniami słonecznymi.

Ważne informacje:

- W przypadku złych warunków atmosferycznych, np. silny wiatr, czy gradobicie pawilon należy złożyć, ponieważ nie jest on przystosowany do ekstremalnych warunków pogodowych.

- Pomimo, iż w zestawie dołączone są liny naprężające producent nie gwarantuje stabilności konstrukcji przy złej pogodzie.

- Jeśli używamy chemii basenowej altana powinna być otwarta, ponieważ opary chloru bardzo szkodzą użytkownikom, a także materiałowi, przez co skrócimy jej żywotność.

BESTWAY 58612 PAWILON OGRODOWY ALTANA NA BASEN Długość 6 m

Cechy produktu:

- liczba warstw: 2 warstwy

- tropik - poliester 190T, powlekany PU2000 mm + UPF 50+

- ściany wewnętrzne/zewnętrzne - poliester 190T, powlekany PA300 mm + siatka poliestrowa B3

- torba do przenoszenia - poliester 210D oxford powlekany PU450 mm

- tyczki - włókno szklane - Ø 11 mm / Ø 12,7 mm

- tropik z ochroną UV, dach wewnętrzny z siatki poliestrowej B3

- 2 wejścia, 8 dużych, przezroczystych okien z PVC

- masa produktu 20,4 kg

  • certyfikat: CE
  • wymiar opakowania: 80 x 28 x 30 cm

Czas potrzebny do montażu to zaledwie 30 minut.

BESTWAY 58612 PAWILON OGRODOWY ALTANA NA BASEN Szerokość 6 m

Zestaw zawiera:

- 1 namiot

- 1 torbę do przenoszenia

- 16 kołków

BESTWAY
0000000745
12 Przedmioty
Nowy
Komentarze (4)
Oceń
Na adres poczty elektronicznej biuro@basenyogrodowe.pl dowolna osoba lub dowolny podmiot może zgłosić Usługodawcy obecność określonych informacji, które dana osoba lub dany podmiot uważają za Nielegalne Treści.
Podobne produkty ( 3 other products in the same category )