• Obecnie brak na stanie
CHLOR DO BASENU AQUA FUN SERIES TABLETKI 50x20g

Chlor do basenu Aqua Fun Series tabletki 50x20g

39,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

CHLOR DO BASENU AQUA FUN SERIES TABLETKI 50x20g STAPAR 1 KG

Wolno rozpuszczające się tabletki AQUA FUN Tabs chlorine zapewniają długotrwałą dezynfekcję wody w basenie. Poprzez wolno uwalniający się aktywny chlor, pozwalają cieszyć się komfortem czystej wody. Działanie tabletek skutecznie zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami organicznymi, grzybami oraz bakteriami. AQUA FUN Tabs chlorine łatwo się używa i dozuje. Postać produktu: tabletki.

Sposób użycia: Zawsze przed dozowaniem AQUA FUN Tabs chlorine 20 g należy sprawdzić odczyn pH wody przy pomocy testera pH. Jeżeli jest inny niż 7,0-7,6 powinno się wyregulować pH wody preparatami AQUA FUN pH- oraz AQUA FUN pH+. Zawsze pamiętać trzeba o tym, aby stosować AQUA FUN Tabs chlorine 20 g wieczorem po zakończeniu kąpieli. Należy pamiętać o sprawdzeniu poziomu pH oraz poziomu aktywnego chloru w basenie za pomocą odpowiednich testów, ponieważ w zależności od warunków atmosferycznych oraz dużej ilości kąpiących te parametry zmieniają się. AQUA FUN Tabs 20 g dozować należy co 7 dni 10 tabletek na 20 000 l wody basenowej. Odpowiednią ilość tabletek należy umieścić w skimerze lub pływaku oraz włączyć pompę cyrkulacyjną, jeżeli jest w zestawie z basenem. Do należytej dezynfekcji należy również zastosować AQUA FUN Big chlorine w granulacie w dawce 100 g na 10 000 l. Pozostałość wolnego chloru w wodzie powinna być zgodna z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do użycia przez ludzi.

Uwaga: Nigdy nie stosować tabletek bezpośrednio do wody, dozowanie przeprowadzić najlepiej wieczorem, gdy nie ma kąpiących się osób.

Skład: Substancja czynna Symklosen (1000 mg/g)

Opakowanie: 1 kg

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!

Nowy
Komentarze (1)
Oceń
Podobne produkty ( 16 other products in the same category )