Basny ogrodowe i inne produkty BESTWAY

Piękna pogoda, lato i słońce kojarzą się z wakacjami, czasem wolny od pracy, a także szkoły. Wtedy też mamy ochotę na wakacyjne wyjazdy, spędzenie czasu w górach, czy nad morzem i jeziorem. Najczęściej kierujemy swoje urlopowe wojaże w ciepłe, słoneczne rejony, w których dla przyjemności i ochłody możemy skorzystać z różnego typu akwenów. Niestety lato i piękna pogoda trwa dłużej, niż czas urlopu. Wracając do pracy marzymy o ochłodzie. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest basen ogrodowy. Zainstalowanie basenu ogrodowego to doskonały pomysł zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To dzięki niemu mamy własne miejsce do ochłody, zabawy i spędzania przyjemnego czasu w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych. W sklepie internetowym basenyogrodowe.pl znajdą Państwo tanie, funkcjonalne i trwałe baseny. Nasz sklep internetowy oferuje baseny ogrodowe Bestway w różnorodnych rozmiarach i kształtach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny ogrodowe Bestway to produkty wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, trwałe i estetyczne. Sklep internetowy basenyogrodowe.pl oferuje Państwu praktyczne i estetyczne baseny ogrodowe, które można dostosować do możliwości metrażowych. W ofercie posiadamy baseny Bestway o różnorodnych wymiarach, między innymi 457x122 cm, 412x201x122 cm, 488 x 122 cm. W ofercie posiadamy baseny okrągłe i prostokątne. Ponadto produkty do konserwacji, a także baseny w różnych zestawach, które zawierają stelaże, pompy, drabinki, pokrywy, filtry.

na stronie

Pompowana poduszeczka ukształtowana tak, aby w wygodny sposób opierać kark podczas męczących, wielogodzinnych podróży.

5,59 zł
0 Recenzja (e)

Wkład wymienny Bestway, pakowany po dwie sztuki-cena dotyczy dwóch sztuk.

19,99 zł
0 Recenzja (e)

Dyspenser jest pływającym elementem, unoszącym się na wodzie, w dyspenserze znajduje się chlor, który powoli się rozpuszcza.

8,99 zł
0 Recenzja (e)

Marka: BESTWAY Model:39004 Rozmiar: średnica 99 cm Zawór blokujący szybkiego spustu. Trwały, przetestowany materiał Polar Shield TM. Jedno miejsce siedzące. Wytrzymałe uchwyty. Przyciągająca wzrok grafika. Max. obciążenie: 90 kg. W zestawie: Jedno nadmuchiwane siedzisko, łatka do naprawy.

43,50 zł
0 Recenzja (e)

Siatka do wyławiania, liści, owadów czy innych zanieczyszczeń z lustra wody. Dzięki niej utrzymanie czystości stanie się dużo łatwiejsze.

9,50 zł
0 Recenzja (e)

Dozownik do chemii basenowej, na tabletki wszelkiego typu. Należy pamiętać, że żadna tabletka nie może zostać wrzucona bezpośrednio do basenu, może to bardzo osłabić materiał.

13,30 zł
0 Recenzja (e)

Dwustronna drabinka firmy Bestway model 58430 wysokość 84 cm

99,00 zł
1 Recenzja (e)

Zestaw turystyczny firmy Bestway przebieralnia + prysznic solarny

110,00 zł
2 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 18 z 110 pozycji