Promiennik podczerwieni GOTIE GOE-1600

Promiennik podczerwieni GOTIE GOE-1600

790,00 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Promiennik podczerwieni GOTIE GOE-1600 to wydajny ogrzewacz, który doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i we wnętrzu. Duża moc 1600 W z trójstopniową regulacją pozwala na dopasowanie mocy grzewczej. Oscylacja w osi lewo-prawo zapewnia jeszcze większość efektywność ogrze

wania na większej powierzchni. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

Jak działa promiennik podczerwieni?

Promiennik podczerwieni to jeden z najefektywniejszych typów ogrzewaczy. Wykorzystuje on niewidzialne dla oka promienie, które ogrzewają ludzi i przedmioty, a nie powietrze. Dzięki temu powietrze nie jest nadmiernie wysuszane, a ciepło jest znacznie lepiej odczuwalne.

Zalety promienników podczerwieni:

  • wysoka efektywność energetyczna - praktycznie cała pobrany z gniazdka prąd jest zamieniany na energię cieplną, co pozwala na spore oszczędności
  • szybkie, skuteczne ogrzewanie - promienniki są bardziej efektywne, niż inne typy grzejników poprzez swoje bezpośrednie działanie
  • nie wysuszają powietrza i nie wprawiają go w ruch - dzięki temu są przyjazne dla zdrowia, w tym również alergików
  • nie wymagają paliwa - w przeciwieństwie do grzejników gazowych, promiennik wystarczy podłączyć do gniazdka

Efektywne ogrzewanie

Ogrzewacz GOTIE jest kompaktowy - jego wysokość to 125 cm. Posiada duży element grzewczy i funkcję oscylacji lewo-prawo, dzięki czemu możemy ogrzać naraz większą powierzchnię. Technologia promieniowania podczerwieni zapewnia doskonałe oddawanie ciepła.

Solidna jakość

Promiennik podczerwieni GOTIE GOE-1600 wykonany jest z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i posiada normę ochrony IP44. Szeroka, dociążona podstawa gwarantuje stabilność. Element grzewczy zabezpieczony jest przez metalową siatkę.

Wygoda użytkowania

Ogrzewacz GOTIE może być obsługiwany za pomocą przycisków na urządzeniu lub pilota zdalnego sterowania. Przyciski są duże i czytelne, by zapewnić najwyższy poziom wygody. Aktualne ustawienia sprawdzimy w każdej chwili na wbudowanym wyświetlaczu LED.

Moc 1600 W
Poziomy mocy 3
Wysokość 125 cm
Wymiary elementu grzejnego 50x13 cm
Średnica podstawy 28 cm
Długość przewodu zasilającego 190 cm
Klasa wodoodporności IP44
Sterowanie przyciski na obudowie, pilot zdalnego sterowania
Funkcje oscylacja
Gwarancja 5 lat (po rejestracji)
0000002128
1 Przedmiot
Nowy
Komentarze (0)
Na adres poczty elektronicznej biuro@basenyogrodowe.pl dowolna osoba lub dowolny podmiot może zgłosić Usługodawcy obecność określonych informacji, które dana osoba lub dany podmiot uważają za Nielegalne Treści.
Podobne produkty ( 5 other products in the same category )