Pontony i akcesoria - dla osób, które zamiast pływać w basenach wolą pływać w otwartym terenie. Można tu znaleźć szeroką ofertę pontonów od firmy Intex, w wielu różnych cenach i wymiarach.

Pontony i akcesoria 

Znaleziono 15 szt. produktów
na stronie

3 komorowy ponton intex challenger 3 to doskonałe rozwiązanie dla pływania rekreacyjnego oraz godny polecenia sprzęt dla wędkarzy. dzięki zaworowi bostońskiemu w bardzo szybkim czasie można napełnić oraz opróżnić ponton.  wmontowane uchwyty na wędki ułatwią kontrolowanie pontonem, gdy zajdzie potrzeba przepłynięcia w inne miejsce.

254,90 zł
0 Recenzja (e)

Pompka tłokowa z 3 końcówkami do akcesoriów pompowanych tj. pontonów, materacy, basenów itp.

13,90 zł
0 Recenzja (e)

Bardzo lekkie, wytrzymałe, wiosła plastikowe firmy intex. Po złożeniu mają bardzo małe gabaryty więc przewiezienie czy nawet przeniesienie nie stanowi większego problemu.

19,00 zł
0 Recenzja (e)

NOWE MOCOWANIE SILNIKA(PAWĘŻ) DLA PONTONÓW INTEX WYKONANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI TWORZYWA SZTUCZNEGO. STELAŻ ALUMINIOWY.

59,90 zł
0 Recenzja (e)

Główne cechy:    pompowanie w obie strony    3 wymienne końcówki    funkcja wypompowywania    długi, elastyczny wąż    wytrzymała konstrukcja    do wszystkich dmuchanych produktów

27,90 zł
0 Recenzja (e)

Aluminiowe wiosła idealnie nadają się zarówno do kajaka jak i pontonów. Wiosła składają się z dwóch rurek o średnicy 28 mm, dwóch łączników oraz dwóch żebrowanych piór. Dzięki temu można złożyć z nich jedno wiosło do kajaka o długości 244 cm lub dwa do pontonu o długości 122 cm każde. Aluminiowe szczelne rurki nie toną.

46,99 zł
0 Recenzja (e)

Ponton intex świetny na wyprawy wędkarskie oraz rekreacyjne pływanie. wyposażony w pompkę oraz wiosła.

477,90 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 15 pozycji