Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie pr...

Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was szereg akcesoriów basenowych, które ułatwią zachowywanie czystości, pomogą w odpowiedniej eksploatacji basenu lub po prostu zapewnią dodatkowe atrakcje.

Akcesoria do basenów ogrodowych to między innymi pompy, które pomagają w filtrowaniu wody. Sprzedajemy pompy na filtr piaskowy i papierowy, dzięki którym woda w basenie zostanie pozbawiona wszelkich liści, owadów, drobinek piasku itp. W naszej ofercie posiadamy także specjalną chemię do basenów, która pomoże w utrzymaniu odpowiedniego składu wody i pozbędzie się szkodliwych kultur bakterii. Akcesoria do basenów to także różnego rodzaju udogodnienia tj. drabinki, maty do przykrywania basenu, parasole, dozowniki chemii basenowej czy siatki do czyszczenia. Wszystkie elementy zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupione produkty będą trwałe i posłużą przez długi czas.

Wybierając zestawy i akcesoria do basenów ogrodowych dostępne w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania od producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów firmy Intex i Bestway. Przekonaj się jakie to proste i skorzystaj z naszej szerokiej oferty basenów i akcesoriów.

Więcej

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 170 szt. produktów
na stronie

Redukcje firmy Bestway model 58236 dzięki którym można podłączyć pompy większej pojemności. Odpowiednie do basenów, które posiadają wyjścia na pompę nie zakończone gwintem. Dzięki tym redukcjom można podłączyć pompy piaskowe oraz pompy na filtry od wydajności 5678 l/h które posiadają już rury zakończone nakrętką.

22,55 zł
0 Recenzja (e)

DRABINKA UMOŻLIWI ŁATWE KORZYSTANIE Z BASENU MŁODSZYM UŻYTKOWNIKOM. DRABINKA POSIADA STOPNIE Z MOCNEGO PLASTIKU. DRABINKA JEST DWUSTRONNA, NÓŻKI ZAKOŃCZONE OSŁONKAMI PLASTIKOWYMI TAKŻE BEZPIECZNE DLA TWORZYWA BASENU.

119,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa na basen z pompowaną oponką. pokrywa zaciągana na oponkę oraz zaciskana sznurkiem. pokrywa posiada otwory, którymi woda wpływa do basenu, dzięki czemu nie porwie się po np. ulewnym deszczu..

18,90 zł
0 Recenzja (e)

Skimmer powierzchniowy oczyszczacz wody, firma Intex model 28000

62,00 zł
0 Recenzja (e)

Jasne białe światło (moc 0,8W) Nie potrzebuje baterii do działania, zasilana strumieniem wody Wymaga pompy o wydajności 2006 - 3785l/h Pasuje do wszystkich basenów z wyjściem na pompę o średnicy 32mm

58,00 zł
0 Recenzja (e)

Intex generator chlor, pompa filtrująca na wkład wymienny.

699,00 zł
0 Recenzja (e)

Pompa piaskowa model 28644 firma Intex do basenów ogrodowych.

489,00 zł
0 Recenzja (e)

Pokrywa ogranicza wpadanie liści, much.Zrobiona z winylu grubości 0,18 mmOd góry pokrywy znajdują się otwory przez które wycieka woda np. podczas deszczu.

28,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 13 - 24 z 170 pozycji