CHLOR DO BASENU AQUA FUN SERIES GRANULAT 1kg

Chlor do basenu AQUA FUN SERIES granulat 1kg

37,00 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny
Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

CHLOR DO BASENU AQUA FUN SERIES GRANULAT CHLOROWY 1 KG STAPAR

Szybko działający, bezpieczny środek w postaci granulatu do stosowania w basenach kąpielowych przeznaczony do szybkiej dezynfekcji wody basenowej. AQUA FUN Big chlorine szybko usuwa grzyby, bakterie. Jego szybkie działanie powoduje, że woda jest bardziej klarowna, a korzystanie z kąpieli przyjemniejsze. AQUA FUN Big chlorine łatwo się używa i dozuje.

Sposób użycia: Zawsze przed dozowaniem AQUA FUN Big chlorine należy sprawdzić odczyn pH wody przy pomocy testera pH. Jeżeli jest inny niż 7,0-7,6 powinno się wyregulować pH wody preparatami pH- oraz pH+. Jeżeli woda jest czysta należy stosować 100 g na 10 000 l wody. W przypadku gdy mamy wodę mniej klarowną należy stosować AQUA FUN Big chlorine w dawce 180 g na 10 000 l. Zawsze pamiętać trzeba o tym, aby stosować AQUA FUN Big chlorine wieczorem po zakończeniu kąpieli. AQUA FUN Big chlorine najlepiej stosować po rozpuszczeniu w wodzie, po czym wlać wodę do basenu. Należy utrzymywać poziom aktywnego chloru w ilości 1 mg/l, gdy poziom aktywnego chloru spadnie konieczne jest zastosowanie ponowne AQUA FUN Big chlorine. Należy pamiętać o sprawdzeniu poziomu pH oraz poziomu aktywnego chloru w basenie za pomocą odpowiednich testów, ponieważ w zależności od warunków atmosferycznych oraz dużej ilości kąpiących te parametry zmieniają się.

Skład: Sól sodowa kwasu dichloroizocyjanurowego-dihydrat WE:220-767-7 Produkt biobójczy zawiera substancję czynną 980,00g/kg troklozen sodowy-dihydrat. Po użyciu, opróżnieniu i umyciu opakowanie może być składowane na komunalnym wysypisku śmieci. Można przekazać opakowanie do utylizacji wyspecjalizowanemu w utylizacji odpadów przedsiębiorstwu.

Opakowanie: 1 kg

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!

26 Przedmioty
Nowy
Komentarze (1)
Oceń
Podobne produkty ( 16 other products in the same category )