SPA / Jacuzzi ogrodowe

Znaleziono 21 szt. produktów
na stronie

Bestway 58464 daszek osłona do spa jacuzzi. Wymiary 183x 94 x 109 cm.

124,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex model 28502 siedzenie do spa Komfortowe siedzenie do spa z możliwością ustawienia w dwóch pozycjach: 7,5 cm i 15 cm.

87,22 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

28505 Intex zagłówek poduszka do spa o wymiarach 28x23x17 cm

72,10 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa  model 2840

153,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa model 28404

225,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Basen Spa jacuzzi model 28404 z podgrzewaczem wody, posiada 120 dysz wymiar 196x71cm

1 850,55 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Nowe Spa Jacuzzi firmy Intex przeznaczone dla czterech osób. Spa posiada wbudowany generator chloru, dzięki czemu utrzymanie wody w czystości nie stanowi problemu.Spa wykonany nową technologią Fiber Tech TM dzięki czemu Spa jest bardzo trwałe.

3 600,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Spa Intex przeznaczone do użytku dla 6 osób. Posiada funkcję jacuzzi dzięki 140 dyszom powietrznym. Technologia Fiber - Tech zapewnia trwałość Spa - zastąpiła ona tradycyjny winyl na włókna poliestrowe. Basen wyposażony jest w w podgrzewacz wody, W zestawie znajduje się też pokrywa mocowana na zatrzaski i podłoga pod basen. Praktyczna torba ułatwia...

2 230,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Spa 28462 Intex jacuzzi - odpoczynek w domowym zaciszu. Spa przeznaczone dla 6 osób. Spa posiada generator chloru dzięki czemu łatwo zadbasz o poziom chloru w wodzie. Spa jest wykonane według nowej technologii Fiber-Tech TM opartej na komorach z tysięcy włókien poliestrowych co stanowi o trwałości Spa.

4 120,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 21 pozycji

Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia karku. Każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z możliwości, jakie daje delikatne rozmasowanie tego typu bolesnych miejsc masażem wodnym, wie że jacuzzi ogrodowe to doskonały sposób na zdjęcie z organizmu powszechnych obecnie dolegliwości i stworzenie sobie obok domu SPA, w którym możemy relaksować się nawet codziennie.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu jacuzzi dmuchane do ogrodu to najprostszy i najtańszy sposób na stworzenie sobie strefy relaksu we własnym ogródku przydomowym. Dzięki coraz większej dostępności i popularności tego typu sprzętu, jego ceny znacznie się obniżyły i pozwalają ustawić jacuzzi dmuchane ogrodowe nawet u osób, które nie mieszkają w luksusowej rezydencji. Specjalne dysze w jacuzzi produkują masujące i relaksujące bąbelki, a podgrzewacz wody umożliwia ustawienie odpowiedniej dla każdego temperatury wody.

Ogrodowe jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie lubią korzystać z publicznych basenów i aqua parków, najczęściej mocno zatłoczonych i hałaśliwych, w których przebywamy w towarzystwie obcych osób. Do domowego jacuzzi zapraszamy tylko rodzinę lub najbliższych przyjaciół, w towarzystwie których możemy się w pełni zrelaksować i spędzić wieczór w tak alternatywny dla popularnego siedzenia przy stole sposób.

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko całe konstrukcje jacuzzi ogrodowych, ale też akcesoria: siedzenia, uchwyty na napoje, zagłówki czy filtry umożliwiające w pełni komfortowe korzystanie z tego typu urządzeń. Doświadczenie zdobyte na rynku basenów od czasu założenia sklepu internetowego w 2005 roku pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom tylko sprzętu o najwyższej jakości, bezpiecznego i długo służącego zadowolonym użytkownikom.