Chlor do basenu AQUA FUN SERIES granulat 1kg

Nowy produkt

Chlor do basenu 1kg granulat

37,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

CHLOR DO BASENU AQUA FUN SERIES GRANULAT CHLOROWY 1 KG STAPAR

Szybko działający, bezpieczny środek w postaci granulatu do stosowania w basenach kąpielowych przeznaczony do szybkiej dezynfekcji wody basenowej. AQUA FUN Big chlorine szybko usuwa grzyby, bakterie. Jego szybkie działanie powoduje, że woda jest bardziej klarowna, a korzystanie z kąpieli przyjemniejsze. AQUA FUN Big chlorine łatwo się używa i dozuje.

Sposób użycia: Zawsze przed dozowaniem AQUA FUN Big chlorine należy sprawdzić odczyn pH wody przy pomocy testera pH. Jeżeli jest inny niż 7,0-7,6 powinno się wyregulować pH wody preparatami pH- oraz pH+. Jeżeli woda jest czysta należy stosować 100 g na 10 000 l wody. W przypadku gdy mamy wodę mniej klarowną należy stosować AQUA FUN Big chlorine w dawce 180 g na 10 000 l. Zawsze pamiętać trzeba o tym, aby stosować AQUA FUN Big chlorine wieczorem po zakończeniu kąpieli. AQUA FUN Big chlorine najlepiej stosować po rozpuszczeniu w wodzie, po czym wlać wodę do basenu. Należy utrzymywać poziom aktywnego chloru w ilości 1 mg/l, gdy poziom aktywnego chloru spadnie konieczne jest zastosowanie ponowne AQUA FUN Big chlorine. Należy pamiętać o sprawdzeniu poziomu pH oraz poziomu aktywnego chloru w basenie za pomocą odpowiednich testów, ponieważ w zależności od warunków atmosferycznych oraz dużej ilości kąpiących te parametry zmieniają się.

Skład: Sól sodowa kwasu dichloroizocyjanurowego-dihydrat WE:220-767-7 Produkt biobójczy zawiera substancję czynną 980,00g/kg troklozen sodowy-dihydrat. Po użyciu, opróżnieniu i umyciu opakowanie może być składowane na komunalnym wysypisku śmieci. Można przekazać opakowanie do utylizacji wyspecjalizowanemu w utylizacji odpadów przedsiębiorstwu.

Opakowanie: 1 kg

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!

Ocena

Bardzo dobry produkt w korzystnej cenie

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego, jak również innych produktów ze strony basenyogrodowe.pl. Zamówienie przebiegło pomyślnie, a towar został do mnie szybko dostarczony. Jestem pozytywnie zaskoczona jakością oraz atrakcyjnymi cenami. Polecam..

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Chlor do basenu AQUA FUN SERIES granulat 1kg

  Chlor do basenu AQUA FUN SERIES granulat 1kg

  Chlor do basenu 1kg granulat

  Produkty Powiązane