SPA / Jacuzzi ogrodowe

Znaleziono 45 szt. produktów
na stronie

Uchwyt na napoje do spa marki Bestway, model 60306

35,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa model 28404

174,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

BESTWAY 60305 ALTANA NAMIOT O WYMIARACH 390x390x255cm DO SPA JACUZZI

734,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

NOWE SPA JACUZZI FIRMY BESTWAY MODEL 60005 LAY-Z-SPA BAHAMAS

2 479,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

28505 Intex zagłówek poduszka do spa o wymiarach 28x23x17 cm

71,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

SPA z relaksującą funkcją masażu - Bestway Lay-Z Spa IBIZA AirJet

2 206,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

SPA z relaksującą funkcją masażu - Bestway Lay-Z Spa IBIZA AirJet

2 232,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

NOWE SPA JACUZZI FIRMY BESTWAY MODEL 60003 LAY-Z-SPA CANCUN

2 443,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

NOWE SPA JACUZZI FIRMY BESTWAY MODEL 60035 LAY-Z-SPA HAVANA

2 720,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 45 pozycji

Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia karku. Każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z możliwości, jakie daje delikatne rozmasowanie tego typu bolesnych miejsc masażem wodnym, wie że jacuzzi ogrodowe to doskonały sposób na zdjęcie z organizmu powszechnych obecnie dolegliwości i stworzenie sobie obok domu SPA, w którym możemy relaksować się nawet codziennie.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu jacuzzi dmuchane do ogrodu to najprostszy i najtańszy sposób na stworzenie sobie strefy relaksu we własnym ogródku przydomowym. Dzięki coraz większej dostępności i popularności tego typu sprzętu, jego ceny znacznie się obniżyły i pozwalają ustawić jacuzzi dmuchane ogrodowe nawet u osób, które nie mieszkają w luksusowej rezydencji. Specjalne dysze w jacuzzi produkują masujące i relaksujące bąbelki, a podgrzewacz wody umożliwia ustawienie odpowiedniej dla każdego temperatury wody.

Ogrodowe jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie lubią korzystać z publicznych basenów i aqua parków, najczęściej mocno zatłoczonych i hałaśliwych, w których przebywamy w towarzystwie obcych osób. Do domowego jacuzzi zapraszamy tylko rodzinę lub najbliższych przyjaciół, w towarzystwie których możemy się w pełni zrelaksować i spędzić wieczór w tak alternatywny dla popularnego siedzenia przy stole sposób.

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko całe konstrukcje jacuzzi ogrodowych, ale też akcesoria: siedzenia, uchwyty na napoje, zagłówki czy filtry umożliwiające w pełni komfortowe korzystanie z tego typu urządzeń. Doświadczenie zdobyte na rynku basenów od czasu założenia sklepu internetowego w 2005 roku pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom tylko sprzętu o najwyższej jakości, bezpiecznego i długo służącego zadowolonym użytkownikom.