Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia k...

Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia karku. Każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z możliwości, jakie daje delikatne rozmasowanie tego typu bolesnych miejsc masażem wodnym, wie że jacuzzi ogrodowe to doskonały sposób na zdjęcie z organizmu powszechnych obecnie dolegliwości i stworzenie sobie obok domu SPA, w którym możemy relaksować się nawet codziennie.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu jacuzzi dmuchane do ogrodu to najprostszy i najtańszy sposób na stworzenie sobie strefy relaksu we własnym ogródku przydomowym. Dzięki coraz większej dostępności i popularności tego typu sprzętu, jego ceny znacznie się obniżyły i pozwalają ustawić jacuzzi dmuchane ogrodowe nawet u osób, które nie mieszkają w luksusowej rezydencji. Specjalne dysze w jacuzzi produkują masujące i relaksujące bąbelki, a podgrzewacz wody umożliwia ustawienie odpowiedniej dla każdego temperatury wody.

Ogrodowe jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie lubią korzystać z publicznych basenów i aqua parków, najczęściej mocno zatłoczonych i hałaśliwych, w których przebywamy w towarzystwie obcych osób. Do domowego jacuzzi zapraszamy tylko rodzinę lub najbliższych przyjaciół, w towarzystwie których możemy się w pełni zrelaksować i spędzić wieczór w tak alternatywny dla popularnego siedzenia przy stole sposób.

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko całe konstrukcje jacuzzi ogrodowych, ale też akcesoria: siedzenia, uchwyty na napoje, zagłówki czy filtry umożliwiające w pełni komfortowe korzystanie z tego typu urządzeń. Doświadczenie zdobyte na rynku basenów od czasu założenia sklepu internetowego w 2005 roku pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom tylko sprzętu o najwyższej jakości, bezpiecznego i długo służącego zadowolonym użytkownikom.

Więcej

SPA / Jacuzzi ogrodowe

Znaleziono 12 szt. produktów

Intex model 28502 siedzenie do spa Komfortowe siedzenie do spa z możliwością ustawienia w dwóch pozycjach: 7,5 cm i 15 cm.

79,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen Intex Spa model 28408 jacuzzi z wbudowanym podgrzewaczem, 140 dysz, technologia Fiber -Tech 

2 231,50 zł
0 Recenzja (e)

Doskonały pomysł na wypoczywanie w zaciszu domowym. osobiste spa ze świetnym wyposażeniem.dysze produkujące relaksujące i masujące bąbelki oraz podgrzewacz sprawią, że każdy dostosuje temperaturę do swoich potrzeb.

3 699,00 zł
0 Recenzja (e)

Wkłady filtracyjne Intex wykonane są z materiału dakronowego. Są one łatwe do czyszczenia i wymiany razie potrzeby, zwykle po około dwóch tygodniach.Pasuje do spa firmy Intex.

15,90 zł
0 Recenzja (e)

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa  model 2840

167,31 zł
0 Recenzja (e)

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa model 28404

256,41 zł
0 Recenzja (e)

Basen Spa jacuzzi model 28404 z podgrzewaczem wody, posiada 120 dysz wymiar 196x71cm

1 799,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 12 pozycji