Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie pr...

Baseny ogrodowe to bardzo popularny produkt, dzięki któremu mały kosztem możesz zafundować moc atrakcji swoim najbliższym. Tego typu przenośny zbiornik może zostać ustawiony na podwórkach domów jednorodzinnych, w pobliżu ośrodków wczasowych oraz jako jedna z atrakcji podczas imprez plenerowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was szereg akcesoriów basenowych, które ułatwią zachowywanie czystości, pomogą w odpowiedniej eksploatacji basenu lub po prostu zapewnią dodatkowe atrakcje.

Akcesoria do basenów ogrodowych to między innymi pompy, które pomagają w filtrowaniu wody. Sprzedajemy pompy na filtr piaskowy i papierowy, dzięki którym woda w basenie zostanie pozbawiona wszelkich liści, owadów, drobinek piasku itp. W naszej ofercie posiadamy także specjalną chemię do basenów, która pomoże w utrzymaniu odpowiedniego składu wody i pozbędzie się szkodliwych kultur bakterii. Akcesoria do basenów to także różnego rodzaju udogodnienia tj. drabinki, maty do przykrywania basenu, parasole, dozowniki chemii basenowej czy siatki do czyszczenia. Wszystkie elementy zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupione produkty będą trwałe i posłużą przez długi czas.

Wybierając zestawy i akcesoria do basenów ogrodowych dostępne w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania od producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów firmy Intex i Bestway. Przekonaj się jakie to proste i skorzystaj z naszej szerokiej oferty basenów i akcesoriów.

Więcej

Akcesoria basenowe 

Znaleziono 118 szt. produktów
na stronie

Dmuchana zabawka o kształcie orki. Idealna dla dzieci już od 3 latek, świetnie umili czas spędzony w wodzie! Rozmiar zabawki to 203x102 cm. Produkt wykonany z wytrzymałego winylu o grubości 0,22 mm, który pięknie się prezentuje. Posiada wmontowane dwa uchwyty. W zestawie dołączona również łatka naprawcza.

25,90 zł
0 Recenzja (e)

Dmuchana zabawka o kształcie delfina. Idealna dla dzieci już od 3 latek, świetnie umili czas spędzony w wodzie! Rozmiar zabawki to 157x89 cm. Produkt wykonany z wytrzymałego winylu o grubości 0,22 mm, który pięknie się prezentuje. Posiada wmontowane dwa uchwyty. W zestawie dołączona również łatka naprawcza.

23,90 zł
0 Recenzja (e)

ZESTAW ZAWIERA MASKĘ Z DUŻYMI, SOLIDNYMI SOCZEWKAMI. RURKA DO NURKOWANIA Z WYGODNYM USTNIKIEM ORAZ ZACZEPEM DO ZESPOLENIA Z MASKĄ.

23,90 zł
0 Recenzja (e)

Dmuchana zabawka o kształcie rybki. Idealna dla dzieci już od 3 latek, świetnie umili czas spędzony w wodzie! Rozmiar zabawki to 157x94 cm. Produkt wykonany z przezroczystego, wytrzymałego winylu o grubości 0,22 mm, który pięknie się prezentuje.Posiada wmontowane dwa uchwyty. W zestawie dołączona również łatka naprawcza.

21,90 zł
0 Recenzja (e)

Żyrafa, pompowana zabawka wodna

18,90 zł
0 Recenzja (e)

Dmuchana zabawka o kształcie wieloryba. Idealna dla dzieci już od 3 latek, świetnie umili czas spędzony w wodzie! Rozmiar zabawki to 117x71 cm. Produkt wykonany z przezroczystego, wytrzymałego winylu o grubości 0,22 mm, który pięknie się prezentuje. Posiada wmontowane dwa uchwyty. W zestawie dołączona również łatka naprawcza.

17,90 zł
0 Recenzja (e)

Koło dmuchane bestway 102cm model 36093

16,00 zł
0 Recenzja (e)

Pontonik bestway symbol 34039

14,00 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 109 - 118 z 118 pozycji