22 sty, 2019

Domowe spa - relaks w prywatnym zaciszu

Wysłane Przez: Baseny Ogrodowe W: Główna kategoria Komentarz: 0 Trafienie: 151

Moda na zdrowy i zrównoważony tryb życia spowodowała, że urządzenie sobie domowego spa przestało być luksusem dostępnym tylko dla najbogatszych osób. Każdy, kto ma obok domu choćby odrobinę przestrzeni zielonej może zainwestować w basen ogrodowy lub jacuzzi, przynoszące pożądany relaks i odpoczynek w gorące dni, co pozwala nam zadbać nie tylko o ciało, ale także samopoczucie psychiczne.

Zalety pływania i wody dla ludzkiego organizmu

Pozytywny wpływ działania wody na ludzki organizm jest od lat znany i polecany przez fizjoterapeutów i ortopedów. Pływanie jest bowiem jednym ze sportów, które można uprawiać przez całe życie, nawet w starszym wieku. Rozwija harmonijnie całe ciało, wzmacnia kondycję i pozwala wrócić do pełnej sprawności po różnego typu urazach. Woda opóźnia także efekty starzenia, poprawia odporność i daje całemu ciału uczucie niezwykłej lekkości.

Pozytywny wpływ na ludzki organizm ma także wodny masaż wykonywany delikatnie dzięki urządzeniom instalowanym w domowym jacuzzi, które możemy ustawić w ogrodzie lub domu. Wykonywany przez nie hydromasaż już po 10 minutach uwalnia endorfiny - hormony odpowiedzialne za poczucie szczęścia i tłumiące odczuwanie bólu. Pobudza on także krążenie, dotleniając organizm, likwidując obrzęki nóg i wpływając na zmniejszenie się cellulitu. Jacuzzi to także idealny sposób na codzienny masaż dla osób cierpiących na bóle stawów i mięśni, zmagających się z artretyzmem, uszkodzeniem szyi czy bólami po kontuzjach.

Baseny i jacuzzi firmy Intex i Bestway - idealny sposób na relaks w domowym zaciszu

Inwestycja w basen ogrodowy lub jacuzzi może okazać się najlepszą decyzją w naszym życiu, nie tylko ze względu na relaks, ale także nasze zdrowie. W naszym otoczeniu znajdziemy coraz więcej nie tylko luksusowych spa, ale także basenów publicznych czy aquaparków z różnego rodzaju urządzeniami pozwalającymi na relaks i wypoczynek. Jednak dla wielu osób przebywanie w jednym pomieszczeniu z innymi bywa krępujące, inni mają zbyt daleko do najbliższego miejsca tego typu, a jeszcze inni wolą po prostu zainwestować w wyposażenie podnoszące wartość nieruchomości.

Długoletnie doświadczenie na rynku sprzedaży basenów przydomowych oraz jacuzzi spowodowało, że urządzenia firmy Intex oraz Bestway należą do najchętniej kupowanych przez klientów poszukujących wysokiej jakości wykonania i materiałów oraz funkcjonalnych rozwiązań do każdego ogródka. Baseny dziecięce, obszerne baseny ogrodowe czy relaksujące jacuzzi - zróżnicowana oferta ułatwiająca wybór zachęca do zakupu odpowiedniego dla Państwa.