20 lut, 2017

Kupno akcesorii razem z basenem, czy osobno?

Wysłane Przez: W: Główna kategoria Komentarz: 0 Trafienie: 357

Akcesoria do basenów są bardzo przydatne - warto je kupić od razu w zestawie z basenem. W tym artykule dowiecie się czemu.


Większość osób decyduje się na kupno całego zestawu - czyli basenu od razu z wszystkimi dodatkami takimi jak pompa filtrująca lub zestawy czyszczące. Na przykład baseny ogrodowe Intex są zazwyczaj od razu w zestawie z nawet parunastoma dodatkami, które uprzyjemniają korzystanie z basenu. Jednak czy jest to opłacalne rozwiązanie? Tego dowiecie się poniżej.

Baseny ogrodowe Intex - z całym zestawem akcesorii czy bez

Na naszym sklepie można zazwyczaj znaleźć same kompletnie zestawy - na przykład basen 16W1 lub 13W1. Nie wszystko w takich zestawach zawsze nam się przyda, ale na wszelki wypadek warto posiadać na przykład zestaw naprawczy, gdy coś się stanie z naszym basenem. Dodatkowo kupując basen od razu z dodatkami oszczędzamy pieniądze - jeśli kupimy basen osobno, a potem wszystkie te dodatki zamówimy to wyjdziemy na tym drożej, niż w przypadku kupna od razu całego zestawu. Jedyny przypadek, w którym warto jest kupić basen osobno to wtedy, jeśli już posiadamy akcesoria i dodatki np. z poprzedniego basenu i wiemy, że będą one pasować do naszego nowego nabytku.

Które akcesoria są najprzydatniejsze?

Pompa filtrująca i dozownik do tabletek chlorowych to obowiązek. Dobra pompa z filtrem np. piaskowym pozwoli nam oczyścić wodę z wielu różnych zabrudzeń i zanieczyszczeń, a tabletki chlorowe zdezynfekują i oczyszczą wodę. Przydatne są także zestawy czyszczące, które umozliwią nam w łatwy i przyjemny sposób wyczyścić nasz basen. Mata pod basen także jest polecana - pozwala ona na umieszczenie basenu na bezpiecznej płachcie, dzięki czemu nie zostanie on uszkodzony przez np. jakiś kamień na podłożu. Inne akcesoria, godne polecenia to odkurzacz do basenu, a także panel solarny, który umożliwi nam łatwe podgrzanie wody w basenie.

Podsumowanie

Warto kupić basen ogrodowy od razu z akcesoriami, ponieważ pozwoli to nam oszczędzić pieniądze, a zazwyczaj wszystkie te dodatki są przydatne, przez co i tak będziemy musieli kiedyś je kupić. O wiele lepiej jest od razu jest kupić, i potem mieć z głowy ewentualne problemy związane z kupnem i wyborem odpowiedniego akcesorium.

Komentarze