Marzenia o zawsze świeżym i smacznym posiłku w okolicznościach przyrody mogą bardzo łatwo się spełnić. Wystarczy tylko odpowiednio zapakować smakołyki, a umilą nam one każdą, nawet długą podróż.

Torby termiczne powinny znajdować się w domu zawsze pod ręką. Wybierając się na zakupu, chcąc nabyć świeże ryby czy mięso wskazane jest, aby chować je d...

Marzenia o zawsze świeżym i smacznym posiłku w okolicznościach przyrody mogą bardzo łatwo się spełnić. Wystarczy tylko odpowiednio zapakować smakołyki, a umilą nam one każdą, nawet długą podróż.

Torby termiczne powinny znajdować się w domu zawsze pod ręką. Wybierając się na zakupu, chcąc nabyć świeże ryby czy mięso wskazane jest, aby chować je do opakowań, które zapewnią im odpowiednią temperaturę. Dzięki temu mamy pewność, że przygotujemy zdrowy posiłek. Mrożonki czy lody bezwzględnie wymagają transportu w specjalnym środowisku, jakie gwarantują wyśmienite torby termoizolacyjne. Szczelnie zamykane nie dopuszczą do tego, aby ciepło z zewnątrz spisało nasze specjały na straty. Torby chłodzące to poręczne gadżety, które łatwo można schować to torebki, plecaka. Ich wytrzymały, solidny materiał zapewnia, że nasze produkty nie wypadną niespodziewanie na środku ulicy.

Zimny napój to obiekt pożądania podczas skwarnych dni, zwłaszcza wtedy, kiedy beztrosko wypoczywamy otoczeni wodą i pięknymi krajobrazami. Torby plażowe utrzymujące zimno to najlepsze rozwiązanie, aby zawsze móc zaczerpnąć łyk chłodnej wody lub soku. Nic tak bardziej nie stawia na nogi, kiedy słupek rtęci przekracza górne granice skali, jak butelka czy puszka ulubionego napoju. W związku z tym, że torby plażowe są optymalnie duże, sprawnie zapakujemy posiłki dla całej rodziny. Jest to szczególnie ważne, kiedy zabieramy ze sobą dzieci, które nie obejdą się bez swoich przysmaków. Na pewno ucieszą ich zimne owoce czy słodkości, które szybko rozpuściłyby się od upalnej temperatury.

Produkty marki Intex oraz Bestway zostały stworzone z myślą o codziennym użytku oraz wykorzystywaniu ich podczas urlopowych wycieczek. Dlatego też zostały wykonane tak, aby łatwo je transportować, a ich noszenie było jak najbardziej komfortowe. Są one wspaniałą alternatywą do ciężkich i mało poręcznych lodówek turystycznych. Ich kolorowa, pogodna stylistyka to kolejny dowód na to, że są one idealnym wyborem na piknik czy dłuższe plażowanie.

Więcej

Torby chłodzące 

Brak produktów w tej kategorii.