Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia k...

Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia karku. Każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z możliwości, jakie daje delikatne rozmasowanie tego typu bolesnych miejsc masażem wodnym, wie że jacuzzi ogrodowe to doskonały sposób na zdjęcie z organizmu powszechnych obecnie dolegliwości i stworzenie sobie obok domu SPA, w którym możemy relaksować się nawet codziennie.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu jacuzzi dmuchane do ogrodu to najprostszy i najtańszy sposób na stworzenie sobie strefy relaksu we własnym ogródku przydomowym. Dzięki coraz większej dostępności i popularności tego typu sprzętu, jego ceny znacznie się obniżyły i pozwalają ustawić jacuzzi dmuchane ogrodowe nawet u osób, które nie mieszkają w luksusowej rezydencji. Specjalne dysze w jacuzzi produkują masujące i relaksujące bąbelki, a podgrzewacz wody umożliwia ustawienie odpowiedniej dla każdego temperatury wody.

Ogrodowe jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie lubią korzystać z publicznych basenów i aqua parków, najczęściej mocno zatłoczonych i hałaśliwych, w których przebywamy w towarzystwie obcych osób. Do domowego jacuzzi zapraszamy tylko rodzinę lub najbliższych przyjaciół, w towarzystwie których możemy się w pełni zrelaksować i spędzić wieczór w tak alternatywny dla popularnego siedzenia przy stole sposób.

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko całe konstrukcje jacuzzi ogrodowych, ale też akcesoria: siedzenia, uchwyty na napoje, zagłówki czy filtry umożliwiające w pełni komfortowe korzystanie z tego typu urządzeń. Doświadczenie zdobyte na rynku basenów od czasu założenia sklepu internetowego w 2005 roku pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom tylko sprzętu o najwyższej jakości, bezpiecznego i długo służącego zadowolonym użytkownikom.

Więcej

SPA / Jacuzzi ogrodowe

Znaleziono 12 szt. produktów

Intex model 28502 siedzenie do spa Komfortowe siedzenie do spa z możliwością ustawienia w dwóch pozycjach: 7,5 cm i 15 cm.

79,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen Intex Spa model 28408 jacuzzi z wbudowanym podgrzewaczem, 140 dysz, technologia Fiber -Tech 

2 398,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen Spa Intex 28456 z hydromasażem, dyszami wodnymi Bubble Jets, z generatorem chloru.Posiada wygodny panel sterowania.

4 498,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa  model 2840

168,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa model 28404

218,00 zł
0 Recenzja (e)

Basen Spa jacuzzi model 28404 z podgrzewaczem wody, posiada 120 dysz wymiar 196x71cm

1 998,00 zł
0 Recenzja (e)

NOWE SPA JACUZZI FIRMY BESTWAY MODEL 54123 MIAMIGłówne cechy: • grube, dmuchane ściany • dla 4 dorosłych osób • zintegrowana pompa filtrująca • zintegrowany podgrzewacz wody • filtr papierowy w zestawie • funkcja masażu wodnego • pokrywa zabezpieczająca • panel kontrolny z LCD • instrukcja na płycie DVD

1 318,00 zł
0 Recenzja (e)

BESTWAY 85416 zawiera dwa uchwyty na napoje i jedną tackę.

19,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 12 pozycji