SPA / Jacuzzi ogrodowe

Znaleziono 25 szt. produktów
na stronie

BESTWAY 60305 ALTANA NAMIOT O WYMIARACH 390x390x255cm DO SPA JACUZZI

759,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Uchwyt na napoje do spa marki Bestway, model 60306

32,90 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

28505 Intex zagłówek poduszka do spa o wymiarach 28x23x17 cm

69,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

Spa 28462 Intex jacuzzi - odpoczynek w domowym zaciszu. Spa przeznaczone dla 6 osób. Spa posiada generator chloru dzięki czemu łatwo zadbasz o poziom chloru w wodzie. Spa jest wykonane według nowej technologii Fiber-Tech TM opartej na komorach z tysięcy włókien poliestrowych co stanowi o trwałości Spa.

6 299,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Nowe Spa Jacuzzi firmy Intex przeznaczone dla czterech osób. Spa posiada wbudowany generator chloru, dzięki czemu utrzymanie wody w czystości nie stanowi problemu.Spa wykonany nową technologią Fiber Tech TM dzięki czemu Spa jest bardzo trwałe.

5 098,00 zł
1 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa model 28404

188,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

Doskonały pomysł na wypoczynek przy domu. Spa firmy Intex, 4-osobowe zapewni doskonały relaks. Spa posiada funkcję jacuzzi - ma 140 dysz powietrznych

3 145,00 zł
2 Recenzja (e)
Na magazynie

Intex 28507 nadmuchiwana ławeczka siedzenie do spa  model 2840

164,00 zł
0 Recenzja (e)
Na magazynie

Zagłówek do spa 28501 Intex

22,99 zł
0 Recenzja (e)
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 25 pozycji

Relaks, masaż i regeneracja organizmu - wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu.

Pracujemy coraz ciężej i dłużej, często przed komputerem, co powoduje sztywnienie mięśni i stawów oraz nieprzyjemne uczucie drętwienia karku. Każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z możliwości, jakie daje delikatne rozmasowanie tego typu bolesnych miejsc masażem wodnym, wie że jacuzzi ogrodowe to doskonały sposób na zdjęcie z organizmu powszechnych obecnie dolegliwości i stworzenie sobie obok domu SPA, w którym możemy relaksować się nawet codziennie.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu jacuzzi dmuchane do ogrodu to najprostszy i najtańszy sposób na stworzenie sobie strefy relaksu we własnym ogródku przydomowym. Dzięki coraz większej dostępności i popularności tego typu sprzętu, jego ceny znacznie się obniżyły i pozwalają ustawić jacuzzi dmuchane ogrodowe nawet u osób, które nie mieszkają w luksusowej rezydencji. Specjalne dysze w jacuzzi produkują masujące i relaksujące bąbelki, a podgrzewacz wody umożliwia ustawienie odpowiedniej dla każdego temperatury wody.

Ogrodowe jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie lubią korzystać z publicznych basenów i aqua parków, najczęściej mocno zatłoczonych i hałaśliwych, w których przebywamy w towarzystwie obcych osób. Do domowego jacuzzi zapraszamy tylko rodzinę lub najbliższych przyjaciół, w towarzystwie których możemy się w pełni zrelaksować i spędzić wieczór w tak alternatywny dla popularnego siedzenia przy stole sposób.

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko całe konstrukcje jacuzzi ogrodowych, ale też akcesoria: siedzenia, uchwyty na napoje, zagłówki czy filtry umożliwiające w pełni komfortowe korzystanie z tego typu urządzeń. Doświadczenie zdobyte na rynku basenów od czasu założenia sklepu internetowego w 2005 roku pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom tylko sprzętu o najwyższej jakości, bezpiecznego i długo służącego zadowolonym użytkownikom.