Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie pr...

Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was szereg akcesoriów basenowych, które ułatwią zachowywanie czystości, pomogą w odpowiedniej eksploatacji basenu lub po prostu zapewnią dodatkowe atrakcje.

Akcesoria do basenów ogrodowych to między innymi pompy, które pomagają w filtrowaniu wody. Sprzedajemy pompy na filtr piaskowy i papierowy, dzięki którym woda w basenie zostanie pozbawiona wszelkich liści, owadów, drobinek piasku itp. W naszej ofercie posiadamy także specjalną chemię do basenów, która pomoże w utrzymaniu odpowiedniego składu wody i pozbędzie się szkodliwych kultur bakterii. Akcesoria do basenów to także różnego rodzaju udogodnienia tj. drabinki, maty do przykrywania basenu, parasole, dozowniki chemii basenowej czy siatki do czyszczenia. Wszystkie elementy zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupione produkty będą trwałe i posłużą przez długi czas.

Wybierając zestawy i akcesoria do basenów ogrodowych dostępne w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania od producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów firmy Intex i Bestway. Przekonaj się jakie to proste i skorzystaj z naszej szerokiej oferty basenów i akcesoriów.

Więcej

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 118 szt. produktów
na stronie

DRABINKA UMOŻLIWI ŁATWE KORZYSTANIE Z BASENU MŁODSZYM UŻYTKOWNIKOM. DRABINKA POSIADA STOPNIE Z MOCNEGO PLASTIKU. DRABINKA JEST DWUSTRONNA, NÓŻKI ZAKOŃCZONE OSŁONKAMI PLASTIKOWYMI TAKŻE BEZPIECZNE DLA TWORZYWA BASENU.

119,00 zł
0 Recenzja (e)

POMPA PIASKOWA INTEX TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH MOŻLIWOŚCI FILTRACJI WODY, DZIĘKI URZĄDZENIU BEZ PROBLEMU WODA POZOSTANIE CZYSTA CAŁY SEZON.  KOLEJNYM DUŻYM PLUSEM JEST OPCJA SAMOCZYSZCZENIA, DZIĘKI TEMU NIE MUSISZ WYMIENIAĆ PIASKU W TRAKCIE SEZONU. DROBNIUTKI PIASEK O GRANULACJI 0,4-0,8 WYŁAPIE BARDZO MAŁE ZANIECZYSZCZENIA DZIĘKI CZEMU WODA BĘDZIE...

819,00 zł
0 Recenzja (e)

Nowa pompa filtrująca INTEX kompletna gotowa do podłączenia

119,99 zł
0 Recenzja (e)

POKRYWA NA BASEN Z POMPOWANĄ OPONKĄ. POKRYWA ZACIĄGANA NA OPONKĘ ORAZ ZACISKANA SZNURKIEM. POKRYWA POSIADA OTWORY, KTÓRYMI WODA WPŁYWA DO BASENU, DZIĘKI CZEMU NIE PORWIE SIĘ PO NP. ULEWNYM DESZCZU.

18,90 zł
0 Recenzja (e)

LAMPKA LED ZASILANA STRUMIENIEM WODY, DOSKONAŁY SPOSÓB NA OŚWIETLENIE BASENU.Zaawansowana technologia LED,wielobarwne, naprzemienne światełkaBez użycia baterii!! Zasilana wodą, wystarczy zamontować we wlewie basenu Wymaga pompy minimum 3028 l/hKompatybilna z większością basenów naziemnych

48,00 zł
0 Recenzja (e)

INTEX GENERATOR CHLOR, POMPA FILTRUJĄCA NA WKŁAD WYMIENNY.

859,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa firmy intex o wydajności 4500l/h

479,00 zł
0 Recenzja (e)

Filtr wymienny typu a, dla pomp firmy intex. Wkład zaleca się wymieniać maksymalnie po 2 tyg. lub jeśli podczas płukania zauważalne są ślady dużego zabrudzenia, które nie spływają podczas płukania.

9,49 zł
0 Recenzja (e)

POKRYWA OGRANICZA WPADANIE LIŚCI, MUCH. ITP.  POSIADA DZIURKI, KTÓRYMI WODA DESZCZOWA WPŁYWA DO BASENU- ZAPOBIEGA TO ROZERWANIU POKRYWY POD CIĘŻAREM ZGROMADZONEJ WODY.ZROBIONA Z WINYLU GRUBOŚCI 0,18 MMOD GÓRY POKRYWY ZNAJDUJĄ SIĘ OTWORY PRZEZ KTÓRE WYCIEKA WODA NP. PODCZAS DESZCZU

35,00 zł
0 Recenzja (e)

Jedno z podstawowych, bardzo potrzebnych akcesoriów do łatwego utrzymania czystości w basenie. teraz w prosty sposób usuniesz zanieczyszczenia z lustra wody, dzięki czemu nie opadną na dno, tym samym filtr w pompie starczy na dłużej.

24,50 zł
0 Recenzja (e)

Prysznic basenowy pozwoli na schłodzenie się przed wejściem do basenu oraz spłukanie ciała po wyjściu z niego. prosty montaż do drabinki, strumień regulowany, możliwość dostosowania do wzrostu użytkownika.

45,50 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 13 - 24 z 118 pozycji