• Obecnie brak na stanie
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA

Wyciskarka GOTIE GSJ-630R wolnoobrotowa stal bpa

569,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 4 kg
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Prędkość ślimaka 45 obr./min

Wyciskarka GOTIE GSJ-630R Exclusive RED

 • Moc silnika: 200 W
 • Obroty: 45-55 obr./min.
 • Ilość trybów pracy: 9
 • Funkcje: automatyczne czyszczenie, dotykowy panel sterowania
 • Sita: trzy: drobne, przecierowe, sorbetowe
 • Pojemniki: dwa, 1 L, z sitem filtrującym
 • Akcesoria: przystawka do szatkowania/tarka, popychacz, szczoteczka do czyszczenia
 • Wymiary otworu wlotowego: 75 mm
 • Waga: 4 kg

LIDER W DZIEDZINIE TECHNOLOGII

Nowoczesne technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w naszym codziennym życiu - chcielibyśmy, by pojawiły się również w Waszych domach razem z produktami GOTIE. Urządzenia serii GSJ-630 to zaawansowane modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców i warzyw, które łączą wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, dotykowy panel sterowania opatrzony intuicyjnymi ikonkami pozwala na wybór jednej z aż dziewięciu funkcji. Dzięki zmiennym prędkościom obrotowym i dedykowanym trybom pracy uzyskasz taki sok, na jaki będziesz mieć ochotę.

WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Kolor dominujący czerwony
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Bezpieczeństwo antypoślizgowe nóżki blokada bezpieczeństwa blokada kapania wyłącznik bezpieczeństwa zabezpieczenie przed przegrzaniem blokada przy nieprawidłowym złożeniu blokada przed uruchomieniem bez pokrywy

TŁOCZENIE NA ZIMNO

Tradycyjne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Sprawia to, że sok jest podgrzewany, w wyniku czego rozkładowi ulegają witaminy i korzystne dla zdrowia mikroelementy. Ponadto tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE oferują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce oraz warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok przez wykonane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Naszą filozofią jest sprawić, by korzystanie z urządzeń GOTIE było wygodne i przyjemne. Wysoka jakość użytych komponentów gwarantuje wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa oraz intuicyjna ikonografia ułatwiają wykorzystanie pełnej funkcjonalności wyciskarek GOTIE. Urządzenia linii GSJ-630 wyposażone są w dwa otwory wlotowe: tuba wlotowa z szerokim otworem ułatwia aplikowanie większych produktów, z kolei wąska sprawdzi się przy podłużnych warzywach, jak marchew. Ślimak o unikatowym, wydłużonym kształcie ułatwia pobieranie wrzucanych cząstek bez potrzeby używania popychacza. Ergonomiczne korki w misie zapobiegają kapaniu i umożliwiają mieszanie soków z różnych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Liczba poziomów prędkości 9
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Odpływ soku do pojemnika na sok

PONADCZASOWY DESIGN

Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko funkcjonalny, ale musi również charakteryzować się gustownym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, by ich design był unikalny i nowoczesny, a także by idealnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego integralne elementy. Bogata paleta kolorystyczna pozwala na dobór idealnego sprzętu.

WYBIERZ GĘSTOŚĆ SOKU

Trzy sita znajdujące się w zestawie pozwolą Ci na przygotowanie takiego soku, na jaki będziesz mieć ochotę: przejrzystego i klarownego (sito drobne), gęstego musu (sito przecierowe) lub pysznego deseru lodowego (sito sorbetowe). Dodatkowo pojemnik z sokiem wyposażony jest w demontowalne sito filtrujące. Załóż je, jeśli chcesz uzyskać jeszcze czystszy sok!

WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Funkcje regulacja gęstości soku bieg wsteczny płynny start automatyczne czyszczenie regulacja obrotów regulacja ilości miąższu dwukierunkowe obracanie stożka
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Pojemność zbiornika na miąższ 1 l

JEDNO URZĄDZENIE - WIELE FUNKCJI

Urządzenia GOTIE to coś więcej, niż tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Za pomocą wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół. Mało? Wyciskarki GSJ-630 posiadają w zestawie specjalną szatkownicę do przygotowywania surówek!

PROSTE CZYSZCZENIE

Wyciskarki GOTIE posiadają funkcję automatycznego czyszczenia - wystarczy zatkać korki w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym użyciem. Wysoka jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są bardzo łatwe i intuicyjne, a dołączona do zestawu ergonomiczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość elementów czynnych wyciskarki.

WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA Pojemność zbiornika na sok 1 l

Wyciskarka GOTIE GSJ-630R Exclusive

 • Moc silnika: 200 W
 • Obroty: 45-55 obr./min.
 • Ilość trybów pracy: 9
 • Funkcje: automatyczne czyszczenie, dotykowy panel sterowania
 • Sita: trzy: drobne, przecierowe, sorbetowe
 • Pojemniki: dwa, 1 L
 • Akcesoria: trzy sita, szczoteczka do czyszczenia
 • Wymiary otworu wlotowego: 75 mm
 • Waga: 4 kg
WYCISKARKA GOTIE GSJ-630R WOLNOOBROTOWA STAL BPA
0000001637
Nowy
Komentarze (0)
Na adres poczty elektronicznej biuro@basenyogrodowe.pl dowolna osoba lub dowolny podmiot może zgłosić Usługodawcy obecność określonych informacji, które dana osoba lub dany podmiot uważają za Nielegalne Treści.
Podobne produkty ( 16 other products in the same category )