1250 l/h Intex 28602 pompa filtrująca

28602

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Pompa filtrująca Intex

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Przedmiotem oferowanym na tej aukcji jest pompa filtrująca firmy intex o wydajności 1250 l/h. Korzystanie z pompy jest jednym z podstawowych zabiegów dla zachowania czystości wody w basenie. Pompa może pracować tylko i wyłącznie podczas, gdy nikt nie korzysta z basenu. Zaleca się włączanie jej codziennie na taki okres czasu, by została przefiltrowana cała woda w basenie.


Pompa wyposażana jest w wymienny filtr kartuszowy (w zestawie załączona jest jedna sztuka). Filtry należy wymieniać średnio co tydzień/dwa w zależności od stopnia zużycia filtra. Możemy też wydłużyć trochę żywotność takiego filtra, przemywając go pod bieżącą wodą bez używania chemii. Dodatkowe filtry można dokupić na innych naszych aukcjach.

Marka  Intex
Model 28602
Wydajność pompy: 1250 l/h
Przeznaczenie Baseny o średnicach 244 do 366 cm
Rodzaj filtra Filtr papierowy wymienny typu H (29007)
W zestawie Pompa, 2 węże, 4 klamry zaciskowe, 2 sitka, 1 filtr w pompie

Główne korzyści, które daje Ci Hydro Aeration Technology™.

Sprawniejsza cyrkulacja i filtracja

Pierwszą z zalet najnowszej technologii od Intex jest uzyskanie niezwykle przyjemnej, czystej wody w basenie. Przebiega to w ten sposób, że najmniejsze cząstki zanieczyszczeń gromadzą się w większe grupki, po czym spadają na dno zbiornika dzięki napowietrzaniu wody. Dzięki temu filtrowanie i usuwanie osadu przez filtr przebiega znacznie sprawniej.

Krystalicznie czysta woda w Twoim basenie ogrodowym

Nowa technologia łączy wodę i powietrze, utleniając tym samym magnez i żelazo: dzięki temu pozbędziesz się przebarwień wody w Twoim basenie. W efekcie otrzymasz krystalicznie czystą, przejrzystą wodę.

Więcej jonów ujemnych na powierzchni wody

Udowodniono, że większa liczba jonów ujemnych oznacza bardziej orzeźwiające i świeże powietrze w miejscu, gdzie stoi basen ogrodowy, ponieważ dzięki temu usuwane są zanieczyszczenia oraz neutralizowane wolne rodniki, mające negatywny wpływ na jego jakość.

Napisz recenzję

1250 l/h Intex 28602 pompa filtrująca

1250 l/h Intex 28602 pompa filtrująca

Pompa filtrująca Intex

Produkty Powiązane