Chlor do basenu Aqua Fun Series tabletki 50x20g

Nowy produkt

Chlor do basenu, tabletki 50x20g = 1kg

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

CHLOR DO BASENU AQUA FUN SERIES TABLETKI 50x20g STAPAR 1 KG

Wolno rozpuszczające się tabletki AQUA FUN Tabs chlorine zapewniają długotrwałą dezynfekcję wody w basenie. Poprzez wolno uwalniający się aktywny chlor, pozwalają cieszyć się komfortem czystej wody. Działanie tabletek skutecznie zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami organicznymi, grzybami oraz bakteriami. AQUA FUN Tabs chlorine łatwo się używa i dozuje. Postać produktu: tabletki.

Sposób użycia: Zawsze przed dozowaniem AQUA FUN Tabs chlorine 20 g należy sprawdzić odczyn pH wody przy pomocy testera pH. Jeżeli jest inny niż 7,0-7,6 powinno się wyregulować pH wody preparatami AQUA FUN pH- oraz AQUA FUN pH+. Zawsze pamiętać trzeba o tym, aby stosować AQUA FUN Tabs chlorine 20 g wieczorem po zakończeniu kąpieli. Należy pamiętać o sprawdzeniu poziomu pH oraz poziomu aktywnego chloru w basenie za pomocą odpowiednich testów, ponieważ w zależności od warunków atmosferycznych oraz dużej ilości kąpiących te parametry zmieniają się. AQUA FUN Tabs 20 g dozować należy co 7 dni 10 tabletek na 20 000 l wody basenowej. Odpowiednią ilość tabletek należy umieścić w skimerze lub pływaku oraz włączyć pompę cyrkulacyjną, jeżeli jest w zestawie z basenem. Do należytej dezynfekcji należy również zastosować AQUA FUN Big chlorine w granulacie w dawce 100 g na 10 000 l. Pozostałość wolnego chloru w wodzie powinna być zgodna z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do użycia przez ludzi.

Uwaga: Nigdy nie stosować tabletek bezpośrednio do wody, dozowanie przeprowadzić najlepiej wieczorem, gdy nie ma kąpiących się osób.

Skład: Substancja czynna Symklosen (1000 mg/g)

Opakowanie: 1 kg

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!

Ocena

Polecam!

Chlor do basenu ,,Aqua fun" jest bardzo skutecznym środkiem do oczyszczenia basenu. Odkąd zaczęłam go stosować, woda w basenie ani razu nie była już zielonkawa ani brudna. Zapach chloru odstraszał również nadlatujące do basenu owady, więc dzieci w końcu miały spokój ;) Bardzo polecam środek!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Chlor do basenu Aqua Fun Series tabletki 50x20g

  Chlor do basenu Aqua Fun Series tabletki 50x20g

  Chlor do basenu, tabletki 50x20g = 1kg

  Produkty Powiązane