Ślizgacze na śnieg firmy Bestway

Przychodzi zima, a Ty znów z niechęcią patrzysz na opadający śnieg? Nie musi tak być! Mamy parę propozycji, dzięki którym miło spędzisz czas na dworze nawet w te zimowe miesiące. Możesz świetnie się bawić - samemu i z dziećmi.

Przychodzi zima, a Ty znów z niechęcią patrzysz na opadający śnieg? Nie musi tak być! Mamy parę propozycji, dzięki którym miło spędzisz czas na dworze nawet w te zimowe miesiące. Możesz świetnie się bawić - samemu i z dziećmi.

Jak przyjemnie spędzić czas zimą?

Możliwe, że pierwszą myślą jest wyjazd na ferie w jakieś ciekawe miejsce. Jednak nawet na miejscu możesz świetnie wykorzystać czas. Niewielka ilość śniegu wcale nie musi być przeszkodą. Wystarczy tylko odpowiednio się wyposażyć. Co jest potrzebne? Po pierwsze, ciepłe ubrania. Z pewnością nikt nie chce zmarznąć - ani Ty, ani dzieci. Po drugie, wybierz odpowiednie ślizgacze na śnieg.

Czym są ślizgacze?

Są to proste produkty, które umożliwiają zjeżdżanie po śniegu, dając przy tym mnóstwo zabawy. Do zjazdu na nim wystarczy odrobina śniegu (w przeciwieństwie do standardowych sanek) oraz niewielka górka. Składa się z trwałego i elastycznego materiału o nazwie Polar Shield TM. Przed użyciem trzeba go napełnić powietrzem. Cała czynność nie zabiera wiele czasu. Ze względu na swoją budowę ślizgacze zapewniają bardzo komfortowy i miękki zjazd. Posiadają również uchwyty, dzięki którym można bez problemu utrzymać się na ślizgaczu. Dodatkową zabawę może przysporzyć jego swobodne obracanie się podczas zjazdu. Mimo tego nie jest wywrotny, więc zapewnia bezpieczne zjeżdżanie. Na przykład taki ślizgacz jak Bestway 39057 jest nie tylko dobrze wyważony. Zabudowany tył sprawia, że dziecko ma wygodne podparcie pod plecy i nie wypadnie ze środka.

Zjazdy nie tylko dla dzieci

Do tej pory z zazdrością patrzyłeś na świetnie bawiące się dzieciaki na śniegu? Skrycie myślałeś, że też chętnie byś zjechał na sankach, gdyby tylko nie były takie małe? To już nie jest problemem. Ślizgacze Bestway 39004 lub Bestway 39010 możesz bez żadnych oporów wykorzystać górkę i razem z dziećmi świetnie się bawić. Odpowiedni rozmiar oraz maksymalne obciążenie jest dostosowane nie tylko do dzieci. Doskonale nadają się również dla dorosłych. Co więcej, wykorzystując model Bestway 39010, możecie ślizgać się razem, dzięki zastosowaniu dwóch siedzisk w ramach jednego ślizgacza.

Świetna zabawa w zasięgu ręki

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na ślizgacze na śnieg firmy Bestway, pomyśl ile możesz zyskać. Doskonała zabawa oraz czas spędzony razem z dziećmi na świeżym powietrzu to coś, czego na pewno nie będziesz żałować. Ponadto ślizgacze są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie oraz w ciekawych grafikach. Gwarantujemy, że szybko będziesz chciał sam je wypróbować!

Wyświetleń: 288