Pontony i akcesoria - dla osób, które zamiast pływać w basenach wolą pływać w otwartym terenie. Można tu znaleźć szeroką ofertę pontonów od firmy Intex, w wielu różnych cenach i wymiarach.

Pontony i akcesoria 

Znaleziono 13 szt. produktów
na stronie

3 KOMOROWY PONTON INTEX CHALLENGER 3 TO DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA PŁYWANIA REKREACYJNEGO ORAZ GODNY POLECENIA SPRZĘT DLA WĘDKARZY.  DZIĘKI ZAWOROWI BOSTOŃSKIEMU W BARDZO SZYBKIM CZASIE MOŻNA NAPEŁNIĆ ORAZ OPRÓŻNIĆ PONTON.  WMONTOWANE UCHWYTY NA WĘDKI UŁATWIĄ KONTROLOWANIE PONTONEM, GDY ZAJDZIE POTRZEBA PRZEPŁYNIĘCIA W INNE MIEJSCE.

259,90 zł
0 Recenzja (e)

POMPKA TŁOKOWA Z 3 KOŃCÓWKAMI DO AKCESORIÓW POMPOWANYCH TJ. PONTONÓW, MATERACY, BASENÓW ITP.

13,90 zł
0 Recenzja (e)

BARDZO LEKKIE, WYTRZYMAŁE, WIOSŁA PLASTIKOWE FIRMY INTEX. PO ZŁOŻENIU MAJĄ BARDZO MAŁE GABARYTY WIĘC PRZEWIEZIENIE CZY NAWET PRZENIESIENIE NIE STANOWI WIĘKSZEGO PROBLEMU.

19,00 zł
0 Recenzja (e)

NOWE MOCOWANIE SILNIKA(PAWĘŻ) DLA PONTONÓW INTEX WYKONANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI TWORZYWA SZTUCZNEGO. STELAŻ ALUMINIOWY.

74,50 zł
0 Recenzja (e)

Główne cechy:    pompowanie w obie strony    3 wymienne końcówki    funkcja wypompowywania    długi, elastyczny wąż    wytrzymała konstrukcja    do wszystkich dmuchanych produktów

27,90 zł
0 Recenzja (e)

Aluminiowe wiosła idealnie nadają się zarówno do kajaka jak i pontonów. Wiosła składają się z dwóch rurek o średnicy 28 mm, dwóch łączników oraz dwóch żebrowanych piór. Dzięki temu można złożyć z nich jedno wiosło do kajaka o długości 244 cm lub dwa do pontonu o długości 122 cm każde. Aluminiowe szczelne rurki nie toną.

46,99 zł
0 Recenzja (e)

PONTON INTEX ŚWIETNY NA WYPRAWY WĘDKARSKIE ORAZ REKREACYJNE PŁYWANIE. WYPOSAŻONY W POMPKĘ ORAZ WIOSŁA.

482,90 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 13 pozycji