Algofix 1kg antyglon

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

ANTYGLON DO BASENU ALGOFIX 1kg NTCE

25,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Niepieniący się ciekły preparat o działaniu bakteriobójczym, drożdżakobójczym i glonobójczym przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych, fontannach oraz oczkach wodnych (niezarybionych). Skuteczny przeciwko bakteriom: Pseudomonas aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej), Escherichia coli (pałeczka okrężnicy), Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), enterococcus hirae (paciorkowiec kałowy), Legionella pneumophila.

Sposób użycia:

 • Produkt przeznaczony jest do dezynfekcji oraz usuwania i zapobiegania rozwojowi glonów w basenach kąpielowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.
 • Produkt ALGOFIX dozować bezpośrednio do basenu wieczorem, po zakończeniu kąpieli albo za pomocą automatycznych układów dozujących. Zalecane dawki: Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze.

Zalecane dawki:

 • Dozowanie cykliczne od 100-200 ml / 10m³ raz w tygodniu.
 • W stężeniu 0,008% (80g/1m3 wody), działanie glonobójcze w stężeniu 0,005% (50g/1m3 wody) w czasie kontaktu 72 godzin. Gdy woda basenowa wykazuje tendencję do mętnienia, dawki preparatu zwiększyć o 50%.
 • W przypadku dużej liczby kąpiących się, obfitych opadów lub wysokich temperatur należy zwiększyć dawkę dwukrotnie.

Unikać kontaktu z oczami, wdychania par produktu oraz przedłużającego się lub wielokrotnego kontaktu ze skórą.

Opakowanie: 1 kg

Produkt Polski

Ocena

Czystość to podstawa

Dobrej jakości tabletki, które czyszczą basen. Dawka raz na tydzień, więc dla mnie wygodna. Dobra cena i wydajność, więc kupie ponownie.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Algofix 1kg antyglon

  Algofix 1kg antyglon

  ANTYGLON DO BASENU ALGOFIX 1kg NTCE

  Produkty Powiązane