Zestawy czyszczące do basenu ogrodowego

Aby móc cieszyć się z basenu, trzeba poświęcić czas na utrzymanie wody w czystości. Pomocnymi  okażą się akcesoria do  czyszczenia basenu automatyczne bądź ręczne, szczotki do czyszczenia ścian i dna basenu jak również siatki do wyławiania nieczystości. Posiadamy  w ofercie zestawy czyszczące podłączane do węża ogrodowego jak również zestawy które podłączamy do pompy basenowej.

Bardzo wygodny w użyciu jest odkurzacz dna, który po podłączeniu do pompy basenowej automatycznie czyści dno basenu z zanieczyszczeń. Takie urządzenie oferuje firma Intex – model 28001. Do pracy odkurzacza wymagana jest pompa o wydajności powyżej 4542 l/h. Urządzenie działa wykorzystując przepływającą przez niego wodę. 

Zestawy czyszczące do basenów ogrodowych wyposażone są w kij teleskopowy jak również siatkę do wyławiania nieczystości.

Kij jest na tyle długi by ułatwić nam pracę, by nie trzeba było chodzić wkoło basenu.

W ofercie posiadamy zestawy czyszczące firmy Bestway i Intex.

Model 28002 Intex to zestaw czyszczący podłączany do węża ogrodowego. W zestawie znajduje się kij teleskopowy 239 cm, siatka do wyławiania nieczystości, odkurzacz.

Model 28003 Intexu to zestaw czyszczący podłączany do pompy basenowej. W zestawie jest kij teleskopowy 279 cm , szczotki do czyszczenia dna i ścian, siatki do wyławiania nieczystości i odkurzacza.

Firma Bestway natomiast oferuje zestaw czyszczący o modelu 58013. Zestaw ten podłączany jest do węża ogrodowego, ma kij teleskopowy o długości 161cm, a model 58098 podłączany również  do węża ogrodowego ma dłuższy kij -247 cm.

Zestawy czyszczące, które potrzebują pompy basenowej to model 58234 oraz 58212.

58234 Bestway to zestaw mający w swoim zestawie kij o długości 279 cm , siatkę, odkurzacz. Potrzebuje on do sprawnego działania pompy minimum 2006l/h, natomiast zestaw 58212 ma krótszy kij 224 cm.

Szeroka oferta pozwala wybrać odpowiedni zestaw czyszczący do naszego basenu. Istotne jest by dobrać zestaw czyszczący tej samej firmy jak basen.

 

Wyświetleń: 1188